PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه منابعی برای راه اندازی این نوع هاست کافی هست ؟

alirezakaj
September 15th, 2016, 16:01
سلام
یک هاست میخوام راه بندازم برای استفاده کاملا شخصی خودم هست .
در حد 10 هزار تا 20 هزار سیستم میخواد به حالت اتصال با هاستم دربیاد به صورت همزمان و مدام .
حالت اتصال یعنی مثلا دیدین با خونگی خودتون ریموت میکنین به یک وی پی اس . منظورم استفاده در این حد هست .
به نظرتون مناسب ترین و البته کمترین منابع لازم برای وی پی اسی که میخوام بگیرم براش چی میتونه باشه ؟
من تجربه ندارم در این زمینه ها . و بنظرتون چه نوع هاستی روی لینوکس بزارم براش خوبه ؟
قطعا از خارج کشور سرویس میگیرم .
ممنون میشم بگید

company_hosting
September 15th, 2016, 16:11
سلام
یک هاست میخوام راه بندازم برای استفاده کاملا شخصی خودم هست .
در حد 10 هزار تا 20 هزار سیستم میخواد به حالت اتصال با هاستم دربیاد به صورت همزمان و مدام .
حالت اتصال یعنی مثلا دیدین با خونگی خودتون ریموت میکنین به یک وی پی اس . منظورم استفاده در این حد هست .
به نظرتون مناسب ترین و البته کمترین منابع لازم برای وی پی اسی که میخوام بگیرم براش چی میتونه باشه ؟
من تجربه ندارم در این زمینه ها . و بنظرتون چه نوع هاستی روی لینوکس بزارم براش خوبه ؟
قطعا از خارج کشور سرویس میگیرم .
ممنون میشم بگید

سلام

20 هزار سیستم انلاین از عهده یک سرور بر نمیاد ...

باید روی 2-3 سرور تقسیم کنید

از ایران یا خارج فرقی نمکنید

البته نوع استفاده و پروسه های که سند و ریسیو میشه مهم هست

alirezakaj
September 15th, 2016, 16:21
سلام

20 هزار سیستم انلاین از عهده یک سرور بر نمیاد ...

باید روی 2-3 سرور تقسیم کنید

از ایران یا خارج فرقی نمکنید

البته نوع استفاده و پروسه های که سند و ریسیو میشه مهم هست

از چه نظر کم میاره ؟
به نظرت چقد منابع براش کافیه؟

kandohost.com
September 19th, 2016, 13:43
با سلام

قطعا باید از آخرین پلن سرور مجازی با پهنای باند بالا، سی پی یو قوی ،رم بالا استفاده کنید و برای سریع جواب دادن به درخواست ها می توانید از تکنیک لود بالانسینگ بین دو یا چند سرور مجازی استفاده نمایید.
و در مورد نوع هاست ، می توانید از نوع بدون کنترل پنل LEMP استفاده کنید که نهایت سرعت و کارایی را دارد. برای آموزش می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://kandohost.com/blog/%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2%db%8c-ubuntu-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7/