PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی اموزش PHp , Mysql

kiava
September 16th, 2016, 19:55
سلام دوستان دیدم بعضی از دوستان علاقه به php دارند گفتم اول یه نظر سنجی بگیریم ببینیم کیا مایل هستن هم به صورت ویدیو هم به صورت فایلی و توضیحاتی روزی یک درس رو به شما در این انجمن در زمینه PHp , MySql تدریس کنم ؟
اگر راضی هستید نسبت به نظر سنجی پاسخ بدید تا اخر روز 31 شهریور نظر سنجی پابرجاس و اگر نظرات بالا باشه و درخواست زیاد باشه به صورت رایگان طبق اموزش خودم براتون اموزش بزارم
هم نظر بدید هم تشکر

:x

viasky
September 16th, 2016, 20:05
باسلام
بنده بسیار با این طرح موافق هستم و از شما هم تشکر میکنم
البته شاید خیلی مبتدی به نظر بیاد ولی بنده پیشنهاد میکنم در کنار php به صورت مختصر هم فرمان های html و یادآوری بفرمایید
و همچنین اگر قصد آموزش به صورت آکادمیک و پایه دارید اول از توضیحات اولیه شروع بفرمایید
وب سرور
پیداش php و اشاره به ارتباط اون با ++c
ارتباط html و php
php و لینوکس
و....
البته بنده در حد پیشنهاد عرض کردم
برای شما آرزوی موفقیت می کنم

kiava
September 16th, 2016, 20:09
بله چون کمتر جایی دیدم مشاهده میشه که php رو داخل انجمن ها تدریس کنند و یا زبان های دیگه
این اموزشی که بنده قصد دارم اگر نظرات خوب باشه قاعدت همزمان با html ,css به همراه کانفیگ مناسب سرور رو با توضیحات خوب داخل انجمن بزارم بهتره

viasky
September 16th, 2016, 20:19
بله چون کمتر جایی دیدم مشاهده میشه که php رو داخل انجمن ها تدریس کنند و یا زبان های دیگه
این اموزشی که بنده قصد دارم اگر نظرات خوب باشه قاعدت همزمان با html ,css به همراه کانفیگ مناسب سرور رو با توضیحات خوب داخل انجمن بزارم بهتره
با توجه به تجربه ای که بنده در بحث تدریس داشتم زمانی که ایران بودم
پیشنهاد میکنم به موارد کانفیگ ورود نکنید چون مرتبط به مبحث سیستم عامل - شبکه و کارگاه سیستم عامل میشه
ارتباطی با course مورد نظر شما و PHP نداره و بحث و از جامعیت خارج میکنه
بنده پیشنهاد می کنم در تاپیک های مجزا به این موارد رسیدگی بفرمایید
پیروز باشید

sarwhost
September 16th, 2016, 20:22
نظر بسیار عالی
اگر به نتیجه رسیدید حتما پروژه مهور باشه عالی میشه

سیدرضا بازیار
September 16th, 2016, 20:25
نیکی و پرسش؟؟؟
اگه خوب بود که هزینه هم پرداخت میکنیم

navid2zp
September 16th, 2016, 20:25
به نظر بنده php رو در حد معمول و مورد نیاز برای شروع کار بر روی یک فریمورک آموزش بدید و بعد فریمورک رو شروع کنید.

mahdi-relax
September 16th, 2016, 20:27
اگه آموزش ها بصورت فیلم آموزشی ارائه بشند بازدهی بالا میره و یادگیری آسان تر میشه. در کل استقبال میشه

kiava
September 16th, 2016, 20:35
با توجه به تجربه ای که بنده در بحث تدریس داشتم زمانی که ایران بودم
پیشنهاد میکنم به موارد کانفیگ ورود نکنید چون مرتبط به مبحث سیستم عامل - شبکه و کارگاه سیستم عامل میشه
ارتباطی با course مورد نظر شما و PHP نداره و بحث و از جامعیت خارج میکنه
بنده پیشنهاد می کنم در تاپیک های مجزا به این موارد رسیدگی بفرمایید
پیروز باشید

