PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متن انتقادی مدیر هم میهن به معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات

taksis
September 11th, 2016, 21:49
شبکه اجتماعی هم میهن (HamMihan.com) طی چند روز گذشته زیر بار میلیون ها حملات شدید و سازمان دهی شده از داخل کشور ایران
بوده و از دسترس خارج است، این حملات کماکان با شدت و همه جانبه جهت از بین بردن شبکه اجتماعی هم میهن در حال انجام است ، با توجه به حجم هزینه های فنی و مالی بسیار این حملات و سطح تجهیزات مورد نیاز و اعلام رسمی دیتاسنتر مبنی بر وجود اسپانسر دولتی، به نظر این حمله از طرف عده ای دارای قدرت رسمی و مراکز خاص صورت گرفته است ، این موضوع تازگی ندارد و تاکنون نیز جهت خارج کردن هم میهن از دور رقابت ها در ایران ما بار سختی و فشار زیادی را تحمل کرده ایم.

من تاکنون هرقدر در توان داشته ام تلاش کرده ام این فشار همه جانبه را تحمل کنم، تا این لحظه که کمر به نابودی تمام و کمال هم میهن بسته اند و جز به از پا افتادن ما راضی نمیشوند و تلاش من، ناچیز در برابر نیرویی سهمگین است.

ما برخواهیم گشت و اجازه نخواهیم داد جباریت و زور و تبعیض جلوی فعالیت آزاد ما را بگیرد.

برگشت ما تنها با یاری خداوند و همراهی شما امکان پذیر است ، پیام را به دیگر هم میهنان منتقل کنید. بزودی جزییات بیشتر شامل آنچه تاکنون اتفاق افتاده و بر ما گذشته است در کانال هم میهن ارسال میگردد.

+
نامه :

باسلام
جناب آقای سیدهادی سجادی

معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات ایران

موضوع: پیرو دعوت به کارگاه آموزشی شبکه های اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

فکر نمیکنم وجود افراد آسمان جلی مانند ما چندان اهمیت و ارزشی داشته باشد ، ما هم کشاورز زاده هستیم و در این کشور بعید میدانم تلاش های ما نتیجه دهد ، سیستم هم مدت هاست بر اساس کینه راه فشار را در پیش گرفته است و آب بر روی ما بسته شده است ، چه برسد به حمایت، من در بالاترین سطح فشاری هستیم که ممکن است سیستمی به شخصی وارد کند

چند بار هم با برخی صحبت کردم که این وضع را تمام کنید این نشد ، گفتند آقای واعظی وزیر ارتباطات در هیئت دولت حکم امامزاده را دارد و کاری از دست کسی ساخته نیست و ایشان از شما دلگیر هستند ، و تلویحاً تایید کردند باید زیر این فشار بمانید یا کار را رها کنید، حالا تکلیف ما با این تعداد آقا زاده و امامزاده و قدیس و فرزندان و نتیجه های اینها چیست خدا میداند این چیزی نبود که این انقلاب به دنبال آن بود، این درست نیست.

این مسائل در طول تاریخ همیشه برای افراد مستقل پیش آمده است و اگر غیر از این بود من تعجب میکردم چرا که هر زمان حمایتی از من شده است دانسته ام که اشکال و گناهی در مسیری که انتخاب کرده ام وجود دارد ، زمانی افراد مستقل را تبعید میکردند و یا از بین میبردند اما امروزه دیگر اینطور نیست و کافی است منابع مالی آنها را قطع کنند تا کاری از دستشان ساخته نباشد و تباه شوند.

از ما که گذشت و تمام شد؛ اما همکاران شما با اختیاراتی که دارند باید تحمل کردن را یاد بگیرند و حذف را به عنوان یک راه حل نگاه نکنند اینها هم جوان هستند و جویای نام و ارتقاء در سطوح اداری و سازمانی و بخاطرش دست به هر کاری میزنند.

