PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی ساخت همچین روبات تلگرامی

WAREZZ
September 17th, 2016, 23:21
سلام

این روبوت ها رو چطور میسازند؟

@lrancell_bot

میگه این متن رو به در گروه ها ارسال کن و 20 نفر زیر مجموعه بگیر تا یک جایزه بگیری
بعد تعداد عضو گیری هات رو نشون میده

T.Toosi
September 18th, 2016, 00:20
سوالتون کلی هست! برنامه نویسی میکنند، اول ربات شاتل بود جایزه که نداد هیچ بعد یک مدت که حسابی یوزر جمع کرد شروع به ارسال پیام های تبلیغاتی کرد.

omid1991
September 18th, 2016, 00:50
سلام

این روبوت ها رو چطور میسازند؟

@lrancell_bot

میگه این متن رو به در گروه ها ارسال کن و 20 نفر زیر مجموعه بگیر تا یک جایزه بگیری
بعد تعداد عضو گیری هات رو نشون میده

سلام وقت بخیر
عزیز شما اول باید بتونید یک ربات بسازید بعد این قابلیت رو بهش اضافه کنید
کسی که توانایی ساخت ربات داشته باشه این قابلیت هم خیلی راحت میتونه پیدا کنه

روش کار این نوع ربات
هر کاربر که وارد ربات بشه لینک اختصاصی به هر شکل میسازید (کد یونیک یا شناسه چت کاربر حالا هرچی)
بعد هر کاربر روی اون لینک کلیک کنه تلگرام همراه پیام /start اون کد رو هم برای برنامه شما ارسال میکنه حالا هرعملیانی بخوایید روش انجام میدید.

با احترام

WAREZZ
September 18th, 2016, 13:22
سلام وقت بخیر
عزیز شما اول باید بتونید یک ربات بسازید بعد این قابلیت رو بهش اضافه کنید
کسی که توانایی ساخت ربات داشته باشه این قابلیت هم خیلی راحت میتونه پیدا کنه

روش کار این نوع ربات
هر کاربر که وارد ربات بشه لینک اختصاصی به هر شکل میسازید (کد یونیک یا شناسه چت کاربر حالا هرچی)
بعد هر کاربر روی اون لینک کلیک کنه تلگرام همراه پیام /start اون کد رو هم برای برنامه شما ارسال میکنه حالا هرعملیانی بخوایید روش انجام میدید.

با احترام

1- با botfather هم میشه چیزی که من میخام رو درست کرد؟

من الان یه روبات ساختم استارت که میکنم مثلا این متن میاد:

با سلام
با زدن دکمه دریافت متن در زیر, متن منحصر به فرد خود را دریافت کرده و به دوستان خود ارسال کنید و جایزه خود را دریافت کنید

2- منتها زیرش یک متن میاد که نتونستم پاکش کنم چطور میشه پاکش کرد؟

این روبات توسط روبات ساز رایگان "کرییت" (www.CreateYourBot.net (http://www.CreateYourBot.net)) ساخته شده است. شما نیز می توانید با مراجعه به این سایت و یا با استفاده از روباتِ @CreateYourBot برای خود یک روبات رایگان تلگرامی بسازید.

3- زیرش یک دکمه هست که یکیش درباره رویات هست که اون رو هم نتونستم پاک کنم

4- یک دکمه درست کردم به نام دریافت متن
اون رو که میزنم پیام میده چیزی برای نمایش وجود ندارد

چی کار کنم که متن و لینک منحصر به فرد اون شخص رو بهش نمایش بده؟

سوالتون کلی هست! برنامه نویسی میکنند، اول ربات شاتل بود جایزه که نداد هیچ بعد یک مدت که حسابی یوزر جمع کرد شروع به ارسال پیام های تبلیغاتی کرد.

من میخام جایزه بدم ولی 8-|

omid1991
September 18th, 2016, 13:46
سلام وقت بخیر

1- با botfather هم میشه چیزی که من میخام رو درست کرد؟

عزیز اگه این امکان رو میخوایید باید حتما برنامه نویسی بلد باشید و با api تلگرام اشنا باشید در غیر اینصورت باید با یک برنامه نویس صحبت کنید.(با هزینه براتون میتونم انجام بدم)

من الان یه روبات ساختم استارت که میکنم مثلا این متن میاد:

2- منتها زیرش یک متن میاد که نتونستم پاکش کنم چطور میشه پاکش کرد؟

3- زیرش یک دکمه هست که یکیش درباره رویات هست که اون رو هم نتونستم پاک کنم

4- یک دکمه درست کردم به نام دریافت متن
اون رو که میزنم پیام میده چیزی برای نمایش وجود ندارد

چی کار کنم که متن و لینک منحصر به فرد اون شخص رو بهش نمایش بده؟

من میخام جایزه بدم ولی 8-|

ربات هایی که با سرویس های ربات ساز میسازید دراصل کنترل کامل ربات رو دردست ندارید و ممکنه پیام هایی مثل استارت رو نتونید دستکاری کنید چون سرویسی که ازش استفاده میکنید برای تبلیغات خود اونو گذاشته

برای اینکار نیاز دارید مجدد خودتون رو سرور خودتون پیاده کنید که ربات رو کامل دراختیار داشته باشید.
موارد لازم برای اینکار

هاست یا سرور مجازی با ssl (نیاز به ولید بودن ssl نیست دستی هم میتونید گواهی نامه امنیتی ایجاد کنید بشرطی که تو هاستتون sni فعال باشه)
برنامه نویسی

سوالی بود درخدمتم

WAREZZ
October 13th, 2016, 21:22
کسی هست بتونه با برنامه نویسی برام اوکی کنه؟

toltek
October 14th, 2016, 17:29
با سلام
ابتدا شما باید پرتال تحت وب آن را بنویسید
یعنی یک وب سایت راه اندازی کنید که بتونید از طریق اون APIداشته باشید
بعد که تونستید API رو بنویسید باید ربات تلگرام بنویسید که از این API داره استفاده می کنه
توی منطق برنامه نویسی هم این رو باید در نظر بگیرید که هر شخص ( تلفن / آی دی ) توی دیتابیس سایت بشینه و هر آی دی که توسط این شخص معرفی شده توی اون دیتابیس بشینه. دیگه بقیش راحته. کافیه برنامه بنویسید که هر شخص که زیر مجموعش به 20 تا رسید وارد یه لول بالاتر بشه یا فلان مبلغ به حسابش واریز بشه یا...
تنها راهی که الان به ذهنم میرسه برای معرفی اینه که وقتی من ربات شما رو اد می کنم ( join میشم به شبکه شما ) اولین سوالی که ازم میپرسه اینه : آی دی / شماره تلفن معرف شما
اگه سوالی بود در خدمتم

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

miladtnt
October 14th, 2016, 22:23
کسی هست بتونه با برنامه نویسی برام اوکی کنه؟

طراحی ربات های حرفه ای تلگرام با نمونه کار های حرفه ای تر !

فقطو فقط ربات های حرفه ای ( اگر قصد سرمایه گذاری در کار های بزرگ دارید )

ربات های زیر 200 هزارتومان طراحی نمیشن

ایدی تلگرام : @milad99t