PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال درباره دامین

st3205
September 14th, 2016, 20:38
سلام.

دامین من با dns های رزباگ ست شده،آیا میشه یه ساب دامین ایجاد کرد و تو یه هاست دیگه انجمن زد ؟

RealHAM
September 14th, 2016, 21:16
سلام

نه متاسفانه امکان پذیر نیست اما می توانید دامنه خود را روی هاست دیگر پارک کنید و برای دامنه a رکورد های رزبلاگ را ست کنید

iwpanel
September 14th, 2016, 21:50
سلام.

دامین من با dns های رزباگ ست شده،آیا میشه یه ساب دامین ایجاد کرد و تو یه هاست دیگه انجمن زد ؟

سلام
ميتونيد پارك كنيد روي هاستي بعد با dnszone پارك ها رو انجام بديد

iHSG
September 14th, 2016, 23:30
سلام
من اطلاع دقیق ندارم اما از دوستان بعضی ها میگفتن که اگه به پشتیبانی رزبلاگ تیکت بدین و زیر دامنه ای که می خواین به هاست شخصی متصل بشه رو به علاوه آی پی هاست بدید براتون A Record میزنن و می تونید به هاست وصل کنید ولی دقیق از صحت این موضوع خبر ندارم چون خودم اصلاً رزبلاگ استفاده نکردم.

CYCLONER
September 14th, 2016, 23:32
با سلام

دوست عزیز قابل انجام می باشد

می توانید یک dns zone از طریق پنل دامنه خود ایجاد کنید

negarnovin
September 15th, 2016, 08:44
سلام.

سلام بله می شود از هاستتون قسمت advansed dns zone
و از پنل دامنتون هاست نیم ایجاد کنید به هاست جدید پوینت دهید.

aminlord96
September 15th, 2016, 11:03
سلام
من اطلاع دقیق ندارم اما از دوستان بعضی ها میگفتن که اگه به پشتیبانی رزبلاگ تیکت بدین و زیر دامنه ای که می خواین به هاست شخصی متصل بشه رو به علاوه آی پی هاست بدید براتون A Record میزنن و می تونید به هاست وصل کنید ولی دقیق از صحت این موضوع خبر ندارم چون خودم اصلاً رزبلاگ استفاده نکردم.

اره میشه تیکت بدید ، یک هزینه ای هم می گیرند