PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا می شود هاست ساسپند شده به همراه فول بک آپ را منتقل کرد؟

jsoltani
September 14th, 2016, 20:31
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید یک سوال داشتم
اگر از هاست دانلود و هاست میزبانی یک فول بک آپ داشته باشم و هاستینگ سایت رو ساسپند کنه آیا میشه با استفاده از این فول بک آپ ها از ایه دیگه هاست گرفت و تمامی مطالب و حتی تمامیه صفحات با همان نشانی قبلی و (دیتابیس ها و اسکریپت های نصب در هاست) رو انتقال داد؟لطفا راهنمایی کنید با تشکر

meysam021
September 14th, 2016, 20:43
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید یک سوال داشتم
اگر از هاست دانلود و هاست میزبانی یک فول بک آپ داشته باشم و هاستینگ سایت رو ساسپند کنه آیا میشه با استفاده از این فول بک آپ ها از ایه دیگه هاست گرفت و تمامی مطالب و حتی تمامیه صفحات با همان نشانی قبلی و (دیتابیس ها و اسکریپت های نصب در هاست) رو انتقال داد؟لطفا راهنمایی کنید با تشکر
خیر جناب در حالت ساسپند تمامی دسترسی ها به هاست و لینک های سایت مورد نظر بسته خواهد شد

sadecohost
September 14th, 2016, 20:46
درود.

در صورتی که بک آپ رو قبل ساسپند گرفته باشید که خیر مشکلی نیست. اما بعد ساسپند فکر نکنم بشه بک آپ گرفت که قابل استفاده باشه! چون تمامی دسترسی ها مسدود میشه.

پیروز باشید.

meysam021
September 14th, 2016, 20:48
درود.

در صورتی که بک آپ رو قبل ساسپند گرفته باشید که خیر مشکلی نیست. اما بعد ساسپند فکر نکنم بشه بک آپ گرفت که قابل استفاده باشه! چون تمامی دسترسی ها مسدود میشه.

پیروز باشید.
ایشون قبل ساسپند هم بک اپی گرفته باشند در صورتی که بک اپ روی هاست مانده باشد بعد ساسپند نمیتونند اون رو دانلود کنند یا دسترسی پیدا کنند

sadecohost
September 14th, 2016, 20:49
ایشون قبل ساسپند هم بک اپی گرفته باشند در صورتی که بک اپ روی هاست مانده باشد بعد ساسپند نمیتونند اون رو دانلود کنند یا دسترسی پیدا کنند
در این صورت بله گفته شما درست. فکر کردم ایشون بک آپ رو دانلود کردند.

jsoltani
September 14th, 2016, 20:51
اکنون که گذشت
اما از این به بعد خواستم بدونم
قبل از ساسپند بک آپ رو دانلود کنم در کامپیوتر شخصیه خودم
بعد از ساسپند هم بک آپ در کامپیوترم موجوده انووقت میشه سایتو انتقال داد؟
(یعنی اگر بک آپ از قبل در کامپیوتر دانلود شده باشه)

sadecohost
September 14th, 2016, 20:52
اکنون که گذشت
اما از این به بعد خواستم بدونم
قبل از ساسپند بک آپ رو دانلود کنم در کامپیوتر شخصیه خودم
بعد از ساسپند هم بک آپ در کامپیوترم موجوده انووقت میشه سایتو انتقال داد؟
(یعنی اگر بک آپ از قبل در کامپیوتر دانلود شده باشه)
بله میشه و مشکلی پیش نمیاد. چون تغییراتی که روی سایت بعد از دانلود بک آپ صورت میگیره روی بک آپ اثری نداره..

موفق و پیروز باشید.