PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب هاستینگ تاک یا وا هاستینگ تالک !

miladtnt
September 14th, 2016, 14:40
این ی مسئله شده برام ! به هرکی میگم چرا میگی وب هاستینگ تالک میگه اسم خاصه و اینجور میگنو چون webhostingtalk مینویسیم باید اینجور بگیم...

نظر شما چیه ؟ باید چجور نوشته شه؟

ب نظر من باید وب هاستینگ تاک نوشته و خونده شه چون وقتی از انگلیسی برمیگردونیم جوری میگیم که خونده میشه ! اونوقت باید apple رو "اپل" نگیم ! "اپله" بگیم !

viasky
September 14th, 2016, 14:43
به نظر بنده بیان کردن همچین موضوعی از سطح این انجمن خیلی پایین تر هست
تاک
موفق باشید

besthosti.com
September 14th, 2016, 14:51
تاک
موفق باشید
نظر من هم همین هست.
شما هر جور راحت تر هستید بگید دیگه نیازی نیست که بهش شبانه روزی فک کنید

miladtnt
September 14th, 2016, 14:51
تاک
موفق باشید

بنظرتون این خوبه ک یکسی تالک بنویسه ... اینکه ی متنی اشتباه نوشته بشه سطح انجمنو پایین نمیاره؟ اتفاقا این تاپیکو زدم تا یسری اشتباهات درست شه ... این اشتباه نوشتن کلماته که سطح انجمنو پایین میاره

viasky
September 14th, 2016, 14:56
بنظرتون این خوبه ک یکسی تالک بنویسه ... اینکه ی متنی اشتباه نوشته بشه سطح انجمنو پایین نمیاره؟ اتفاقا این تاپیکو زدم تا یسری اشتباهات درست شه ... این اشتباه نوشتن کلماته که سطح انجمنو پایین میاره
نظر من بر اینکه وقتی یه چیزی علمی درست هم و شما هم بهش اعتقاد و اعتماد دارید دیگه نباشید شک کنید و اون عمل کنید
فرض بفرمایید شما تشریف ببرید یه شهری که همه روز که میشه میگن شب بخیر و شب که میشن میگن صبح بخیر و به ماشین می گن دوچرخه
شما چه کار می کنید؟ مثل اون گروه از مردم باید رفتار کنید؟ خیر
وقتی یه موضوع از پایه درسته و علمی هست و مشکلی نداره کل دنیا هم یه نظر دیگه ای داشته باشند بنده شخصا روی همون اعتقاد و نظر می مونم
به شما هم پیشنهاد می کنم همین کار و انجام بدید
موفق باشید

miladtnt
September 14th, 2016, 15:00
نظر من بر اینکه وقتی یه چیزی علمی درست هم و شما هم بهش اعتقاد و اعتماد دارید دیگه نباشید شک کنید و اون عمل کنید
فرض بفرمایید شما تشریف ببرید یه شهری که همه روز که میشه میگن شب بخیر و شب که میشن میگن صبح بخیر و به ماشین می گن دوچرخه
شما چه کار می کنید؟ مثل اون گروه از مردم باید رفتار کنید؟ خیر
وقتی یه موضوع از پایه درسته و علمی هست و مشکلی نداره کل دنیا هم یه نظر دیگه ای داشته باشند بنده شخصا روی همون اعتقاد و نظر می مونم
به شما هم پیشنهاد می کنم همین کار و انجام بدید
موفق باشید

ok درخواست حذف تاپیکو دادم:)

این نظر من بود که مشتری که میاد میبینه یه تالک نوشتن به سواد علمی فروشنده شک میکنه (انگلیسیش اینجوریه میخواد برا ما سرور کانفیگ کنه و... بگذریم )و میگه اینجا چجور انجمنی هست که این یه فروشنده توشه !

درهرصورت این برداشت من بود شایدم من غلط فکر میکنم

موفق باشید

k-pax
September 14th, 2016, 15:01

اگه میخوای درست بشه
باید اینجوری بگیم

تار میزبانی گفتگو

بصورت خلاصه هم بگیم تمگ

بنظر من هرکی هر جوری دوست داره بگه . فقط منظور برسونه . مهم نیست . داره چه جوری میگه

مثل اون قدیما که یه عده بودن برای پینگلیش هم نگارش درست کرده بدون . اینجا را با oo بنویس اونجا را با u ننویس و ... . اصلا فقط مفهومه برسه کافیه و به هیچ عنوان هم کاری با سواد(ثواد) نداره

من طرف دیدم فوقلیسانس داره بعد میخواد بره تو گوگل. گوگل سرچمیکنه ! اما توی کار خودش فوق حرفه ای هست !

aminlord96
September 14th, 2016, 15:04
عزیز من شما مشکلتون رو در گوگل ترانسلیت ارائه بدید ، تا گفتار دقیق رو بهتون بده ، نیازی به تایپیک جدید نداره

Farid Saadat
September 14th, 2016, 15:33
تو ايران شايد ٥ درصد هم زبان ياد نداشته باشن پس طبيعتا نميشه رو حرفشون حساب كرد. درست اين كلمه ، تاك هست. در زبان انگليسى هم مثل فارسى ، بعضى كلمات خونده نميشه. مثلا خواهر ! انگليسى هم همينطوره

sazsaz
September 14th, 2016, 15:40
عزیز من شما مشکلتون رو در گوگل ترانسلیت ارائه بدید ، تا گفتار دقیق رو بهتون بده ، نیازی به تایپیک جدید نداره با همشهریم موافقم