PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست نشدن دی ان اس در nic.ir

entel
September 20th, 2016, 21:12
سلام دوستان من نمیتونم توی نیک دی ان اس ست کنم همش خطا میگیرم بدون ایپی هم تست کردم نشد اینم شات از مشکل لطفا منو راهنمایی کنید سپاس

http://s8.picofile.com/file/8268060918/nic.png

Reza G
September 20th, 2016, 21:18
این تنظیمات مربوط به دامنه asia32.ir هست؟ اگر بله باید IP هم وارد کنید.

sazsaz
September 20th, 2016, 21:22
آی پی را روی بروی هر ان اس قرار بدین

iHSG
September 20th, 2016, 21:43
سلام
با توجه به اخطار عدم دسترسی و همچنین قرمز شدن کادر پاسخ سوال امنیتی که وارد کردید پس احتمالاً خطا به خاطر پاسخ اشتباه سوال امنیتی هستش.
پاسخ این سوال باید موقع ثبت نام تو ایرنیک تعیین کرده باشید یا اگه مثل من نماینده ها براتون حساب ساختن باید رو کاغذ دستی بنویسید و اسکن درخواست تغییر سوال امنیتی و پاسخش رو به صفحه ارسال مدارک ایرنیک + اسکن کارت ملی یا شناسنامه خودتون رو ارسال کنید.

kiava
September 20th, 2016, 21:49
کادر قرمز رنگ نشون میده سوال امنیتی اشتباه هست پاسخش چیز دیگه تایین شده و بنابراین تا تغییر ندید یا یادتون نیاد نمیتونید کاری کنید

kool
September 20th, 2016, 21:55
سلام
پاسخ سوال رو درست وارد نمی کنید. amir007 سوال هست (این کپچا نیست یه موقع اشتباه متوجه نشید!) و پاسخی که زمان ثبت نام تنظیم کرده اید را باید وارد کنید.
اگه فراموش کرده اید با پشتیبانی nic.ir تماس بگیرید احتمالا با درخواست مدارک ریست کنن.

entel
September 20th, 2016, 21:56
مگه جوابش جلوی Secret Answer ننوشه من فکر نکنم سوال امنیتی تعیین کرده باشم برای بار اول با همچین مشکلی رو به رو شدم

- - - Updated - - -

از پنل جای که دامنه خریدم رفتم تو پنل کاربری و از اونجا دی ان اس ها رو ست کردم شد ولی از خود نیک سوال امنیتی میپرسه جالبه هه

kool
September 20th, 2016, 22:28
مگه جوابش جلوی Secret Answer ننوشه من فکر نکنم سوال امنیتی تعیین کرده باشم برای بار اول با همچین مشکلی رو به رو شدم

- - - Updated - - -

از پنل جای که دامنه خریدم رفتم تو پنل کاربری و از اونجا دی ان اس ها رو ست کردم شد ولی از خود نیک سوال امنیتی میپرسه جالبه هه

نه درواقع اون روی سوال هست و حالت hint (راهنما) هست برای کمک به یاد اوردن پاسخ. البته بنده اطلاع ندارم چه چیزی وارد کرده اید برخی ممکنه هر دو رو یک عبارت وارد کنن. ولی هر سایتی که وارد شدید و پرسش و پاسخ امنیتی تنظیم شد باید یادداشت کنید زمانی نیاز یا درخواست میشه.

از پنل نمایندگان اتصال تفاوت داره برای همین.

entel
September 20th, 2016, 22:39
دارم همه جوره تلاش میکنم و انواع اقسام پسورد ها جواب ها رو وارد میکنم من بعید میدونم سوال امنیتی تعیین کرده باشم نمیدونم سر کله این سوال امنیتی از کجا پیدا شد بار اوله اینطور شده

- - - Updated - - -

واقعا جای تاسف هست سامانه به این بزرگی محدویت پشتیبانی داشته باشه خاک تو سرشون

ipsat
September 20th, 2016, 22:55
دارم همه جوره تلاش میکنم و انواع اقسام پسورد ها جواب ها رو وارد میکنم من بعید میدونم سوال امنیتی تعیین کرده باشم نمیدونم سر کله این سوال امنیتی از کجا پیدا شد بار اوله اینطور شده

- - - Updated - - -

واقعا جای تاسف هست سامانه به این بزرگی محدویت پشتیبانی داشته باشه خاک تو سرشون

الان بررسی کردم دیدم برای دومین من هم سئوال امنیتی اومده که قبلاً نبوده.:39:

kool
September 20th, 2016, 23:21

تا جایی که با یاد دارم از همان ابتدا سوال امنیتی زمان ثبت نام مشخص میکردیم.
قبلا نیاز نبود و به تازگی در قسمت تغییر ns فعال کردن.

farhadhelix
September 20th, 2016, 23:26
دقیقا سوال امنیتی هست
اگه یادتون نمیاد تیکت بزنید به قسمت پشتیبانی سوال کنید ازشون راهنماییتون میکنند

