PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهم ریختگی ورد پرس 4.6 با php 5.3

spaceman_
September 12th, 2016, 02:48
دوستان من مشکلی که دارم اینه نمی تونم وردپرس رو از 4.5به 4.6 به بالا ارتقا بدم اگه ارتقا بدم قالبم فارسیش بهم میریزه از خدمات هاستینگ سوال کردم گفتن باید php رو به 5.6 به بالا ارتقا بدی من اگه این کار رو کردم اما با این کار قالبم فارسیش درست کار می کنه ولی یه اسکریپت دارم که فقط با php 5.3 خوب کار می کنه و نمی تونم php رو ارتقا بدم
راهی نمی دونید که بتونم با php 5.3 ورد پرسمو بروزرسانی کنم؟

Maxon
September 12th, 2016, 03:18
سلام
پیشنهاد میشه برای اسکریپتتون هاست ارزان قیمت جداگانه با php 5.3 تهیه کنید

T.Toosi
September 12th, 2016, 05:09
سلام، باید قالبتون بررسی بشه و تابعی که بروی 5.3 کار نمیکند مشخص شود، سپس جایگزین شود.

spaceman_
September 12th, 2016, 15:09
خیر نمیشه این کار رو کنم به چند دلیل
یکیش و مهم ترینش اینه که این اسکریپت visual freer هست و برای فروش سرویس های من هست و به درگاه بانک وصله که بانک خودش با این ای پی این هاست و این دامنه که روی هاست هست وصه در نتیجه نمیشه .

- - - Updated - - -

مشکل از قالب نیست چون تمامی قالب های ورد پرس فارسی 2014 -2015 و 2016 هم این مشکل فارسی رو داره .

سلام، باید قالبتون بررسی بشه و تابعی که بروی 5.3 کار نمیکند مشخص شود، سپس جایگزین شود.

sazsaz
September 12th, 2016, 16:54
دوستان من مشکلی که دارم اینه نمی تونم وردپرس رو از 4.5به 4.6 به بالا ارتقا بدم اگه ارتقا بدم قالبم فارسیش بهم میریزه از خدمات هاستینگ سوال کردم گفتن باید php رو به 5.6 به بالا ارتقا بدی من اگه این کار رو کردم اما با این کار قالبم فارسیش درست کار می کنه ولی یه اسکریپت دارم که فقط با php 5.3 خوب کار می کنه و نمی تونم php رو ارتقا بدم
راهی نمی دونید که بتونم با php 5.3 ورد پرسمو بروزرسانی کنم؟
1- فایل های قالب هنگام ذخیره سازی با اینکد utf8 BOM ذخیره شده است.
2- نسخه 5.3 دیگه روانه گورستان شده است شما باید به روز باشید.

3- بسیار عالی و قابل تقدیر ولی برخی اوقات کارآمد نیست.

spaceman_
September 12th, 2016, 20:34
من مشکلی با این موضوع ندارم مشکل من فقط همون ویژوال فریر هست که اگه این اسکریپت بروز شه منم مشکلی ندارم با آپدیتش باز تلاشم رو روی این اسکریپت انجام میدم ببینم می تونم پی اچ پی رو آپدیت کنم ممنون از شما

sazsaz
September 12th, 2016, 21:29
من مشکلی با این موضوع ندارم مشکل من فقط همون ویژوال فریر هست که اگه این اسکریپت بروز شه منم مشکلی ندارم با آپدیتش باز تلاشم رو روی این اسکریپت انجام میدم ببینم می تونم پی اچ پی رو آپدیت کنم ممنون از شما
بدون آنکه مشکلی بوجود بیاد حاضرم بروزرسانی کنم که مطابق با استاندارد باشه

mahdi-relax
September 12th, 2016, 21:33
مشکل از کانفیگ سرور میزبان تون هست. پیشنهاد میشه از جای دیگه ای هاست تهیه کنید. ما که بدون مشکل 4.6 با همون تنظیمات پیشفرض هاست آپدیت کردیم و مشکلی پیش نیومد