من همیشه امیدوارم بودم که بتوانم کاری کنم و موثر باشم اما نتوانستم و از این موضوع بسیار در رنجم

در پناه خدا باشید
امیر قاسمی
هم میهن
www.hammihan.com

mhd24
September 12th, 2016, 00:20
همون بهتر از دسترس خارج شد

taksis
September 12th, 2016, 01:47

چرا؟؟
تنها فرومی بود که بدون دموکراسی و خط قرمز توش مدیریت و بحث سیاسی و غیره میشد اما در کنارش محیطی کاملا سالم و منطقی داشت.
دختر بچه ۱۵ ساله توش بحث سیاسی میکرد من لذت می بردم !!
۹۹ درصد وقت آزادم تو اینترنت تو فروم هم میهن گذشت
عالی بود و بخاطر همین جلوش سنگ میندازند.
هیچ سایت فارسی زبانی توش در این حد بحث های آزاد سیاسی انجام نمیشه و از صراحت بیان مدیریتش کاملا مشخصه....
امیدوارم بزودی فعالیتش رو از سر بگیره‌ چون تو وب فارسی به‌همچین محیط هایی نیازمندیم

- - - Updated - - -

بگو وصل کنه به کلودفلر دی:

تا همین امروز صبح وصل بود اما کلود فلر هم پاسخ نمیداد !!!
دوروز قطع بود چند دقیقه وصل میشد مجدد قطع میشد.
دیگه الان ریدایرکت شده به کانال تلگرامش .
اما شناختی که من از مدیریتش دارم بیدی نیست به این بادها بلرزه
مطمئنم بدون اینکه از چیزی کوتاه بیاد مجدد شروع میکنه

miladtnt
September 12th, 2016, 01:47
بگو وصل کنه به کلودفلر دی:

zedbazi
September 12th, 2016, 01:51
ان شا الله آسیاب به نوبت :)

menalgeya
September 12th, 2016, 01:52
چند روز پیش هم مدیر اپارات توی وبلاگ خودش با پاول دروف ادمین تلگرام یه متن درددل گذاشته بود

این بیچاره هارو اینقدر اذیت میکنند که جمع کنند برند

saeed1988m
September 12th, 2016, 01:52
من این عزیز و سایت رو حقیقتا زیاد نمیشناسم ولی اگر به این شکل هست که شما می فرمائیید درود بر شرفش و امیدوارم هر چه زودتر مشکل رو حل کنند
نیاز داریم به بودن چنین انسانهایی در مملکتمون

taksis
September 12th, 2016, 02:00
چند روز پیش هم مدیر اپارات توی وبلاگ خودش با پاول دروف ادمین تلگرام یه متن درددل گذاشته بود

این بیچاره هارو اینقدر اذیت میکنند که جمع کنند برند

آره خوندم :))
اما از این پستش لذت بردم
http://mohammadjavad.mihanblog.com/post/25
عالی بود ....

saeed1988m
September 12th, 2016, 02:13
آره خوندم :))
اما از این پستش لذت بردم
http://mohammadjavad.mihanblog.com/post/25
عالی بود ....

بنده کامل خودندم متنشون رو
حقیقتا آدم میمونه چی بگه اینهمه فشار و تنگنا اینهمه بی انصافی واقعا تا همینجا که موندن و کار میکنن نشانه بزرگی و عزم راسخشون هست خیلی سخته خیلی ... و البته افسوس

taksis
September 12th, 2016, 02:22
بنده کامل خودندم متنشون رو
حقیقتا آدم میمونه چی بگه اینهمه فشار و تنگنا اینهمه بی انصافی واقعا تا همینجا که موندن و کار میکنن نشانه بزرگی و عزم راسخشون هست خیلی سخته خیلی ... و البته افسوس

آره
بخصوص اون قسمت که گفت
چون پرده ور افتد نه تو مانی و نه من
کاملا اصل حرفش رو رسوند و به مخاطب فهموند که اینهمه محدودیت و سختگیری برای چیه و چرا.....!
یه مثال کوچک از این پرده ور افتادن ، افشای فیش حقوق های نجومی هست که بعدا رسانه ای هم شد و بعدش کلی جریانات......

saeed1988m
September 12th, 2016, 02:26
آره
بخصوص اون قسمت که گفت
چون پرده ور افتد نه تو مانی و نه من
کاملا اصل حرفش رو رسوند و به مخاطب فهموند که اینهمه محدودیت و سختگیری برای چیه و چرا.....!
یه مثال کوچک از این پرده ور افتادن ، افشای فیش حقوق های نجومی هست که بعدا رسانه ای هم شد و بعدش کلی جریانات......
مثل داریم که
همیشه ماه پشت ابر نمیمونه
در مورد فیش های حقوقی یک جمله میگم که تاپیک بیراهه نره و احیانا بسته نشه
فیش حقوقی بهانه ای بود برای به بقیه فهموندن عزم برخورد در جهت حقوق مردم
عین این میمونه که کلی بچاپی مملکت رو بعد دو نفر رو معرفی کنی و بعد اون دو نفر هم آزاد و رها در هر جای دنیا بخوان میتونن زندگی کنن

