PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست با منابع تضمینی داریم؟

vahid13713
September 15th, 2016, 23:27
سلام
با توجه به اینکه مدیریت سرور دردسرهای زیادی داره میشه مثلا هاستی با منابع تضمینی داشت؟

novinvps.com
September 15th, 2016, 23:41
سلام
با توجه به اینکه مدیریت سرور دردسرهای زیادی داره میشه مثلا هاستی با منابع تضمینی داشت؟

سلام
در صورت استفاده از کلاد لینوکس منابع را میشه تحت کنترل گرفت و یا طبق منابع مشخص شده خاصی به مشترکین خود سرویس دهی کرد.

vahid13713
September 15th, 2016, 23:45
سلام
در صورت استفاده از کلاد لینوکس منابع را میشه تحت کنترل گرفت و یا طبق منابع مشخص شده خاصی به مشترکین خود سرویس دهی کرد.

منم یه سری تنظیمات توی whmدیدم ولی یه سوال پیش میاد...وقتی هاست با منبع تضمینی هست چرا خرید سرور برای راه اتدازی سایت؟

Rezash
September 15th, 2016, 23:51
منم یه سری تنظیمات توی whmدیدم ولی یه سوال پیش میاد...وقتی هاست با منبع تضمینی هست چرا خرید سرور برای راه اتدازی سایت؟

دسترسی بیشتر و کاملا شخصی سازی شده
منابع بیشتر
امنیت و ...

Ashkankamangar.ir
September 16th, 2016, 00:08
سلام

سلام بله مدیر سرور میتونه دسترسی شمارو در سیپنل جوری مشخص کنه که بتونید درصد استفاده از منابع کلی سرور رو ببینید و اگر از کلود لینوکس هم استفاده نکنه برای محدود کردند شما یقیین دارید منابع سرور مال شماست
الان سرور های ما لود سی پی یو هرگز از 5 بالا تر نرفته و از کلود هم استفاده نمیکنیم پس منابع به صورت کامل میتونه در اختیار سایتتون باشه

ali-rezam
September 16th, 2016, 01:03
بله امکان اختصاص منابع به کاربر وجود داره و مدیر سرور میتونه این کار رو انجام بده ، استفاده از کلاد لینوکس هم به این امر کمک میکنه

OmidX
September 16th, 2016, 03:02
تعریف دوستان از منابع اختصاصی مثل اینکه متفاوت هست !

اختصاصی یعنی رزرو شده ، یعنی شما ۱ گیگ رمی ک ب کاربر اختصاص دادید فقط مال اون کاربر باشه و کس دیگری ازش استفاده نکنه !

حالا با این تعریف ، cloudlinux منابع رزرو شده ب کاربر میده ؟؟؟ :|

- خیر ! LVE Manager در cloudlinux منابع رو محدود میکنه ، نه اینکه منابع رزرو شده ب کاربر بده !

یعنی شمای کاربر از اون ۱ گیگ رمی ک در سی پنل میبینی یک مگابایت هم بیشتر نمیتونی مصرف کنی ... همین ! رزروی در کار نیست.

With LVE Manager, you can:

Limit resources per single account
Create and apply default packages
View usage history per account
Identify abusers and take corrective actions
Identify top users and upsell to higher-end plans

https://www.cloudlinux.com/index.php/lve-manager

سلام

هاستینگ اشتراکی اسمش روش هست، منابع سرور اشتراکی هست.

اگر ب دنبال منابع تضمین شده و اختصاصی هستید باید از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کنید ، اگر هم از مدیریت سرور سر رشته ندارید ، سرور مدیریت شده بگیرید.

Ramin.JavadiJam
September 16th, 2016, 10:33
هاست ها همه اشتراکی هست و اگر کسی گفت اختصاصی شک نکن دروغ میگه
اگر اختصاصی بخواید باید از سرور مجازی استفاده کنید

Aria90
September 16th, 2016, 12:33
درود
توصیه این هست یک سرور مجازی مثلا با 4 گیگ رم و 50 گیگ هارد ssd تهیه کنید و با مدیر سرور صحبت کنید ک سرور رو کانفیگ شده و مدیریت شده بهتون بده و همچنین پشتیبانی ماهاه رو داشته باشه با مبلغ توافقی
افراد زیادی این کار رو انجام میدن.داخل تاپیک درخواست سرور مجازی اعلام کنید
کلاد لینوکس تضمین منابع نداره محدودیت منابع داره اما رزرو نمکینه هیچ هاستی رزرو نمیکنه !! چن هاست اسمش روی خودشه

taksis
September 16th, 2016, 13:30
خب من الان فرضا یه هاست لینوکس دارم.
داخل سی پنل مقدار رم رو زده ۲۰۴۸ مگ
مگه من نمی تونم تا ۲۰۴۸ مگابایتشو استفاده کنم و وقتی پر شد سایت خطای ۵۰۰ برگردونه؟؟
اگر قراره اونجا بزنه ۲۰۴۸ مگ و من نتونم همشو استفاده کنم خب دیگه چه کاریه!!!همون اشتراکی مثل قدیم هم همینه.تازه اگر سرور خلوت باشه منابع بیشتری هم در اختیار هست

Rezash
September 16th, 2016, 13:37
خب من الان فرضا یه هاست لینوکس دارم.
داخل سی پنل مقدار رم رو زده ۲۰۴۸ مگ
مگه من نمی تونم تا ۲۰۴۸ مگابایتشو استفاده کنم و وقتی پر شد سایت خطای ۵۰۰ برگردونه؟؟
اگر قراره اونجا بزنه ۲۰۴۸ مگ و من نتونم همشو استفاده کنم خب دیگه چه کاریه!!!همون اشتراکی مثل قدیم هم همینه.تازه اگر سرور خلوت باشه منابع بیشتری هم در اختیار هست
مقدار حداکثری هست که میتونید استفاده کنید نه تضمین اون مقدار

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

iHSG
September 16th, 2016, 15:34
اگه کلود لینوکس خوبه چرا شرکت های بزرگ ایرانی ازش استفاده نمیکنن؟
من یه هاست سی پنل پارسال از میهن وب هاست گرفتم هنوز دارم که کلود لینوکس نیست اما با یه روش دیگه تغییر نسخه PHP داره همین چند روز پیش هم یه هاست دیگه از میهن وب هاست این بار از سرور های ایرانش رو گرفتم اما بازم کلود لینوکس روش نصب نیست.
حالا این به کنار از نت افراز هم تا حالا چند هاست و نمایندگی داشتم که اونا هم هیچ کدوم کلود لینوکس نبودن و حتی نت افراز امکان تغییر نسخه PHP هم نداره.
بازم به کنار از سرور پارس هم 2 تا هاست سی پنل ایران دارم که هنوزم فعاله اما اونم کلود لینوکس نیست.

چرا؟

البته من خودم کلود لینوکس رو ترجیح میدم و الان که از xzn یه هاست سی پنل کلود لینوکسی دارم و به نظرم اینکه میشه علاوه بر نسخه PHP ماژول هاش هم فعال و غیرفعال کرد خیلی عالیه ولی خب از طرفی به قول جناب taksis بدون کلود لینوکس اگه سرور خلوت باشه منابع بیشتری هم در دسترس داریم.