PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دادسرای جرایم رایانه ای

Yesmovie
September 18th, 2016, 14:30
سلام به همه دوستان
چند وقت پیش حدود 3 ماه پیش یه اس ام اس اومد که پرونده شما با شماره فلان به دادسرای رایانه ای ارجاع شد بعدش دیروز اس ام اس اومد که رای قرار صادر شد . حالا جالبیش اینه نه فت/ا به سایتمون گیر داده نه چیزی سایت هم سایت انیمیشن و انیمه هست یعنی یه اخطار دم خانه نمیارن خودشون همینجوری رای صادر میکنن ؟ مگه میشه ؟ کسی اطلاعی چیزی نداره ؟

007
September 18th, 2016, 14:36
س خوب ترس و لرز نداره برین ببینین چه خبره شاید ادرس درست و درمونی از شما نداشتن و یا دلایل دیگه....
ارادت

WAREZZ
September 18th, 2016, 14:42
چقدر بد
امیدوارم شما نباشید ولی به نظرم همه کاراش رو کردن و پرونده براتون تشکیل شده و قاضی بررسی کرده و....

iHSG
September 18th, 2016, 14:43
شاید یکی اشتباهی شماره شما رو به جای شماره خودش به فتا داده :d
یکی هم بود ایمیل منو داده بود به همراه اول قبض سیم کارتش هر ماه به ایمیل من میامد =))

Meistero
September 19th, 2016, 19:42
درود
1.شما رو بنام خطاب کرده یا نه؟
2.شماره ای که ازش پیامک اومده چیه؟
3.شماره و/یا نام شما روی سایتتون یا مشخصات دامینتون هست یا نه؟

k-pax
September 19th, 2016, 22:34
شاید شمارتون اشتباه شده !

چند وقت پیش برای من پیامک اومد .
درخواست رفع ***** سایت شما در دست پیگیری هست
تقریبا یه هفته بعد یه پیاام اوم با متن " سایت شما بطور موقط رفع ***** شد"

من اصلا سایتهام هیچکدوم ***** نشده بودن . بعد پیگیر یشدم دیدم مروبط به دامنه Ir هست که من یه سال پیش منتقل کرده بودم اما اونا داشتن به من پیامک میزدن
نمیدونم چرا ! توی هویز هم هم اطلاعات اون طرف را نشون میداد اما به من پیامک میدادن !

یه پیگیری کن ببین قبلا دامنه ir چیزی ندادتشی منتقل کرده باشی !

بعدش برای دادگاه زنگ میزنن خودشون . وقتی موبایلت رو دارن به موبایلت زنگ میزنن !

سه سال پیش یه قالب فروختم .
بعد از دو ماه یکی با موبایل ایرانسل زنگ زد و گفت . ایدی چند میسازی؟ منم بهش گفتم آیدی پولی نیست برو تو سایت یاهو بساز بهش توضیح دادم . و قطع کرد . و بعدش همون طرف با یه شماره زنگ زد که شماره نداخت private number زده بود . گفت از پلیس فتا زنگ میزنه و باید برم اونجا ! منم رفتم و همچی توضیح دادم و یه بار دیگه گفتن بیا دادگاه رفتم و همه چی حل شد !

یعنی اگه دادگاه باشه خودشون زنگ میزنن . الکی نمیان پرونده و ... باز کنن . و رای بدن . وقتی میتونن پیامک بدن زنگ هم میزنن .
اححتمال 90% شماره اشتباهی شده

kiava
September 19th, 2016, 23:34
دقت کنید پیام شوخی و یا ... نباشه بعضی ها برای ترس و اینا مسخره بازی میکنند

websazha
September 20th, 2016, 02:26
سلام

مهم نیست احتمال قوی شوخی هست چون بدون حضور شما دادگاه معنی ندارد گر چه ایجا ایران هست امکانش هست.مدارک لازم موجود بوده و نیازی به دفاع و حرف شما نبوده.
در کل اگر قرار باشه با جریمه ای بدید یا تشریف ببرید آب خنک مطمئنن الان پای سیستم نبودید.
فراموش کنید یا میخواین مطمئن بشید کد پرونده رو ببرید دادگاه شهر چک کنند ببنید چنین پرونده در جریان هست.

موفق باشید.

BuyHardware
September 20th, 2016, 10:54
اگه قرار نهایی صادر شده میتونید انلاین رای که براتون صادر شده رو ببینیند
باید فقط شماره پرونده که تو همون اس ام اس هم هست رو داشته باشید
تو سایت دادگستری اینا بگردید
شماره پرونده با سال شروع میشه مثلا
951651684198198132
یه ردیف هم داره حالا یا اصلی یا فرعی

Yas-Host
September 20th, 2016, 11:40
سلام

مهم نیست احتمال قوی شوخی هست چون بدون حضور شما دادگاه معنی ندارد گر چه ایجا ایران هست امکانش هست.مدارک لازم موجود بوده و نیازی به دفاع و حرف شما نبوده.
در کل اگر قرار باشه با جریمه ای بدید یا تشریف ببرید آب خنک مطمئنن الان پای سیستم نبودید.
فراموش کنید یا میخواین مطمئن بشید کد پرونده رو ببرید دادگاه شهر چک کنند ببنید چنین پرونده در جریان هست.

موفق باشید.

در مورد یکی از موسسه های مالی اعتباری برای ما حکم صادر کردند و رای قاضی هم اعلام شد و پیامک نیز برای ما اومد اما ما نرفتیم! و حضوری هم در دادگاه نداشتیم اما با این حال قاضی رای را صادر کرد و پیامک رای صادر شد نیز برای ما آمد!