CaeZer
September 12th, 2016, 02:53
سلام خدمت بزرگواران

فقط یک جمله

"همیشه جملات رو از دو طرف بخون یک طرف موافق دوم طرف مخالف"

مثلا مقصران فیش های نجومی اشتباه رو پذیرفتند
ولی مقصران املاک شهرداری تهران اشتباه رو نپذیرفتند

خوب اگر مورد دومی میپذیرفتند چی میشد ؟ کمی تفکر

موفق و موید

mhd24
September 12th, 2016, 08:40
جایی بود که اراجیف زیاد ارائه می شد.
صد رحمت به پی تی . حداقل چند تا آدم بالغ تو پی تی پیدا میشه

iHSG
September 12th, 2016, 08:47
سلام
به نظر من بهترین راه پیشرفت در وب فارسی اینه که اولاً مدیر سایتش تو خارج از کشور زندگی کنه :) دوماً هرگز روی هاست یا سرور ایرانی نیاد! سوماً انقدر تو لفافه و با سیاست کار های نقیصش هم انجام بده که نتونن بهش گیر بدن مثلاً شما همین اینستاگرام رو ببین کلی مورد حتی + 18 توش پیدا میشه اما اکثرشون خدایی طوری ساخته شدن که مورد دارن ولی مورد طوریه که کمیته فــیلترینگ به صورت قاطع نمی تونه حرفی بزنه.
این سایت "هم میهن" هم من نمی شناسم ولی به نظرم یه سیاست هایی پیش رو می گرفت که حتی اون پست های انتقادی و نقیصش هم طوری بودن که این وزیر وزرا هم چیزی نمی تونستن بگن خیلی بهتر میشد مثلاً میشد پست های سیاسی انتقادی رو بیشتر تو لفافه میگفتن آخه متاسفانه همونطور که می دونید اکثر مردم دنیا دوست دارن ازشون تعریف بشه به جای انتقاد اما همه شون هم میگن ما انتقاد پذیر هستیم بعد میگیم پس چرا انتقاد میکنیم ناراحت میشید میگن چون انتقاد شما سازنده نیست! برای همین بهتره هر جا انتقاد میکنیم حدود 80 درصد متن انتقاد رو به تعریف و تمجدید از خوبی های شخص یا ارگان خاص تخصیص بدیم بعدش تو 20 درصد اونم نه در یه جای پست که ضایع بشه بلکه پراکنده بین همون 80 درصد قبلی انتقاد کنیم :)
یادمه چند سال پیش سایت یکی از دوستان فقط یه مطلب توش بود که درباره فــیلترینگ صحبت شده بود یعنی کلمه فــیلتر که تو این انجمن هم **** میشه رو چند بار برده بودن و اصلاً فــیلترشکن یا راه عبورش هم صحبت نشده بود ولی سر همون موضوع سایتش رو فــیلتر کردن تا اینکه بیشتر از 1 هفته بعد تونست فقط با حذف اون پست سایتش رو از فــیلتر در بیاره!

مینا-صیفی
September 12th, 2016, 09:06
دیگه حمله ای که زدند از 100 مگابیت بیشتر نبوده که !!! میرفت از سنترال هاستینگ که تا 100 مگابیت حمله توانایی داره هاست میگرفت بالا میاورد من جاش بودم .

iHSG
September 12th, 2016, 09:38
دیگه حمله ای که زدند از 100 مگابیت بیشتر نبوده که !!! میرفت از سنترال هاستینگ که تا 100 مگابیت حمله توانایی داره هاست میگرفت بالا میاورد من جاش بودم .