بله حتما نه بخش کانفیگ منظورم مناسب سازی سایت برای هاست و ... هست کانفیگ سرور زیاد توش توضیحات نداره

- - - Updated - - -

اگه آموزش ها بصورت فیلم آموزشی ارائه بشند بازدهی بالا میره و یادگیری آسان تر میشه. در کل استقبال میشه

بله به صورت Mp4 ارسال میشه در بخشی که زده بشه

iHSG
September 16th, 2016, 21:40
سلام
اگه رایگان ارائه بشه که عالیه چون همه می تونن یاد بگیرن خصوصاً تو این کشوری که حتی سطح سواد پایه کامپیوتری مردم انقدر پایینه محتاج کسایی هستن که به فکر آموزش های رایگان باشن تا انقدر کاربرای ساده فیشینگ نشن یا وب مستر های مبتدی توسط یه سری جوجه هکر هک نشن :)
اما خب اگر شما هم می خواین به جمع فروشنده های آموزشی بپیوندید حداقل ارزون تر بدید بیرون.

kiava
September 16th, 2016, 21:43
سلام
اگه رایگان ارائه بشه که عالیه چون همه می تونن یاد بگیرن خصوصاً تو این کشوری که حتی سطح سواد پایه کامپیوتری مردم انقدر پایینه محتاج کسایی هستن که به فکر آموزش های رایگان باشن تا انقدر کاربرای ساده فیشینگ نشن یا وب مستر های مبتدی توسط یه سری جوجه هکر هک نشن :)
اما خب اگر شما هم می خواین به جمع فروشنده های آموزشی بپیوندید حداقل ارزون تر بدید بیرون.
بله دقیقا حق با شماس ایشالله اگر دوستان نظر خوبی داشته باشند روش های باگ گیری دیباگ .و ... توضیح میدم تو اموزش ها

CaeZer
September 16th, 2016, 21:51
سلام دوست عزیز .

به نظر من کار خیلی پسندیده ای میکنید . ولی کارتون رو جامع کنید .

php یک پیشنیاز هایی داره ، لطفا اگر توانش هست اول پیشنیاز هارو در حد لازم آموزش بدید بعد وارد مبحث php بشید.

چون بنده و امثال بنده حتی به صورت ابتدایی با html و css آشنا نیستیم و اگر اول این پیشنیاز هارو اموزش بدید خیلی عالی میشه.

تشکر از لطف شما

vahid13713
September 16th, 2016, 22:27
سلام دوستان دیدم بعضی از دوستان علاقه به php دارند گفتم اول یه نظر سنجی بگیریم ببینیم کیا مایل هستن هم به صورت ویدیو هم به صورت فایلی و توضیحاتی روزی یک درس رو به شما در این انجمن در زمینه PHp , MySql تدریس کنم ؟
اگر راضی هستید نسبت به نظر سنجی پاسخ بدید تا اخر روز 31 شهریور نظر سنجی پابرجاس و اگر نظرات بالا باشه و درخواست زیاد باشه به صورت رایگان طبق اموزش خودم براتون اموزش بزارم
هم نظر بدید هم تشکر

:x
اگر بر مبنای معماری mvc و پروژه محور و همچنین oop باشه مفید هست ....اموزشهای پایه ای زیاد کاربردی نیست و در سطح نت موجود هست فقط معماری mvc کمبود داره بنظرم

T.Toosi
September 16th, 2016, 23:16
سلام، آموزش پی اچ پی در سطج نت خیلی زیاد شده چه مقدماتی چه پیشرفته، در حدی که سر keyword "آموزش php" در گوکل الان رقابت هست اما برعکس آموزش های پیشرفته سیستم های RDBMS مثل mysql خیلی کم داریم، به نظر بنده الان فریم ورک های خیلی خوبی داریم که اصلا آموزش تصویری فارسی پیدا نمی کنید، من جای شما بودم و وقت داشتم حتما یک آموزش تصویری برای فریم ورک فالکون به صورت رایگان منتشر میکردم.