- - - Updated - - -

اگه قرار نهایی صادر شده میتونید انلاین رای که براتون صادر شده رو ببینیند
باید فقط شماره پرونده که تو همون اس ام اس هم هست رو داشته باشید
تو سایت دادگستری اینا بگردید
شماره پرونده با سال شروع میشه مثلا
951651684198198132
یه ردیف هم داره حالا یا اصلی یا فرعی

احتمالا منظورتانhttp://www.adliran.ir/ResultCase.aspx است؟

باید رمز عبور داشته باشند که از طریق راهنمای http://www.adliran.ir/News.aspx?ID=3 درج شده در وب سایت فوق نیز قابل پیدا کردن است اما در ما چند بار سعی کردیم رمز عبور رو نتونستیم پیدا کنیم .

mehdi741
September 20th, 2016, 11:59
اگر پیغام قرار نهایی صادر شد رو براتون امد یعنی پرونده تون مختومه شده میتونید تو گوگل سرچ بزنید

BuyHardware
September 20th, 2016, 15:23
در مورد یکی از موسسه های مالی اعتباری برای ما حکم صادر کردند و رای قاضی هم اعلام شد و پیامک نیز برای ما اومد اما ما نرفتیم! و حضوری هم در دادگاه نداشتیم اما با این حال قاضی رای را صادر کرد و پیامک رای صادر شد نیز برای ما آمد!

- - - Updated - - -

احتمالا منظورتانhttp://www.adliran.ir/ResultCase.aspx است؟

باید رمز عبور داشته باشند که از طریق راهنمای http://www.adliran.ir/News.aspx?ID=3 درج شده در وب سایت فوق نیز قابل پیدا کردن است اما در ما چند بار سعی کردیم رمز عبور رو نتونستیم پیدا کنیم .

بله یادم ه ادل ایران بود
شماره موبایل باید همونی باشه که براتون اس ام اس اومده
یادمه یه دو سه تا اس ام اس ردو بدل کردیم تا یه عددی بود گرفتیم
البته سیستم دولتی و ایرانی هست زیاد Reliable نیست
توی ساعت های اداری و روزای کاری چک کنید چون امروز تعطیل هست

emoradi
September 23rd, 2016, 19:39
ممکنه یکی سرکار گذاشته باشه. ارسال sms با شماره های عمومی که کار سختی نیست.

kavoshco
September 23rd, 2016, 19:46
برای ما هم یک پیام از 50009699 اومد ، در مورد یه پرونده که شاکی بودیم

اگر از این شماره براتون اومده که احتمالا درسته ، اگر قرار نهایی اومده براتون و هنوز پشت سیستمید یعنی مختومه شده :-d

saeedj
September 23rd, 2016, 20:38
سلام به همه دوستان
چند وقت پیش حدود 3 ماه پیش یه اس ام اس اومد که پرونده شما با شماره فلان به دادسرای رایانه ای ارجاع شد بعدش دیروز اس ام اس اومد که رای قرار صادر شد . حالا جالبیش اینه نه فت/ا به سایتمون گیر داده نه چیزی سایت هم سایت انیمیشن و انیمه هست یعنی یه اخطار دم خانه نمیارن خودشون همینجوری رای صادر میکنن ؟ مگه میشه ؟ کسی اطلاعی چیزی نداره ؟

سلام.
اگر شماره ارسال كننده از 50009 رند باشه.. (عدد دقيقش يادم نيست) بله مال سازمان قضايي هست.
. اين پيامك ها بصورت اتوماتيك سيستمي از كارتابل سازمان قضايي ارسال ميشه.
اگر پيامك اومد كه قرار نهايي صادر شد... يا پرونده مثلا از بازپرسي به دادگاه رفته... يا مستقيم به اجراي احكام رفته... يا مختومه شده.
اگر خاستيد براي پيگيري به دادسرا برويد توصيه ميكنم زودتر مراجعه كنيد تا اگر حكمي براتون بريده شده 20روز مهلت اعتراض و ارجاع به دادگاه تجديدنظر داريد.
اگر 20روز رذد بشه ديگه نميتونيد اعتراض كنيد.

راستي مينويسه كه راي نهايي در شعبه فلان صادر شد. چه شعبه رو زده؟

Yesmovie
October 23rd, 2016, 19:49
دوستان امروز تازه ما را بازپرسی خواستن و بازپرس گفته کارگروه مصادیق از شما شاکی شده جالب اینجاست سایت ما انیمیشن هست و یک سال پیش تمام موضوعات مشکل دار را حذف کردیم الان بازپرس چند تا عکس از همونا داره البته عکسا مشکل نداره از نظر اونا مشکل دار هست بعدش اینکه ما تونستیم با فیش حقوقی به عنوان ضامن از اونجا خارج بشیم ما همه جا شنیدیم که اول ف/ت/ا میاد بعد کامپیوتر را میگیره اما دیگه این مدلیش را ندیده بودیم دوستانی که تجربه دارن یه راهنمایی بکنن کمی ترسیدیم

saeid1346
October 23rd, 2016, 20:45
دوستان امروز تازه ما را بازپرسی خواستن و بازپرس گفته کارگروه مصادیق از شما شاکی شده جالب اینجاست سایت ما انیمیشن هست و یک سال پیش تمام موضوعات مشکل دار را حذف کردیم الان بازپرس چند تا عکس از همونا داره البته عکسا مشکل نداره از نظر اونا مشکل دار هست بعدش اینکه ما تونستیم با فیش حقوقی به عنوان ضامن از اونجا خارج بشیم ما همه جا شنیدیم که اول ف/ت/ا میاد بعد کامپیوتر را میگیره اما دیگه این مدلیش را ندیده بودیم دوستانی که تجربه دارن یه راهنمایی بکنن کمی ترسیدیم

لابد ب قول خودشون اعلام جرم کردن علیه شما :| ک اینطوری شده روند رسیدگیش

مگه عکسا چطوری بوده ؟ یکم میشه درموردش توضیح بدید ؟

تاجایی که میدونم اگر قرار خاصی براتون اجرا بشه با فیش حقوقی نمیشه از اونجا خارج شد !

دقیقا بازپرس چی گفت بهتون ؟ تفهیم اتهام شدید ؟

- - - Updated - - -

راستی یه موردی یادم اومد

چند وقت پیش یکی از دوستان مثل شما میگفت عکسای سایتشو پرینت کردن بردن پیش ی شخصی ( عکسای ناجور رو پاک کرده بود و سایت رو فروخته بود ) اونم عصبانی شده بود با دیدن عکسا و ... دوست ما هر چقدر میگفت پاکش کردم عکسا رو قبول نمیکردن اخر سر بهش گفتن دفعه اخرت باشه و ادمین جدید سایتم بگو قضیه چی بوده بهش همین :|

فک کنم اون طرف تهران بود ، شما هم تهران هستی ؟

Yesmovie
October 23rd, 2016, 21:48
لابد ب قول خودشون اعلام جرم کردن علیه شما :| ک اینطوری شده روند رسیدگیش

مگه عکسا چطوری بوده ؟ یکم میشه درموردش توضیح بدید ؟

تاجایی که میدونم اگر قرار خاصی براتون اجرا بشه با فیش حقوقی نمیشه از اونجا خارج شد !