اصلاً تو این جور مواقع که طرف آدم دولته نمیشه از سرویس دهنده های ایرانی استفاده کرد چون مطمئناً زور وزیر وزرا از همین سنتران هاستینگ که میگید بیشتره و راحت می تونن مجبور به مسدود کردنش کنن به همین دلیل اگه آنتی دی داس هم می خوان بگیرن باید از سرویس های خارجی باشه :)

سیدرضا بازیار
September 12th, 2016, 10:19
شبکه اجتماعی هم میهن (HamMihan.com) طی چند روز گذشته زیر بار میلیون ها حملات شدید و سازمان دهی شده از داخل کشور ایران
بوده و از دسترس خارج است، این حملات کماکان با شدت و همه جانبه جهت از بین بردن شبکه اجتماعی هم میهن در حال انجام است ، با توجه به حجم هزینه های فنی و مالی بسیار این حملات و سطح تجهیزات مورد نیاز و اعلام رسمی دیتاسنتر مبنی بر وجود اسپانسر دولتی، به نظر این حمله از طرف عده ای دارای قدرت رسمی و مراکز خاص صورت گرفته است ، این موضوع تازگی ندارد و تاکنون نیز جهت خارج کردن هم میهن از دور رقابت ها در ایران ما بار سختی و فشار زیادی را تحمل کرده ایم.

من تاکنون هرقدر در توان داشته ام تلاش کرده ام این فشار همه جانبه را تحمل کنم، تا این لحظه که کمر به نابودی تمام و کمال هم میهن بسته اند و جز به از پا افتادن ما راضی نمیشوند و تلاش من، ناچیز در برابر نیرویی سهمگین است.

ما برخواهیم گشت و اجازه نخواهیم داد جباریت و زور و تبعیض جلوی فعالیت آزاد ما را بگیرد.

برگشت ما تنها با یاری خداوند و همراهی شما امکان پذیر است ، پیام را به دیگر هم میهنان منتقل کنید. بزودی جزییات بیشتر شامل آنچه تاکنون اتفاق افتاده و بر ما گذشته است در کانال هم میهن ارسال میگردد.

+
نامه :

باسلام
جناب آقای سیدهادی سجادی

معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات ایران

موضوع: پیرو دعوت به کارگاه آموزشی شبکه های اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

فکر نمیکنم وجود افراد آسمان جلی مانند ما چندان اهمیت و ارزشی داشته باشد ، ما هم کشاورز زاده هستیم و در این کشور بعید میدانم تلاش های ما نتیجه دهد ، سیستم هم مدت هاست بر اساس کینه راه فشار را در پیش گرفته است و آب بر روی ما بسته شده است ، چه برسد به حمایت، من در بالاترین سطح فشاری هستیم که ممکن است سیستمی به شخصی وارد کند

چند بار هم با برخی صحبت کردم که این وضع را تمام کنید این نشد ، گفتند آقای واعظی وزیر ارتباطات در هیئت دولت حکم امامزاده را دارد و کاری از دست کسی ساخته نیست و ایشان از شما دلگیر هستند ، و تلویحاً تایید کردند باید زیر این فشار بمانید یا کار را رها کنید، حالا تکلیف ما با این تعداد آقا زاده و امامزاده و قدیس و فرزندان و نتیجه های اینها چیست خدا میداند این چیزی نبود که این انقلاب به دنبال آن بود، این درست نیست.

این مسائل در طول تاریخ همیشه برای افراد مستقل پیش آمده است و اگر غیر از این بود من تعجب میکردم چرا که هر زمان حمایتی از من شده است دانسته ام که اشکال و گناهی در مسیری که انتخاب کرده ام وجود دارد ، زمانی افراد مستقل را تبعید میکردند و یا از بین میبردند اما امروزه دیگر اینطور نیست و کافی است منابع مالی آنها را قطع کنند تا کاری از دستشان ساخته نباشد و تباه شوند.

از ما که گذشت و تمام شد؛ اما همکاران شما با اختیاراتی که دارند باید تحمل کردن را یاد بگیرند و حذف را به عنوان یک راه حل نگاه نکنند اینها هم جوان هستند و جویای نام و ارتقاء در سطوح اداری و سازمانی و بخاطرش دست به هر کاری میزنند.