kiava
September 16th, 2016, 23:18
سلام، آموزش پی اچ پی در سطج نت خیلی زیاد شده چه مقدماتی چه پیشرفته، در حدی که سر keyword "آموزش php" در گوکل الان رقابت هست اما برعکس آموزش های پیشرفته سیستم های RDBMS مثل mysql خیلی کم داریم، به نظر بنده الان فریم ورک های خیلی خوبی داریم که اصلا آموزش تصویری فارسی پیدا نمی کنید، من جای شما بودم و وقت داشتم حتما یک آموزش تصویری برای فریم ورک فالکون به صورت رایگان منتشر میکردم.

هدف بنده اینه ابتدا از مقدماتی و بعدش فریم ورک هارو شروغ کنم به صورت ویدیو اموزش دادن

- - - Updated - - -

اگر بر مبنای معماری mvc و پروژه محور و همچنین oop باشه مفید هست ....اموزشهای پایه ای زیاد کاربردی نیست و در سطح نت موجود هست فقط معماری mvc کمبود داره بنظرم

mvc کسی زیاد استفاده نمیکنه و اینکه اموزش های سنگین حتی تو زمینه asp سخته اینگونه تدریس کرد

unc
September 17th, 2016, 00:16
قطعا کار مفیدی میتونه باشه ولی دقت کنین مطالبتون قبلا در انجمن مطرح نشده باشه

JeyServer
September 17th, 2016, 01:12
mvc کسی زیاد استفاده نمیکنه و اینکه اموزش های سنگین حتی تو زمینه asp سخته اینگونه تدریس کرد
بنده هم از این نیت خوبتون تشکر میکنم و با @vahid13713 موافقم!
در وضعیت فعلی کسی بخواد php یاد بگیره زیاد سخت نیست براش،منابع فارسی و انگلیسی خوبی موجوده ولی چیزی که من شخصا در مورد کارآموزهامون دیدم عدم درک مناسبی از شی گرایی و استفاده مناسب و به موقعش هست.همینطور خیلی از دوستان هم اصلا رابطه خوبی با Exception ها و try catch ندارند!

همین بعضی از قابلیت ها در php که در نسخه های اخیر اضافه شده هم در بسیار از مطالب آموزشی نادیده گرفته شدند مثل namespace ها،interface ها، Trait ها، strict_types ، استفاده از دیتابیس های بدون ساختمان، استفاده از ORM ها، نحوه صحیح index گذاری در جداول، سوکت ها

بسیاری از موارد هست که در عمل یک برنامه نویس باید بتونه انجامشون بده ولی من هیچوقت توی آموزش ها ندیدمشون:
مقایسه نسخه های php
نحوه انتخاب یک فریم ورک مناسب
نحوه تنظیم یک rewrite مناسب و بهینه

باز هم از قصد خوبتون تشکر میکنم،
از سایر استاتید هم خواهش میکنم نیم نگاهی به تکنولوژی های نوظهوری مثل Nodejs, Haxe و ruby بکنند، ما تشنه منابع آموزشی بومی برای این موارد هستیم!

پ.ن: لطفا لطفا لطفا لطفا Git و SVN رو در آموزش هاتون بگنجونید!

kiava
September 17th, 2016, 01:15
بنده هم از این نیت خوبتون تشکر میکنم و با @vahid13713 موافقم!
در وضعیت فعلی کسی بخواد php یاد بگیره زیاد سخت نیست براش،منابع فارسی و انگلیسی خوبی موجوده ولی چیزی که من شخصا در مورد کارآموزهامون دیدم عدم درک مناسبی از شی گرایی و استفاده مناسب و به موقعش هست.همینطور خیلی از دوستان هم اصلا رابطه خوبی با Exception ها و try catch ندارند!