دقیقا بازپرس چی گفت بهتون ؟ تفهیم اتهام شدید ؟

- - - Updated - - -

راستی یه موردی یادم اومد

چند وقت پیش یکی از دوستان مثل شما میگفت عکسای سایتشو پرینت کردن بردن پیش ی شخصی ( عکسای ناجور رو پاک کرده بود و سایت رو فروخته بود ) اونم عصبانی شده بود با دیدن عکسا و ... دوست ما هر چقدر میگفت پاکش کردم عکسا رو قبول نمیکردن اخر سر بهش گفتن دفعه اخرت باشه و ادمین جدید سایتم بگو قضیه چی بوده بهش همین :|

فک کنم اون طرف تهران بود ، شما هم تهران هستی ؟

آره تفهمیم اتهام کردن یه سری سوالات کرد و روی برگه نوشت و زیرش از من خواست پر کنم که گفتم فروش نداشتیم برای سرگرمی بوده کارتون میذاشتیم
عکس ها مثلا یه دختر بود کمی از ساق پاش ل/خ/ت بود میگفت جرمه و ... با اینکه اصلا عکسش مشکل نداشت
نمیدونم هر کی را دیدم میگفت ف/ت/ا اول میامد و رسیدگی میکرد برای ما اصلا این حرفا نبود با اینکه یه سایت مشکل داری هم نداشتیم نمیدونم قضیه چیه
من خیلیا را دیدم و توی نت خوندم و گفتن جریمه نقدی شدن . با جریمه نقدی مشکلی ندارم ولی ز/ندان خیلی میترسم

ashadata
October 23rd, 2016, 21:48
سلام به همه دوستان

خیلی جدی نگیر احتمالا شوخی کردن به قول دوستان بدون شما که رای نمیدن
بهتره از فتا و دادسرای رایانه ای پیگیر بشید

hegza
October 23rd, 2016, 22:46
آره تفهمیم اتهام کردن یه سری سوالات کرد و روی برگه نوشت و زیرش از من خواست پر کنم که گفتم فروش نداشتیم برای سرگرمی بوده کارتون میذاشتیم
عکس ها مثلا یه دختر بود کمی از ساق پاش ل/خ/ت بود میگفت جرمه و ... با اینکه اصلا عکسش مشکل نداشت
نمیدونم هر کی را دیدم میگفت ف/ت/ا اول میامد و رسیدگی میکرد برای ما اصلا این حرفا نبود با اینکه یه سایت مشکل داری هم نداشتیم نمیدونم قضیه چیه
من خیلیا را دیدم و توی نت خوندم و گفتن جریمه نقدی شدن . با جریمه نقدی مشکلی ندارم ولی ز/ندان خیلی میترسم

شما رو 800 جریمه میکنند و بعد خلاص

saeid1346
October 24th, 2016, 02:22

سایتتون در ساماندهی یا internet.ir ثبت شده بود کامل ؟ با مشخصات و ... ؟

Yesmovie
October 24th, 2016, 07:25
سایتتون در ساماندهی یا internet.ir ثبت شده بود کامل ؟ با مشخصات و ... ؟
اره ثبت شده بود

اشکان
October 24th, 2016, 12:04
یعنی به جای اینکه بهت اعلام کنن فلان مطلب رو پاک کن ، اومدن ازت شکایت کردن؟ بخاط انیمیشن؟
مگه مسخرس :|
پ ما واسه چی داریم سایت رو ثبت می کنیم تو ساماندهی؟

ColdWorld
October 24th, 2016, 12:13
یعنی به جای اینکه بهت اعلام کنن فلان مطلب رو پاک کن ، اومدن ازت شکایت کردن؟ بخاط انیمیشن؟
مگه مسخرس :|
پ ما واسه چی داریم سایت رو ثبت می کنیم تو ساماندهی؟
شما اشتباه کردی که سایت رو ثبت کردی اینا مگه ثبت و این چیزا حالیشونه تازه هر چی عقده هم دارن سر شما خالی میکنن

این همه سایت ... چرا به شما گیر دادن.شما جدی نگیر این مملکت که قانون نداره همینطوری در نبود شما رای صادر کردن واسه خودشون

این رای هم چیز مهمی نیست نگران نباش.شاید شاید یه جریمه نقدی (زورگیری) بکنن ازت.

اشکان
October 24th, 2016, 12:20
شما اشتباه کردی که سایت رو ثبت کردی اینا مگه ثبت و این چیزا حالیشونه تازه هر چی عقده هم دارن سر شما خالی میکنن

این همه سایت ... چرا به شما گیر دادن.شما جدی نگیر این مملکت که قانون نداره همینطوری در نبود شما رای صادر کردن واسه خودشون

این رای هم چیز مهمی نیست نگران نباش.شاید شاید یه جریمه نقدی (زورگیری) بکنن ازت.
واقعیت اینه اگر سایت رو ثبت نکنی ، نمیشه با خیال راحت سایت رو اداره کرد ، سایت غیر مجاز هم درامد راحتی نداره ( هر چند همین الان هم نمیشه )
اما حداقلش اینه وقتی سایت رو ثبت می کنی ی چیزی مدرکی داری اگر شکایت شد بگی من مجاز کار می کردم شما به من اطلاع ندادی وظیفت بوده اگر موردی هست اطلاع بدی
مورد دیگه اینکه فک کنم اینا هر کدومشون ی فازی دارن
یادمه لینک چندتا عکس رو ریپورت کردم ( 99 درصد لخت بودن )
بعدش دیدم نوشت بدون محتوای مجرمانه و بدون اشکال :|
یعنی امیدوار شدم گفتم با این وضع سایت پو ر .ن هم میشه زد ، حالا به ی انیمیشن گیر دادن