من همیشه امیدوارم بودم که بتوانم کاری کنم و موثر باشم اما نتوانستم و از این موضوع بسیار در رنجم

در پناه خدا باشید
امیر قاسمی
هم میهن
www.hammihan.com (http://www.hammihan.com)

چرا به دیگر سایت ها حمله نمیشه یا بهتره بپرسم چرا این حملات به دیگر سایت ها بی تاثیره؟

delta
September 12th, 2016, 11:32
انشالا این مدیر هم میهن هم اب بندی میشه بیخیال اینطور نامه ها میشه...اولاش سخته بعدا عادت میکنند به این طور اوضاع وب ایران..ما هم روزهای اول ناراحت بودیم و دشنام و.. میدادیم..الان اب بندی شدیم :111:

hostorder
September 12th, 2016, 12:03
وقتی دیتاسنتر های ایرانی توان مقابله در برابر حملات دی داس رو ندارند چرا مدیران این طور سایت ها سایتشون رو روی سرور های ایرانی میارند!!!!

taksis
September 12th, 2016, 12:35
انشالا این مدیر هم میهن هم اب بندی میشه بیخیال اینطور نامه ها میشه...اولاش سخته بعدا عادت میکنند به این طور اوضاع وب ایران..ما هم روزهای اول ناراحت بودیم و دشنام و.. میدادیم..الان اب بندی شدیم :111:

اگر قرار بود بشه تو این ۱۰-۱۵ سال فعالیت شده بود !
در مقابل ظلم نباید سکوت کرد

- - - Updated - - -

وقتی دیتاسنتر های ایرانی توان مقابله در برابر حملات دی داس رو ندارند چرا مدیران این طور سایت ها سایتشون رو روی سرور های ایرانی میارند!!!!

دیتاسنتر آمریکایی بود یه بار پینگ گرفتم.
یادم نیست کدوم دیتاسنتر

- - - Updated - - -

شرکت آمریکایی cloudflare :

حملات به شبکه اجتماعی هم میهن بطور رسمی از طریق تجهیزات مخابراتی مستقر در ایران است.

33401

alirezakaj
September 12th, 2016, 13:42
برادر من . اول اینکه خودت میگی بحث سیاسی توش میشه . توقع داری دولت حمایتت کنه؟
دوم اینکه برو از ddos guard یا nfo یا voxility سرویس بگیر برا هاستت . بعدشم از اون ور از frag network پروتکش دومت رو بنداز رو سایت
باید خرج کنی .
اون وقت بیا بگو دیداس خوردم یا نه .

git
September 12th, 2016, 14:05
انجمن خوبی بود حیف شد

navid2zp
September 12th, 2016, 14:22
در مورد هم میهن خوب بهترین انتخاب استفاده از سرویس دهنده های خوب خارجی در این زمینه بود ولی خوب دوستان این مورد رو هم در نظر بگیرید که همین کسایی که به این شکل دارن اتک میدن بدون شک قدرت برخورد متفاوتی رو هم دارند. درواقع با این روش خواستند اسم خودشون رو رو نکنند چون اگر قرار بود اقدام دیگه ای انجام بشه خوب بدونت شک اسمشون درز پیدا می کرد و مردم هم واکنش خوبی بهشون نشون نمیدادند. جدیدا با وجود شبکه های اجتماعی بزرگ مثل گذشته نیست و خیلی ها از ترس این که طی 24 ساعت به یک شخص منفور در کشور تبدیل بشند دست به خیلی کار ها مثل گذشته نمی زنند یا به این شکل عمل می کنند.
این ها هم آخرش می خوان بگن خوب یکی اتک داده این سرویس دهنده نتونسته مدیریت کنه و مردم ساده رو می پیچونن. به هر حال ترجیح میدند مردم فکر کنند خود سرویس دهنده جمع کرد رفت تا این که ***** شد یا به هر شکلی جلوش گرفته شد.
خوشبختانه گسترش شبکه های اجتماعی این خوبی رو داشته که مستقیما و با سرعت بالا نمی تونن مثل قبل کار کنن چون به سرعت به گوش مردم میرسه.

در کل هم برای این که 100% خیالتون راحت باشه باید خودتون و خانوادتون خارج از کشور باشید تا دستشون بهتون نرسه وگرنه هر کاری لازم باشه می کنند.