همین بعضی از قابلیت ها در php که در نسخه های اخیر اضافه شده هم در بسیار از مطالب آموزشی نادیده گرفته شدند مثل namespace ها،interface ها، Trait ها، strict_types ، استفاده از دیتابیس های بدون ساختمان، استفاده از ORM ها، نحوه صحیح index گذاری در جداول، سوکت ها

بسیاری از موارد هست که در عمل یک برنامه نویس باید بتونه انجامشون بده ولی من هیچوقت توی آموزش ها ندیدمشون:
مقایسه نسخه های php
نحوه انتخاب یک فریم ورک مناسب
نحوه تنظیم یک rewrite مناسب و بهینه

باز هم از قصد خوبتون تشکر میکنم،
از سایر استاتید هم خواهش میکنم نیم نگاهی به تکنولوژی های نوظهوری مثل Nodejs, Haxe و ruby بکنند، ما تشنه منابع آموزشی بومی برای این موارد هستیم!

پ.ن: لطفا لطفا لطفا لطفا Git و SVN رو در آموزش هاتون بگنجونید!

بله حتما استاد جان :x
تمام سعی رو میکنم

djmohammad
September 17th, 2016, 01:38
درود
کار بسیار پسندیده ای هست .
ولی به نظر بنده شروع به آموزش یک فریم ورک خوب مثل لاراول کنید خیلی بهتر خواهد بود . چون عملا آموزش از پایه در نت بسیار موجود هست . ولی همانطور که گفتم نیت عمل بسیار خوب هست و امیدوارم در این عرصه موفق باشید

Gh-Moradi
September 17th, 2016, 03:33
بنظرم تمرکز و آموزشتون رو فقط روی php قرار بدید چون html و css نسبت به php دو مقوله متفاوت هستند.
منی که میخوام php یاد بگیرم حتما قبلش حداقل آشنایی مختصری با html و css داشتم.

maryamtafteh
September 18th, 2016, 02:20
اگر میشه خواهشا به همراه فایل و ... بزارید و حتمی فیلمی باشه خیلی خوبه ممنون از شما مدیران زحمت کش

kiava
September 18th, 2016, 02:54
بله حتما دوستان منتظریم تا روز 31 ام نظر سنجی تموم بشه و با رای اکثریت شروع به اموزش کنم :x
ممنون از دوستانی که نظر دادن

isn
September 18th, 2016, 03:26
من امدم بزنم بله نمی دونم چجوری خیر زده شد !

فکر کنم persiansky هم مثل من اشتباه زده

موفق باشید

helya2017
January 7th, 2017, 15:43
باسلام
بنده بسیار با این طرح موافق هستم و از شما هم تشکر میکنم
البته شاید خیلی مبتدی به نظر بیاد ولی بنده پیشنهاد میکنم در کنار php به صورت مختصر هم فرمان های html و یادآوری بفرمایید
و همچنین اگر قصد آموزش به صورت آکادمیک و پایه دارید اول از توضیحات اولیه شروع بفرمایید
وب سرور
پیداش php و اشاره به ارتباط اون با ++c
ارتباط html و php
php و لینوکس
و....
البته بنده در حد پیشنهاد عرض کردم
برای شما آرزوی موفقیت می کنم

سلام من یه سایت با php طراحی کردم ولی سرعتش پایینه لطفا اگه کسی نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنید سایت در مورد تور هستش https://tourspress.com

kiava
January 7th, 2017, 15:50
سلام من یه سایت با php طراحی کردم ولی سرعتش پایینه لطفا اگه کسی نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنید سایت در مورد تور هستش https://tourspress.com

کاربر گرامی مشکل کاهش سرعت شما به علت کاهش سرعت قالب هست