ColdWorld
October 24th, 2016, 12:25
واقعیت اینه اگر سایت رو ثبت نکنی ، نمیشه با خیال راحت سایت رو اداره کرد ، سایت غیر مجاز هم درامد راحتی نداره ( هر چند همین الان هم نمیشه )
اما حداقلش اینه وقتی سایت رو ثبت می کنی ی چیزی مدرکی داری اگر شکایت شد بگی من مجاز کار می کردم شما به من اطلاع ندادی وظیفت بوده اگر موردی هست اطلاع بدی
مورد دیگه اینکه فک کنم اینا هر کدومشون ی فازی دارن
یادمه لینک چندتا عکس رو ریپورت کردم ( 99 درصد لخت بودن )
بعدش دیدم نوشت بدون محتوای مجرمانه و بدون اشکال :|
یعنی امیدوار شدم گفتم با این وضع سایت پو ر .ن هم میشه زد ، حالا به ی انیمیشن گیر دادن
درسته.اما این مواردی که شما گقتید شاید ظاهرسازی باشه و با این ترفند تمام اطلاعات اون سایت ها رو میخوان داشته باشن و اینطوری به همین راحتی که می بینید تشکیل پرونده بدن و باج بگیرن.

بله فازشونم خوشون هم نمیدونن این همه سایت عکس و +18 هست این همه کانال های تلگرام +18 با عکس های پ.و.ر.ن.حالا اومدن به یه سایت ساده انیمیشن گیر دادن اونم نه سایت فیلم های ...

دیگه گسی که سایت فیلم میزنه باید بدونه این مشکلات فیلـــتر و ... هست و در امد هم ازش اسون نیست.

Yesmovie
October 24th, 2016, 18:08
برای کسی پیش اومده ببرنش و با فیش حقوقی آزاد شه ؟؟ رای آخر چی میتونه باشه ؟

chaishpish
October 24th, 2016, 18:37
سلام خسته نباشید شما رو دقیقا کجا بردن و دقیق چی گفتن و کدوم استان عکس دلیل نمیشه تنها مرجع شکایت برای عکس اگر ایرانی باشه خود طرف هست در غیر این صورت فقط اعلام میشه پاک کنید زندان رفتن همینجوری کشکی هم نیست ما یک بار رفتیم جرممون هم از شما بدتر بود اما با یک اعتراف نامه و اعلام ندامت مشکل رفع شد آیا تا حالا براتون پبام اومده از طرف فتا و یا شماره 4 یا 5 رقمی به شما زنگ زده و جواب ندادید ؟ وقتی شما رو احضار کردن چیزی رو امضاء کردی یا نه

saeid1346
October 24th, 2016, 19:34
اره ثبت شده بود

چه جالب اون دوستمونم دقیقا همین مشکل رو داشت مثل شما !

سایتشم ثبت کرده بود.

احضاریه ای که براش اومده بود نوشته بود عدم اجرای دستور کارگروه ! البته به اشتباه نوشته بود عدم اجرای دستور کارکرده !

لابد اینم از مزیت های ثبت سایته :65:

Yesmovie
October 24th, 2016, 20:31
سلام خسته نباشید شما رو دقیقا کجا بردن و دقیق چی گفتن و کدوم استان عکس دلیل نمیشه تنها مرجع شکایت برای عکس اگر ایرانی باشه خود طرف هست در غیر این صورت فقط اعلام میشه پاک کنید زندان رفتن همینجوری کشکی هم نیست ما یک بار رفتیم جرممون هم از شما بدتر بود اما با یک اعتراف نامه و اعلام ندامت مشکل رفع شد آیا تا حالا براتون پبام اومده از طرف فتا و یا شماره 4 یا 5 رقمی به شما زنگ زده و جواب ندادید ؟ وقتی شما رو احضار کردن چیزی رو امضاء کردی یا نه
والا اصلا فتا نیامد یک اس ام اس اومد پرونده شما با شماره فلان به دادسرای ناحیه 13 ایجاد شده از این حرفا بعدا رفتیم اونجا گفتن فعلا نمیتونن اطلاعاتی از پرونده بدن بعدا گفت پرونده شما به شهر مون انتقال داده شده یه روز زنگ زدن از طرف بازپرسی ما را خواستن سوال کردن بعد تفهیم اتهام بعد من را فرستادن بازداشتگاه گفتن فیش حقوقی ضامن بیار تا بری که ما گذاشتیم اومدیم بیرون خدایی به خاطر 4 تا انیمیشن اونم مشکل دار زیاد نبود 4 تا عکس از توی سایت گرفته بودن که عکس دختر بود فقط پاش یکم معلوم بود که ماشاا.. توی تلویزیون ایران پره از نظرشون مستهجن هست یکی که این موراد براش پیش اومده منو راهنمایی کنه آخرش چیه اونجا که آدم زیاد میترسونن

babelirani
October 24th, 2016, 21:15
با سلام

با توجه به اینکه فقط عکس بوده و اینکه اولین بارتون هستش یه مقدار جزای نقدی براتون مینویسن و یه تعداد شلاق که در حالت معمول قابل خرید هستش

سعی کنید قاضی پروندتون رو پیدا کنید باهاش حرف بزنید معمولا کوتاه میان و اذیت نمیکنن

CaeZer
October 24th, 2016, 21:38
سلام دوست عزیز

هر چند بار ازتون پرسیده شد کدوم شهر هستید جواب ندادید ؟

تهران هستید یا یک شهر دیگه ؟

saeid1346
October 24th, 2016, 21:55
والا اصلا فتا نیامد یک اس ام اس اومد پرونده شما با شماره فلان به دادسرای ناحیه 13 ایجاد شده از این حرفا بعدا رفتیم اونجا گفتن فعلا نمیتونن اطلاعاتی از پرونده بدن بعدا گفت پرونده شما به شهر مون انتقال داده شده یه روز زنگ زدن از طرف بازپرسی ما را خواستن سوال کردن بعد تفهیم اتهام بعد من را فرستادن بازداشتگاه گفتن فیش حقوقی ضامن بیار تا بری که ما گذاشتیم اومدیم بیرون خدایی به خاطر 4 تا انیمیشن اونم مشکل دار زیاد نبود 4 تا عکس از توی سایت گرفته بودن که عکس دختر بود فقط پاش یکم معلوم بود که ماشاا.. توی تلویزیون ایران پره از نظرشون مستهجن هست یکی که این موراد براش پیش اومده منو راهنمایی کنه آخرش چیه اونجا که آدم زیاد میترسونن