Sent from my MediaPad M1 8.0 using Tapatalk

ali-rezam
September 20th, 2016, 23:44
اتفاقا بنده هم چند وقت پیش هنگام تغییر با وجود سوال امنیتی مواجه شدم که فراموش کرده بودم
عکس یا اسکن فرم زیر (پرینت بگیرید یا بنویسید) به همراه عکس یا اسکن کارت ملی رو براشون از طریق https://www.nic.ir/Upload_Document ارسال کنید عوض میکنن براتون
33520

entel
September 21st, 2016, 00:02
بابا اعصابمو خراب کردن دارم فوش میدم بهشون دیوسا ببین چقدر مارو الاف کردن یکی نیست بگه گوساله این کارا چیه میکنی شاید یکی سوال امنیتی 4 سال پیشش یادش نیست یا ذخیره نکرده باور بفرمایید من نمیدونم اصلا این سوال امنیتی چیه تا به حال من موقع عوض کردن دی ان اس سوال امنیتی جواب نمیدادم اینو از خودشون گذاشتن من هر چی به ذهنم میرسید رو زدم درست نبود تنها مشکل من هم نیست ظاهر اکثر کاربرا اینطوری شدن نادانی اینا رو از اینجا حساب کن اپدیت میزنن بدون اطلاع اپدیت میزنن بدون پشتیبانی بری بخش پشتیبانی فقط یک ساعت تو روزای اداری پشتیبانی میکنن واقعا شرم اوره ابروی هر چی ایرانیه اینا بردن عوض اینکه بگن سامانه بزرگیه باید 24 ساعته پشتیبان داشته باشیم انگار نه انگار باور بفرمایید الان بنده سر این موضوع 500 تومنو به باد دادم کی میخاد جواب گو باشه اح

ali-rezam
September 21st, 2016, 00:07
بزرگترین بدی این سامانه پشتیبانش هست
برای یک پروسه ساده حداقل یه روز کامل باید الاف بشید این در صورتی که تمامی موارد درخواستیشون رو آماده و ارسال کنید ! در غیر این صورت که به 2-3 روز هم میکشه
شما همین فرمی که بنده دادم به همراه کارت ملی رو آماده و ارسال کنید همین امشب(البته 12:30 به بعد)که شاید تا فردا براتون انجام بدن

entel
September 21st, 2016, 00:13
واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم هه مسخره هست کل سیاست کاریشون غلطه ببنید مثلا به قول دوستمون یه پروسه ساده هست دیگه که اگه بخش پشتیبانی به صورت تیکیت داشته باشن شاید انی حل بشه ولی حالا بیا برو اسکن کن بیار بفرست به اینا بشین تو نوبه تا نوبتت بشه اینا جواب بدن یه هفته علافی سیستم بانکی نیست که اینقدر سخت کردن هه الانم دارن اپدیت میکنن سامانه قطع هست خخخخ مسخره ها شورشو در اوردن

- - - Updated - - -

بچه ها یکم پیش از پنل سایتی که دامنه ازش خریده بودم دی ان اس ست میشد ولی الان دیگه از اونجا هم ست نمیشه کرد عجب شیر تو شیره خخخ

iHSG
September 21st, 2016, 09:05
بزرگترین بدی این سامانه پشتیبانش هست
برای یک پروسه ساده حداقل یه روز کامل باید الاف بشید این در صورتی که تمامی موارد درخواستیشون رو آماده و ارسال کنید ! در غیر این صورت که به 2-3 روز هم میکشه
شما همین فرمی که بنده دادم به همراه کارت ملی رو آماده و ارسال کنید همین امشب(البته 12:30 به بعد)که شاید تا فردا براتون انجام بدن

آره واقعاً من تو خونه نه پرینتر دارم نه اسکنر.
با خودکار (اونم با یه دست خط خرچنگ قورباغه و کندی که دارم) سه ساعت رمان می نویسم سر یه درخواست انتقال دامنه (از خودم نه یه الگو به ایمیلم پیوست میکنن میگن دقیق باید این الگو رو بنویسید چون یه بار طبق روش خودم نوشتم مثلاً اینجاب فلان فلان زاده درخواست انتقال دامنه فلان به فلان شخص با شناسه فلان رو دارم ولی قبول نکردن چون میگفتن اون همه بندی هم که تو فایل الگو هست باید بنویسید) حالا با کلی زحمت اون همه بند رو نوشتم امضاء کردم و با گوشی عکس گرفتم و به همراه عکس کارت ملی ارسال کردم آخرش فرداش ایمیل داده به یادتون رفته تاریخ بزنید کنار امضاء به همین دلیل ترتیب اثر داده نمیشه و دوباره باید ارسال کنید!!! منم الان اصلاً سوال امنیتم یادم نمیاد ولی حاضرم تو پنل طلاهاست DNS عوض کنم ولی درگیر این نامه بازی های ایرنیک نشم والا من نمی دونم چطوری زبان انگلیسی و مشتری خارجی هم داره این آخه با این وضعیت :d