PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نميدونم اسمشو چي بزارم !!!!!!!!!

bobak
November 25th, 2010, 02:43
مهندسين و دوستان عزيز
من يه مشكل دارم و خواهش و تمنا دارم به اين سوال كساني كه واردند جواب كامل بدهند
من ميخواستم يك سرور ويندوز بخرم از يكي از فروشندگان اين سايت و از طرف يك تست خواستم كه كه فايل 100mb رو برام گذاشت و من با سرعت 121.4 kb.s اين فايل رو دانلود كردم و با توجه به اينكه سرعت adsl من 512 هست و ميدونيد با حداكثر سرعتي كه ميشه از اينترنت با adsl 512 فايل دانلود كرد 60kb.s سرعت ميدهد و من از فروشنده اين سوال را كردم كه من هر فايلي رو كه بخوام ميتونم با اين سرعت دانلود كنم يا نه طرف گفت بله البته منظورم اين بود كه هر فايلي كه ميخوام اول تو سرور دانلود كنم ميدونين كه تو سرور ميشه با سرعت 5mb.s يا بالاتر دانلود كرد و بعد از كامپيوتر خودم فايل دانلود شده را از سرور دانلود كنم ولي وقتي كه سرور را تحويل گرفتم چنين چيزي رو ديگه نديدم و از فروشنده پرسيدم و گفت كه نميشه همچين كاري(يعني نميتونم با سرعت 121.4 از سرور دانلود داشته باشم)!!
ولي فايل تست كه به من داده بود را با سرعتي كه گفتم در بالا دانلود كردم
حالا سوال من اينكه چطور ميشه با سرعت 121.4kb.s و يا چيزي شبيه اين از سرور خريداري شده دانلود داشت
؟؟؟؟؟:105::105::-&

1eng.ir
November 25th, 2010, 03:40
لینکت برای کجا بود ؟
Cachefly ؟

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

اینجوری بود: http://cachefly.cachefly.net/100mb.test ؟

mamali5
November 25th, 2010, 04:45
ببخشید اون فایلی که شما از سرور روی سیستم خودت دانلود کردی sql نبود؟! :39:

AftabHosting
November 25th, 2010, 04:59
مهندسين و دوستان عزيز
من يه مشكل دارم و خواهش و تمنا دارم به اين سوال كساني كه واردند جواب كامل بدهند
من ميخواستم يك سرور ويندوز بخرم از يكي از فروشندگان اين سايت و از طرف يك تست خواستم كه كه فايل 100mb رو برام گذاشت و من با سرعت 121.4 kb.s اين فايل رو دانلود كردم و با توجه به اينكه سرعت adsl من 512 هست و ميدونيد با حداكثر سرعتي كه ميشه از اينترنت با adsl 512 فايل دانلود كرد 60kb.s سرعت ميدهد و من از فروشنده اين سوال را كردم كه من هر فايلي رو كه بخوام ميتونم با اين سرعت دانلود كنم يا نه طرف گفت بله البته منظورم اين بود كه هر فايلي كه ميخوام اول تو سرور دانلود كنم ميدونين كه تو سرور ميشه با سرعت 5mb.s يا بالاتر دانلود كرد و بعد از كامپيوتر خودم فايل دانلود شده را از سرور دانلود كنم ولي وقتي كه سرور را تحويل گرفتم چنين چيزي رو ديگه نديدم و از فروشنده پرسيدم و گفت كه نميشه همچين كاري(يعني نميتونم با سرعت 121.4 از سرور دانلود داشته باشم)!!
ولي فايل تست كه به من داده بود را با سرعتي كه گفتم در بالا دانلود كردم
حالا سوال من اينكه چطور ميشه با سرعت 121.4kb.s و يا چيزي شبيه اين از سرور خريداري شده دانلود داشت
؟؟؟؟؟:105::105::-&

با توجه به اینکه اینترنت شما شیر است این امکان هم میشه داد که در آن لحظه سرعت شما به 121.4kb.s رسیده یعنی کار بر پورت شما کم شده و سرعت شما در آن لحظه بالا رفته

Rezash
November 25th, 2010, 10:24
حداكثر سرعتي كه ميشه از اينترنت با adsl 512 فايل دانلود كرد 60kb.s سرعت ميدهد
اين در حالتي است كه ADSL شما شير نباشد ، در حالت شير ممكنه سرعت بيشتر يا كمتري داشته باشيد.مثلا من الان با adsl 256 با سرعت 300 دانلود دارم.

delta
November 25th, 2010, 12:41
به سرور زیاد ربطی نداره.. به سرعت ای دی اس ال شماست. همانطور که دوستان گفتند بالا پایین میشه.. اما اگر میخوای واقعا سرعت خوبی برای دانلود داشته باشی از آمریکا نگیر. آمریکا سرعت خوبی برای دانلود تو ایران بهت نمیده. برو هلند. آمریکا فقط به درد دانلود و آپلود و چیز پی میده..

Aria
November 25th, 2010, 12:49
سلام.

عجیبه، این حرف شما مثل این هست که بگید:

آقا من 10 تا پرتقال خریدم که همشون یک شکل هستم ولی 2 تاش شیرینه بقیش ترش !

خوب مگر فروشنده تو پرتقالی که شما انتخاب می کنید هست ؟ یا تک تک پرتقال ها (adsl هاس شهر شما رو) بررسی کرده ؟!

فروشنده هیچ خطا ای نکرده به غیر از زمانی که به شما گفت "بله، همیشه میتونید با این سرعت دریافت کنید" چون توی ایران تنها راه معامله کردن مسولیت قبول نکردن در قبال درخواست های غیر منطقی هست که متاسفانه در ایران به *شدت* رایج شده !

با تشکر.

bobak
November 25th, 2010, 16:35
لینکت برای کجا بود ؟
Cachefly ؟

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

اینجوری بود: http://cachefly.cachefly.net/100mb.test ؟

نه دوست عزيز اينطوري بود مثلا
http://111.111.111.11/ggg.rar

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

دوستان عزيز همه گفته هاي شما رو قبول دارم ولي چرا دو با در روزهاي مختلف دانلود كردم سرعت باز هم بالا بود

Rezash
November 25th, 2010, 16:51
دوستان عزيز همه گفته هاي شما رو قبول دارم ولي چرا دو با در روزهاي مختلف دانلود كردم سرعت باز هم بالا بود
يك نمونه لينك دانلود بذار تست كنم يا پ.خ كن.