بنده دیگه به حرفاتون دارم شک میکنم بدون احضاریه کتبی بلند شدید رفتید دادسرا ، بعدش در جلسه تفهیم اتهام قرار بازداشت موقت صادر شده ، بازداشت شدید ، بعد موقتا آزاد شدید با فیش حقوقی !
جالب اینجاست یک سرچ کوتاهی زدم در نت دادسرای ناحیه 13 پیدا نکردم در تهران ، اگر کسی پیدا کرد در هر شهری ادرسشو اینجا قراربده
شرمنده ولی جور در نمیاد اینطوری !

delta
October 24th, 2016, 22:06
کلا همه دوستان رو استارتر عزیز سرکار گذاشتند.بازپرسی, خارج شدن با فیش حقوقی!! ناحیه 13 هم که اصلا نمیدونم هست یا نه...کلا داستانی بیش نیست.برای یک سایت اگر حتی پ ر ن هم باشه اینطور عمل نمیکنند حالا سایت شما که چیزی جز کارتون نیست..

saeid1346
October 24th, 2016, 22:10
کلا همه دوستان رو استارتر عزیز سرکار گذاشتند.بازپرسی, خارج شدن با فیش حقوقی!! ناحیه 13 هم که اصلا نمیدونم هست یا نه...کلا داستانی بیش نیست.برای یک سایت اگر حتی پ ر ن هم باشه اینطور عمل نمیکنند حالا سایت شما که چیزی جز کارتون نیست..

کلان شهری مثل تهران ناحیه های مختلف قضایی داره بعضی از ناحیه ها هم روی یک موضوع فعالیت میکنه مثلا ناحیه 31 در تهران مربوط جرائم رایانه ایه !

شهر های دیگه اکثرا مجتمع قضایی داره یا نهایتا 10 تا ناحیه !

chaishpish
October 24th, 2016, 22:13

اول از اینکه پرونده که تشکیل میشه برای کسی که خوانده هستش نمیتونه اطلاعاتی باشه، این خودش نقض 100% قانون هستش- البته بازداشتگاه تا 72 ساعت نیاز به دلیل نداره اما گرفتن فیش حقوق نشون از این داره پرونده مختومه و جای اعتراض نداره.اگر انیمیشن مثل فوتبالیست ها و .. که توش یکسری مشکلات هست که اصلا امکان نداره بازداشت بشید. اگر واقعا به خاطر یک همچین چیزی هستش باید برید و وکیل خبره بگیرید و از دولت شکایت کنید ، فکر نکنید چون دولت هستش رسیدگی نمیشه خیر شما اگر دلایلی که اینجا میگید 100% همین باشه باید درخواست اعاده حیثیت بدید .در غیر این صورت شما مجرم میشید . هیچکس قانون رو مثل وکیل نمیدونه شاید شما همه چیز رو اینجا نگید اما پیشنهادمیدم وکیل بگیرید و کوچکترین نکته رو بهش بگید . چون این پرونده مشکلاتی داره انگار از طرف فرد خاصی هستش که نفوذ خوبی داره چون پرونده برای خوانده حتی در موارد امنیتی ملی، اطلاعاتی محسوب نمیشه .

اشکان
October 25th, 2016, 01:01
حس می کنم استارتر خودش تو کار فیلمه داره بقیه رو می ترسونه
من دوستان خیلی زیادی داشتم در زمینه فیلم همگی جزء بزرگ ترین سایت های ایران بودن

اون هایی که دستگیر شدن گفتن صبح مثلا میان در خونه می گن باید باهامون بیای بعدش اول بات صحبت می کنن که چی کار کردی بعدش می گن برو ی ماه دیگه بیا دوباره و خیلی مواقع اگر بگی گو ه خوردم ، غلط کردم همونجا ولت می کنن بری دیگه فقط ی تعهد می گیرن با نهایت 600-700 تومن جریمه نقدی بدون سو سابقه اگر اشتباه نکنم
تازه این که می گم برا غیر مجاز بوده جوری که از تمامی صفحات سایت نزدیک به 500-600 صفحه پرینت گرفته بودن

شاکی خصوصی هم داشتن سایت های فیلم که باز دوستان بودن که در خواست 3 میلیون خسارت کرده بوده که اون رو هم حتی پرداخت نکردن و ول دارن می چرخن ، این ها دیگه ماکسیموم مجازات هست
برا 4 تا انیمیشن از این خبرا نیست
و گرنه باید دانلود ها رو هم بخاطر این سریال و انیمیشن هاش بگیرن
اگر مشکل کاور هست پس از فردا دانلود سنتر پو / رن بزنیم البته کاور مطلب رو رعایت کنیم

Yesmovie
October 25th, 2016, 07:08
عزیز من بیکارم شما را بترسونم دادسرا ناحیه 31 نه 13 توی پست قبلیم اشتباه تایپی بود که یه سرچ بزنید دادسرای جرایم رایانه ای هست بعدشم اینکه من برای چی شما را بترسونم فقط ازتون راهنمایی خواستم اونایی که این بلا سرشون اومده منو نصیحت کنن نه شماهایی که اینو تجربه نکردید و نظر میدید من چند پست دیگه از دوستان که فتا ریخته بود خونه شون و کامپیوترشون گرفته بود خوندم و دیدم افرادی مثل شماها هم استارتر را دروغ گو خطاب میکردید در کل کمک نخواستم نمیخواد راهنمایم کنید با یه وکیل در میان بزارم بهتره