در مورد آپاراتی هم که دوستان اشاره کردن:
بنده به هیچ وجه درک نمی کنم چرا ایشون چنین چیزی رو انتشار دادند. هر شخص دیگه ای در وب ایران این کار رو می کرد قابل درک بود ولی آپارات؟؟؟ میهن بلاگ؟؟؟؟
یکی نیست بهشون بگه مگه همینایی که ازشون مینالید شما رو به اینجا نرسوندن؟ میهن بلاگ در صورتی که بلاگر ***** نمیشد اصلا جایگاهی پیدا می کرد؟
آپارات اگر یوتیوب باز بود اصلا کسی اسمی ازش می برد؟
فیسبوک اگر بود، کلوب شوخی ای بیش بود؟
همین دوستانی که ایشون ازشون بد می گن این زندگی رو بهشون هدیه کردند و ایشون رو به جایی رسوندند که مطرح باشند.
به نظر بنده ایشون فقط فردی فرصت طلب هستند نه چیزی بیشتر.
مسئله اینجاست برای موفقیت در وب، فرصت طلب بودن از اولیت های بسیار پایینتر هست ولی به هر حال اینجا ایران هست و ... .
ایشون اگر شخصیتی خلاق و باهوش و ... بودند شاید به جایی می رسیدند که آدم بتونه براشون ارزش قائل بشه ولی به این شکل ایشون بهتره بشینه سر جاش و از جایگاهی که بهش هدیه شده لذت ببره و با انتشار اینجور موارد سعی در این که خودشون رو شخصیت مهم و فهمیده ای نشون بدن نباشن.
به جای اینجور کار ها هم برن 4 تا قابلیت درست حسابی که باید هر سرویس دهنده ای در این زمینه داشته باشه رو به سرویس هاشون اضافه کنن.

taksis
September 12th, 2016, 14:59
برادر من . اول اینکه خودت میگی بحث سیاسی توش میشه . توقع داری دولت حمایتت کنه؟
دوم اینکه برو از ddos guard یا nfo یا voxility سرویس بگیر برا هاستت . بعدشم از اون ور از frag network پروتکش دومت رو بنداز رو سایت
باید خرج کنی .
اون وقت بیا بگو دیداس خوردم یا نه .

خب نمیگم نمیشد،چرا میشد
اما نه مثل سایر فرومها انقدر خفه و انقدر بسته.
محیط منطقی و سالمی داشت
حالا سیاسی بود اقتصادی بود فرهنگی بود تفریحی بود و....
الان زیر فشار و حمله هستند
مطمئنا ایشون هم عقلش میرسه به گارد و فایروال و فلان و فلان
بحث جلوگیری نیست
بحث چرای حمله از سمت دولته
اونم بعد از ۱۰-۱۲ سال فعالیت و چند میلیون کاربر
الان اگر اقدامی کنه دربرابر DDOS دولت طور دیگه ای برخورد میکند
با حکم جلب میاد در خونه مثلا!!!
یه سری برخورد ها واقعا قانونی نیست.
مثل این :
http://bayan.blog.ir/1393/02/17
شاید هرکدوم از ما بودیم اون اطلاعات رو در اختیار پلیس قرار می‌دادیم اما این درخواست قانونی نیست.
خب اینم همینه.
یه اقدام غیر قانونیه چه بسا وزیر دستور داده باشه

sinbb
September 12th, 2016, 15:12
در مورد هم میهن خوب بهترین انتخاب استفاده از سرویس دهنده های خوب خارجی در این زمینه بود ولی خوب دوستان این مورد رو هم در نظر بگیرید که همین کسایی که به این شکل دارن اتک میدن بدون شک قدرت برخورد متفاوتی رو هم دارند. درواقع با این روش خواستند اسم خودشون رو رو نکنند چون اگر قرار بود اقدام دیگه ای انجام بشه خوب بدونت شک اسمشون درز پیدا می کرد و مردم هم واکنش خوبی بهشون نشون نمیدادند. جدیدا با وجود شبکه های اجتماعی بزرگ مثل گذشته نیست و خیلی ها از ترس این که طی 24 ساعت به یک شخص منفور در کشور تبدیل بشند دست به خیلی کار ها مثل گذشته نمی زنند یا به این شکل عمل می کنند.
این ها هم آخرش می خوان بگن خوب یکی اتک داده این سرویس دهنده نتونسته مدیریت کنه و مردم ساده رو می پیچونن. به هر حال ترجیح میدند مردم فکر کنند خود سرویس دهنده جمع کرد رفت تا این که ***** شد یا به هر شکلی جلوش گرفته شد.
خوشبختانه گسترش شبکه های اجتماعی این خوبی رو داشته که مستقیما و با سرعت بالا نمی تونن مثل قبل کار کنن چون به سرعت به گوش مردم میرسه.

