PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی واحد میزبانی وب و ثبت دامنه

ronaldo0571
September 20th, 2016, 01:12
با سلام و درود و تبریک عید بزرگ غدیر به تمام همکاران و دوستان
( و خودم که سادات هستم :d:d:d:d )

خب بریم سر اصل مطلب

شرکتی داریم حدودا 5 سال از ثبتش میگذره
بیشتر از 50 تا سایت رو طراحی و راه اندازی کردیم و اکثرا هاست هاشون دست خودمون هست و از بهترین شرکت تهیه شد رسیلرها
از اونجایی که به cpanel و whm و directadmin کاملا مسلط هستیم و رسیلری داریم و سود خوبی داشته برامون قصد داریم بخش خدمات هاستینگ رو به زیر مجموعه شرکتمون اضافه کنیم
میخواستم نظرات و پیشنهادات دوستان رو بدونم
چطوری شروع کنیم؟
آیا اصلا شروع کنیم؟
رسیلری یا سرور رو برای شروع پیشنهاد میدید؟
چه چیزهایی رو لازمه بدونیم؟
چه چیزهایی مهم هست در این کار؟
برای اینکه بتوینم در این لیست (http://webhosting.info/web-hosting-statistics/country/IRN) قرار یگیریم آیا باید نمایندگی دامنه مستقیم بگیریم؟
و...
آیا داشتن whmcs اصلی(لایسنس دار) مهمه؟ (البته به نظر من مهمه و خودش اعتبار میده به ما و به این دلیل مطرح کردم که خیلی ها دارن استفاده میکنن . دوست دارم نظرات دوستان رو بدونم)
در زمینه طراحی گرافیک و سایت هم که تیم خیلی خوبی داریم و از لحاظ طراحی و سئو واقعا یه سایت خیلی توپ میتونیم بالا بیاریم و هیج مشکلی نداریم و دامنه خوبی هم حدود 8 سال پیش ثبت کردیم و کاملا برای این کار مناسب هست و زیبا

با تشکر پیشاپیش از تمامی همکاران و دوستان

m2n
September 20th, 2016, 03:33

برای اینکه بتوینم در این لیست (http://webhosting.info/web-hosting-statistics/country/IRN) قرار یگیریم آیا باید نمایندگی دامنه مستقیم بگیریم؟

عید شما مبارک باشه مارو هم از دعاتون بی نصیب نگذارید:53:
خیلی زود رفتین سراغ 10 هاستینگ برتر ایران :">

OmizbanCo
September 20th, 2016, 13:23

خب بریم سر اصل مطلب

شرکتی داریم حدودا 5 سال از ثبتش میگذره
بیشتر از 50 تا سایت رو طراحی و راه اندازی کردیم و اکثرا هاست هاشون دست خودمون هست و از بهترین شرکت تهیه شد رسیلرها
از اونجایی که به cpanel و whm و directadmin کاملا مسلط هستیم و رسیلری داریم و سود خوبی داشته برامون قصد داریم بخش خدمات هاستینگ رو به زیر مجموعه شرکتمون اضافه کنیم
میخواستم نظرات و پیشنهادات دوستان رو بدونم
چطوری شروع کنیم؟
آیا اصلا شروع کنیم؟
رسیلری یا سرور رو برای شروع پیشنهاد میدید؟
چه چیزهایی رو لازمه بدونیم؟
چه چیزهایی مهم هست در این کار؟
و...
آیا داشتن whmcs اصلی(لایسنس دار) مهمه؟ (البته به نظر من مهمه و خودش اعتبار میده به ما و به این دلیل مطرح کردم که خیلی ها دارن استفاده میکنن . دوست دارم نظرات دوستان رو بدونم)
در زمینه طراحی گرافیک و سایت هم که تیم خیلی خوبی داریم و از لحاظ طراحی و سئو واقعا یه سایت خیلی توپ میتونیم بالا بیاریم و هیج مشکلی نداریم و دامنه خوبی هم حدود 8 سال پیش ثبت کردیم و کاملا برای این کار مناسب هست و زیبا

با تشکر پیشاپیش از تمامی همکاران و دوستان

سلام و درود

عید شما هم مبارک
بله میتونید شروع کنید با تبلیغات گسترده استارت کارو بزنید و مثه بیشتر هاستینگ های تابستانه نباشید نمایندگی دامنه هم مستقیم تهیه کنید اما برای اینکه داخل لیست قرار بگیرید باید تعداد زیادی مشتری جذب کنید

میتونید یه چیز متفاوت و مشتری پسند طراحی کنید

موفق باشید :53::53::53:

ronaldo0571
September 20th, 2016, 18:24
عید شما مبارک باشه مارو هم از دعاتون بی نصیب نگذارید:53:
خیلی زود رفتین سراغ 10 هاستینگ برتر ایران :">

با سلام
ممنون از پاسخگویی شما
منظورم از اینکه این لیست رو مثال زدم این بود که آیا با نمایندگی که از شرکت های داخلی میگیریم یا خود رسیلو با هم فرق داره یا خیر؟ یعنی اینکه از شرکت های داخلی هم بگیرم میشه بعد از فروش بالا اسم ما تو این لیست بیاد؟

سلام و درود

عید شما هم مبارک
بله میتونید شروع کنید با تبلیغات گسترده استارت کارو بزنید و مثه بیشتر هاستینگ های تابستانه نباشید نمایندگی دامنه هم مستقیم تهیه کنید اما برای اینکه داخل لیست قرار بگیرید باید تعداد زیادی مشتری جذب کنید

میتونید یه چیز متفاوت و مشتری پسند طراحی کنید

موفق باشید :53::53::53:

با تشکر از شما
قطعا همینطور خواهد بود و به این دلیل که خود ما سایت های بسیاری داریم که طراحی کردیم و پشتیبانی میکنیم و حرفه اصلی ما هست هیچوقت قصد تابستانه بودن نداریم و قطعا یا حرفه ای شروع خواهیم کرد یا هیچوقت شروع نخواهیم کرد

با تشکر