- - - Updated - - -

اول از اینکه پرونده که تشکیل میشه برای کسی که خوانده هستش نمیتونه اطلاعاتی باشه، این خودش نقض 100% قانون هستش- البته بازداشتگاه تا 72 ساعت نیاز به دلیل نداره اما گرفتن فیش حقوق نشون از این داره پرونده مختومه و جای اعتراض نداره.اگر انیمیشن مثل فوتبالیست ها و .. که توش یکسری مشکلات هست که اصلا امکان نداره بازداشت بشید. اگر واقعا به خاطر یک همچین چیزی هستش باید برید و وکیل خبره بگیرید و از دولت شکایت کنید ، فکر نکنید چون دولت هستش رسیدگی نمیشه خیر شما اگر دلایلی که اینجا میگید 100% همین باشه باید درخواست اعاده حیثیت بدید .در غیر این صورت شما مجرم میشید . هیچکس قانون رو مثل وکیل نمیدونه شاید شما همه چیز رو اینجا نگید اما پیشنهادمیدم وکیل بگیرید و کوچکترین نکته رو بهش بگید . چون این پرونده مشکلاتی داره انگار از طرف فرد خاصی هستش که نفوذ خوبی داره چون پرونده برای خوانده حتی در موارد امنیتی ملی، اطلاعاتی محسوب نمیشه .
ممنون از راهنمایتون قراره امروز برم از اطلاعات پرونده عکس بگیرم و برای وکیل بفرستم تا ببینم موضوع چیه و اینکه من تهران نیستم بعضی از دوستان سوال کرده بودن

delta
October 25th, 2016, 10:29
عزیز من بیکارم شما را بترسونم دادسرا ناحیه 31 نه 13 توی پست قبلیم اشتباه تایپی بود که یه سرچ بزنید دادسرای جرایم رایانه ای هست بعدشم اینکه من برای چی شما را بترسونم فقط ازتون راهنمایی خواستم اونایی که این بلا سرشون اومده منو نصیحت کنن نه شماهایی که اینو تجربه نکردید و نظر میدید من چند پست دیگه از دوستان که فتا ریخته بود خونه شون و کامپیوترشون گرفته بود خوندم و دیدم افرادی مثل شماها هم استارتر را دروغ گو خطاب میکردید در کل کمک نخواستم نمیخواد راهنمایم کنید با یه وکیل در میان بزارم بهتره

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایتون قراره امروز برم از اطلاعات پرونده عکس بگیرم و برای وکیل بفرستم تا ببینم موضوع چیه و اینکه من تهران نیستم بعضی از دوستان سوال کرده بودن

نصف ان مطالبی که جناب براتون صاحب سایتها تعریف کردن دروغ کذب بوده..اطلاعات غلط بهتون دادند..

1 : فتا برای جرایم سازمان یافته و پیشگیری از وقوع جرم هایی هست که منافع ملی رو به خطر بندازه نه اینکه بیاد سایت کارتون رو جمع کنه و براش پرونده ایجاد کنه..

2: شما ادم هم کشته باشید اول میان دستگیرتون میکنند بعد میبرند بازپرسی بعد تشکیل پرونده حالا برای شما مستقیم پرونده دادگاهی زدند کمی جنبه فان داره!!

3 : برای ازادی معمولا وسیقه میزارند ان هم باید ارزش ان رو داشته باشه نه با فیش حقوقیتون!!

4 : فتا نمیریزه تو خونه..فتا اگرم پیگیر پرونده باشه و پرونده ای زده باشند براتون دستور رو ارسال میکنه اماکن..این اماکن هست که میره در مکان و جمع میکنه که ان هم با تعریف شما اگر منزل باشه بدون مجوز قضایی حق ورود به منزل رو ندارند و هیچوقتم برای چند تا سی دی و کارتون حکم قضایی نمیدن.

5 : تو صحبتهای شما کلا ارشاد رو به زبان نیاوردید که برای جرایم سایتی معمولا پرونده به ارشاد ارجاع داده میشه...

chaishpish
October 25th, 2016, 10:42
نصف ان مطالبی که جناب براتون صاحب سایتها تعریف کردن دروغ کذب بوده..اطلاعات غلط بهتون دادند..

1 : فتا برای جرایم سازمان یافته و پیشگیری از وقوع جرم هایی هست که منافع ملی رو به خطر بندازه نه اینکه بیاد سایت کارتون رو جمع کنه و براش پرونده ایجاد کنه..

2: شما ادم هم کشته باشید اول میان دستگیرتون میکنند بعد میبرند بازپرسی بعد تشکیل پرونده حالا برای شما مستقیم پرونده دادگاهی زدند کمی جنبه فان داره!!

3 : برای ازادی معمولا وسیقه میزارند ان هم باید ارزش ان رو داشته باشه نه با فیش حقوقیتون!!

4 : فتا نمیریزه تو خونه..فتا اگرم پیگیر پرونده باشه و پرونده ای زده باشند براتون دستور رو ارسال میکنه اماکن..این اماکن هست که میره در مکان و جمع میکنه که ان هم با تعریف شما اگر منزل باشه بدون مجوز قضایی حق ورود به منزل رو ندارند و هیچوقتم برای چند تا سی دی و کارتون حکم قضایی نمیدن.

5 : تو صحبتهای شما کلا ارشاد رو به زبان نیاوردید که برای جرایم سایتی معمولا پرونده به ارشاد ارجاع داده میشه...
دوستمون فکر کنم خیلی جوش اوردی اولا فتا به همه چیز تو نت کار داره نمونش خوده بنده هستم در خدمت بماند برای چی- دوما احتمال داره زنگ زده باشن جواب نداده باشه جرایم اینترنتی پروندش سریع رسیدگی میشه- بعدم عزیزم فیش حقوقی وثیقه ای هستش معادل مبلغ درخواستی دادگاه یعنی اون آقا یاخانم اگر نیاد تمام حقوق اون نفر + حساب های بانکیش به حساب دولت واریز میشه- اتفاقا فتا میریزه بدم میریزه وقتی 6 صبح وارد خونت شدن تو رو کت بسته بردن آبروت تو درو همسایه رفت متوجه میشی، جوری میبرن خودت نفهمی چی شد علاوه بر اون تمام سیستم های اینترنتی جمع میکنن میبرن و میچرخن