در کل هم برای این که 100% خیالتون راحت باشه باید خودتون و خانوادتون خارج از کشور باشید تا دستشون بهتون نرسه وگرنه هر کاری لازم باشه می کنند.

بنده به هیچ وجه درک نمی کنم چرا ایشون چنین چیزی رو انتشار دادند. هر شخص دیگه ای در وب ایران این کار رو می کرد قابل درک بود ولی آپارات؟؟؟ میهن بلاگ؟؟؟؟
یکی نیست بهشون بگه مگه همینایی که ازشون مینالید شما رو به اینجا نرسوندن؟ میهن بلاگ در صورتی که بلاگر ***** نمیشد اصلا جایگاهی پیدا می کرد؟
همین دوستانی که ایشون ازشون بد می گن این زندگی رو بهشون هدیه کردند و ایشون رو به جایی رسوندند که مطرح باشند.
مسئله اینجاست برای موفقیت در وب، فرصت طلب بودن از اولیت های بسیار پایینتر هست ولی به هر حال اینجا ایران هست و ... .
ایشون اگر شخصیتی خلاق و باهوش و ... بودند شاید به جایی می رسیدند که آدم بتونه براشون ارزش قائل بشه ولی به این شکل ایشون بهتره بشینه سر جاش و از جایگاهی که بهش هدیه شده لذت ببره و با انتشار اینجور موارد سعی در این که خودشون رو شخصیت مهم و فهمیده ای نشون بدن نباشن.
به جای اینجور کار ها هم برن 4 تا قابلیت درست حسابی که باید هر سرویس دهنده ای در این زمینه داشته باشه رو به سرویس هاشون اضافه کنن.

گل گفتی =d>

بعد ببین طرف چی گفته :

برادر عصبانی من ، فرصتی بود که همه می توانستند استفاده کنند ، یوتیوب نبود ما آپارات را شروع کردیم ، نه اینکه شروع کرده باشیم بعد ***** شده باشد. بهتر است شما هم تلاش خودتان را بکار ببندید نه اینکه فقط تماشاچی باشید و به قطار سنگ بزنید.

جالبه !

mhd24
September 12th, 2016, 15:27

کلوب رو یادت نبود بگی
شغل پدرش چی بود

navid2zp
September 12th, 2016, 16:17
گل گفتی =d>

بعد ببین طرف چی گفته :

جالبه !

همه کسایی که فعال بودند در اون زمان خبر دارند چه حمایت هایی از ایشون برای بالا بودن آپارات شد. اصلا آپاراتی باید می بود که مردم صداشون در نیاد. حالا ایشون همونطور که گفتم فرصت طلب.
همه جای دنیا کسی که در همه موارد بهتر هست میاد بالا میشه یکی مثل فیسبوک و گوگل و یوتیوب و ... اینجا هرکی زودتر یه کاری رو شروع کنه و یا با استفاده از بند پ.
کیفیت کار، دانش، شعور و ... هیچ نقشی نداره ظاهرا.
شما هر کار بزرگی بخواید انجام بدید هی باید سنگ بندازن جلو پاتون مگر این که بله چشم قربان بگید و به شکلی که آقا ها دوست دارند فعالیت کنید. ایشون خودشون هم می دونه در فضای رقابت هیچ جایگاهی نداره. بعد دیده اوضاع داره بازتر میشه و 4 تا شبکه خارجی شروع به فعالیت کردند و بقیه هم تمایل از خودشون نشون میدن به دست و پا زدن افتاده که بلکه کسی دستش رو بگیره یا اگر کسی نگرفت حداقل بگه تقصیر بقیه بود نه بی کفایتی من.
همونطور که گفتم ایشون حرف زیاد میزنه. کسی اگر نزدیک هست به ایشون بهش بگه جای این کارا بشینه سرویسشون رو از این وضعیت فاجعه که هنوز یک پلیر برای خودشون ندارن نجات بده که البته خوب احتمالا ایشون اینکاره نیست وگرنه نیاز به حرف زدن نداشتند و عمل می کردند در عوض.

کلوب رو یادت نبود بگی
شغل پدرش چی بود

سومین مورد کلوب بود.