PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای جلوگیری از مستقیم شدن لینک دانلودم چکار کنم

filmbazz
September 13th, 2016, 15:43
سلام
اخیر سایتی اومده لینک صفحه رو میگیره لینک مستقیم بهت میده کاریم نداره سایته vip باشه یا...کاری به هیچی نداره فقط لینک میدی لینک مستقیم رو همون ثانیه میگیری
چکار کنم لینکام مستقیم نشن؟

T.Toosi
September 13th, 2016, 15:55
سلام، آیپی سرورـشو پیدا و ببندید.

k-pax
September 13th, 2016, 15:55
طبق روش معمول نباید بتونه اینکارو بکنه .

مگ راینکه اون فایل رو روی سرور خودش دانلود کنه و لینک مستقیم بده

بستگی به سایت شما و نحوه ساخت لینکتون داره . راهایی هست توسط سشن و یا کوکی که برای هر کاربر ساخته میشه لینک بسازید .

اگر سایتتون با php نوشته شده ما میتونیم کمکتون کنمی

در تلگرام با ما در تماس باشید @cloudfire_ir

filmbazz
September 13th, 2016, 16:56
خب یکی از دوستان گفتن دنبال افزونه vip باش..دنبال افزونه ایم که وقتی کاربر روی لینک دانلود زد یک کد 4 رقمی هم وارد کنه

aminlord96
September 13th, 2016, 17:58
می تونی برای هر یک توکن با ip بسازی بعد فقط به هر ip یک لینک اختصاصی مثل پیکو فایل بده

alirezakaj
September 13th, 2016, 18:51
سلام
اخیر سایتی اومده لینک صفحه رو میگیره لینک مستقیم بهت میده کاریم نداره سایته vip باشه یا...کاری به هیچی نداره فقط لینک میدی لینک مستقیم رو همون ثانیه میگیری
چکار کنم لینکام مستقیم نشن؟

میشه سایت بدین ببینم ؟ واسم جالبه

filmbazz
September 13th, 2016, 21:56
می تونی برای هر یک توکن با ip بسازی بعد فقط به هر ip یک لینک اختصاصی مثل پیکو فایل بده

میشه افزونه vip رو یکاری کرد وقتی کاربر روی دانلود زد یه کد 4 رقمی هم وارد کنه..
سایترو چک کردیم..رباته..ربات کد نمیتونه وارد کنه:d

aminlord96
September 13th, 2016, 22:49
نه عزیزم شما سایت پیکو فایل رفته و یک چیز برای دانلود بزارید متوجه خواهید شد

wordownload
September 14th, 2016, 01:05
میشه آدرس سایتی که اینکارو میکنه بدید؟

filmbazz
September 14th, 2016, 14:24
پارس گیت

navid2zp
September 14th, 2016, 14:32
آی پیشون رو بلاک کنید.
اگر وی ای پی هستید اکانتشون رو هم ببندید.
بعد از مدتی وقتی ببینن نمیصرفه براشون شما رو از لیست سایت های پشتیبانی شده حذف می کنند.
البته بهترین راه این هست که برای هر اکانت یک مقدار مصرف روزانه قرار بدید. مثلا 50 گیگابایت. اگر بیشتر نیاز داشته باشند باید اکانت دیگه ای بگیرند.

aminlord96
September 14th, 2016, 14:35
picofile.com