CaeZer
October 25th, 2016, 11:15
سلام دوست عزیز ،

آیا در این حین سایتتون فی.لتر شده یا خیر ؟ چونکه اگر بدون فی.لتر شدن سایت اونم شکایت از طرف کارگروه مصادیق باشه ، یک قضیه عجیب و به صورت اولین بار در کشور رخ داده باشه ، کارگروه اولین اقدامش فی.لتر کردن سایت هست ، یا اگر در ساماندهی ثبت کرده بودید ایمیل ارسال میکنه تا این مطالب رو حذف کنید اگر که حذف نکردید میاد فی.لتر میکنه بعد اینکه فی.لتر کرد شمارو ارجاع میکنه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خودش مستقیم اقدام نمیکنه هیچ وقت. ولی ، اگر مثل چیزی که میگید باشه یک قضیه جدید در سطح کشور رخ داده .

sabalearn.com
October 25th, 2016, 11:28
احتمالا اشتباه شده. اگر به خودت شک نداری برو حتما پیگیری کن ببین داستان چیه. ولی قاعدتا اول فتا تماس میگیره بعد با تعهد و این چیزا جمعش میکنه. خیلی کم پیش میاد کار به دادگاه بکشه مگه در موارد خاص. شما پیگیری کن انشاله که چیزی نیست.

delta
October 25th, 2016, 11:31
دوستمون فکر کنم خیلی جوش اوردی اولا فتا به همه چیز تو نت کار داره نمونش خوده بنده هستم در خدمت بماند برای چی- دوما احتمال داره زنگ زده باشن جواب نداده باشه جرایم اینترنتی پروندش سریع رسیدگی میشه- بعدم عزیزم فیش حقوقی وثیقه ای هستش معادل مبلغ درخواستی دادگاه یعنی اون آقا یاخانم اگر نیاد تمام حقوق اون نفر + حساب های بانکیش به حساب دولت واریز میشه- اتفاقا فتا میریزه بدم میریزه وقتی 6 صبح وارد خونت شدن تو رو کت بسته بردن آبروت تو درو همسایه رفت متوجه میشی، جوری میبرن خودت نفهمی چی شد علاوه بر اون تمام سیستم های اینترنتی جمع میکنن میبرن و میچرخن

شما رو چند بار ریختن بردن که اینطور حرف میزنید؟ من تجربه خیلی بدتری دارم که دارم میگم.از رو هوا حرف نمیزنم و بر اساس حدث و گمان شما حرف نمیزنم..بنده بزرگترین مرکز پخش بازی استان بودم و کل ایران رو هم میفرستادم..اخرش اطلاعات امد دنبالم باهاشون رفتم و با زبون خوش حالیم کردند کارو بیخیال بشم..کسی نریخت تو منزلمون!

شما که اطلاعاتت قویه بگو برای ریختن تو خونه چی میخواد؟ فقط حفاظت اطلاعات انم در شرایط خاص میتونه بریزه خونه وگرنه بدون حکم قضایی که گرفتنش هم راحت نیست هیچ کسی حق ورود به منزلی رو نداره..
تمامی این حرفهایی که زده شده فقط یک امکان داره که ایشون جاسوس بوده باشه!! واسه یک سی دی یا سایت کارتون کسی نمیاد بریزه تو خونه..
پیدا کردن ایشون برای فتا و... کار سختی نیست که یواشکی تشکیل پرونده بدند براشون.یکی دو بار اخطار میدن بیا نیاد میان میبرنش!جرمش خیلی سنگین هم باشه بازم میان میبرنش بعد بازپرسی تشکیل پرونده میدن نه یواشکی!! ترس از کسی ندارن که بخوان بدون اطلاع طرف تشکیل پرونده بدن..

chaishpish
October 25th, 2016, 12:07
چندین بار بنده در خدمتشون بودم، حکم ورود به منزل با یک تلفن صادر میشه ، ایشون خودشون هم تائید کردن همه چیز رو اینجا نگفتن ، روشون نمی شد توضیح بدن ، بعدشم فکر کنم شما خیلی از جامعه دور بودی پیشنهاد میکنم یک سر به پایگاه محلتون بزنید بهشون حکم ورود به منزل هم میدن اطلاعات برای این مسائل پیش پا افتاد وارد نمیشه ، پیدا کردن فرد درسته کاری نداره شما رو پیدا میکنن و تحت نظر میگیرن و در موقعی که هیچ راه فراری نداری میان سراغت ، بازم میگم ایشون به تلفن های فتا احتمالا جواب ندادن و حکم بازداشت و جریمه یکطرفه براشون صادر شد .

dertgtr
October 25th, 2016, 12:44
تایید میشه البته فتا اول زنگ میزنه چند بار اگر جواب ندی میان سراغت . از unknown Number هم تماس میگرن یعنی شماره محرمانه می افته
این فتا چون قدرت دستشه آدم های عقده ای هستند حس کنن که ضعیف هستی هرچی عقده دارن می ریزن سرت مواظب باشید .

بعد دادسرا و قاضی و جریمه نقدی کلش همینه زندانی در کار نیست

saeid1346
October 25th, 2016, 13:07
چرا اینطوری حرف میزنید با هم شماها ؟ کلا خوشتون میاد با هم کل کل کنید ؟ :65:

ی بار نشد ی تایپیک باز بشه و درست و منطقی با هم صحبت کنین ! [-(

Yesmovie
October 25th, 2016, 13:14
والا اصلا فتا زنگ نزد جاي تعجبم هم همينه گفتن شاكي همين ساماندهي هست خودم تعجب كردن سايت انيميشن ما هم فيلتر هست اما خدا ميدونه كه چيز مشكل داري توش نيست خيلي برام جاي تعجبه بعضي از دوستان ميگن شوخي بوده من ميگم رفتم پيش بازپرس پرونده را ديدم جاي تعجب هست اصلا از كسي فيش حقوقي نميخواستن اما تو مورد من خواستن خيلي عجيبه برام يه سايت انيميشن كه خيلي كم مشكل داره البته از نظر اونا مشكل داره ٤ تا عكس از سايتم نشان دادن كه هر كي ببينه خندش ميگيره

- - - Updated - - -

چرا اینطوری حرف میزنید با هم شماها ؟ کلا خوشتون میاد با هم کل کل کنید ؟ :65:

ی بار نشد ی تایپیک باز بشه و درست و منطقی با هم صحبت کنین ! [-(
والا حرفتون درسته اونايي كه باور ندارن خب نميخواد توي تاپيك شركت كنن من از دوستاني كه اين اتفاق براشون افتاده راهنمايي خواستن

chaishpish
October 25th, 2016, 13:18
والا اصلا فتا زنگ نزد جاي تعجبم هم همينه گفتن شاكي همين ساماندهي هست خودم تعجب كردن سايت انيميشن ما هم فيلتر هست اما خدا ميدونه كه چيز مشكل داري توش نيست خيلي برام جاي تعجبه بعضي از دوستان ميگن شوخي بوده من ميگم رفتم پيش بازپرس پرونده را ديدم جاي تعجب هست اصلا از كسي فيش حقوقي نميخواستن اما تو مورد من خواستن خيلي عجيبه برام يه سايت انيميشن كه خيلي كم مشكل داره البته از نظر اونا مشكل داره ٤ تا عكس از سايتم نشان دادن كه هر كي ببينه خندش ميگيره

- - - Updated - - -

والا حرفتون درسته اونايي كه باور ندارن خب نميخواد توي تاپيك شركت كنن من از دوستاني كه اين اتفاق براشون افتاده راهنمايي خواستن

آدرس سایتتون لطف کنید بررسی کنیم

saeid1346
October 25th, 2016, 13:26

- - - Updated - - -

دوست عزیز دقیقا همین اتفاقی که شما گفتی بخاطر یک عکس علیه طرف اعلام جرم کردن صفحه رو پرینت کرده بودن. تایپیکشم نمیدونم در کدوم فروم دیدم ، اینجا ، pt یا شاپ کیپر ،

به هر حال جای نگرانی نیست ،
درصورتی که سو سابقه ندارید برای بار اول طرف رو روانه زندان نمیکنن !
حتی بار دوم هم جریمه نقدی میزنن ، در جرائمی مثل کلاهبرداری با مبالغ بالا یا شاکی های متعدد احتمالش زیاده برای طرف زندان ببرن !

این همه سایت پ-*ور-ن که با محتوای فارسی کار میکنه رو ول کردن چسبیدن به یه عکس ؟

در کل هر مدت ب چیزی گیر میدن ! برای نمونه این مطلب رو مشاهده کنید :

حبس در انتظار کلیک ***هاست (http://www.cyberpolice.ir/news/57461)

در قانون جرائم رایانه ای حتی یک کلمه تاکید میکنم حتی یک کلمه هم اشاره ای به تگ ، پاپ اپ و کلمات کلیدی و کلا کلیک ***ی نشده اما چنین مطالبی گفته میشه !

اشکان
October 25th, 2016, 13:46

- - - Updated - - -

والا جناب من با دو کلمه دانلود انیمیشن و انیمیشن داخل گوگل سرچ کردم تا صفحه 7 هر کدوم رو هم نگا کردم همه سایت ها باز بودن هیچ کدوم ***** نبود
سایت شما ادرسش چی هست؟
دیگه ضعیف ترین سایتی که من دیدم 50 هزار ایران بود که فک کنم غیر از ادمینش بازدید کننده نداشته حالا نمی دونم سایت شما چرا تو نتایج نبوده

Yesmovie
October 25th, 2016, 14:11
ايشاا... همينجوري باشه از بعضي ها ممنونم كه باعث دلگرمي شدن ايشاا... اين مشكل ما حل ميشه

- - - Updated - - -

والا جناب من با دو کلمه دانلود انیمیشن و انیمیشن داخل گوگل سرچ کردم تا صفحه 7 هر کدوم رو هم نگا کردم همه سایت ها باز بودن هیچ کدوم ***** نبود
سایت شما ادرسش چی هست؟
دیگه ضعیف ترین سایتی که من دیدم 50 هزار ایران بود که فک کنم غیر از ادمینش بازدید کننده نداشته حالا نمی دونم سایت شما چرا تو نتایج نبوده
شرمنده ولي نميتونم ادرس بدم و ايشاا... كه مشكل ما هم حل ميشه چيزي كه متوجه شدم بعد از اين موضوع همه چيز ممكنه انگار كه براشون دلبخواهي هست

babelirani
October 25th, 2016, 16:46

داداش فیلم زیادی دیدی درسته ؟

خود بنده سایت فروش فیلم و سریال داشتم

بدون سانسور به کل کشور هم ارسال میکردم یه روز زنگ زدن گفتن مثل بچه ادم بیا پرونده تشکیل شده برات برای فلان چیز

منم مثل بچه آدم رفتم نه ریختن تو خونم نه کت بسته بردنم هیچی

شما یا خلافت دیگه خیلی سنگین بوده عزیز اونم والا کسیو ساعت ۶ صبح نمیان ببرن اونام خواب دارن میزارن ۷-۸ بشه خودشونم از خواب بیدار بشن

یا اینکه فیلم پلیسی زیادی دیدی

Yesmovie
October 25th, 2016, 17:44
داداش فیلم زیادی دیدی درسته ؟

خود بنده سایت فروش فیلم و سریال داشتم

بدون سانسور به کل کشور هم ارسال میکردم یه روز زنگ زدن گفتن مثل بچه ادم بیا پرونده تشکیل شده برات برای فلان چیز

منم مثل بچه آدم رفتم نه ریختن تو خونم نه کت بسته بردنم هیچی

شما یا خلافت دیگه خیلی سنگین بوده عزیز اونم والا کسیو ساعت ۶ صبح نمیان ببرن اونام خواب دارن میزارن ۷-۸ بشه خودشونم از خواب بیدار بشن

یا اینکه فیلم پلیسی زیادی دیدی
داداش حكم تو را چي دادن جريمه ؟؟؟؟ بعد يه راهنمايي بكن مثل ما شما را از زندان اينجور چيزا ترسوندن ؟؟

sami-00
October 25th, 2016, 18:22
سلام برای پیگیری هر اموری از یک شماره چهار رقمی بهت زنگ میزنن از پلیس فتا ناجا به قول خودشون باید بری کاریت هم ندارن تعهد میگیرن دادسرا نمیفرستن الکی که
شاید شماره اشتباه ثبت شده قبلا از این مشکلات زیاد بوده ولی جهت اطمینان یک پیگیری کن که ضرر نداره
وسلام