PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ردگیری حملات spoof attack در ایران تا چه اندازه هست ؟

alirezakaj
September 11th, 2016, 00:59
سلام .
از اونجایی که مشکل زیاد پیش میاد برام با حملات اسپوف از سرور ایران به سرور های اینترانت گیم بنده هجوم میارن
خواستم بدونم پلیس فتی تا چه حد میتونه ردگیری کنه ؟ آیا میتونن فرد متخلف رو گیر بندازن یا کار واقعا نشدی هست .
قبل از شکایت خواستم بدونم وقتم رو تلف نکنم الکی .
ممنون

yastheme
September 11th, 2016, 12:09
وقتتون تلف میشه
عملا فایده ای ندارد.

CYCLONER
September 11th, 2016, 12:12
درود وقت تلف کردن هست

یکی از دوستان سرور ایران داشت بهش اتک داده میشد روی ایران اکسس رفتن شکایت از پلیس فتا گفتن آی پی ها یکی برای شماله یکی برای جنوبه ( بهانه هایی که فکرشم نمی کنید :| ) پیگیری نکردن

rahyarco
September 11th, 2016, 12:21
معمولاً پیگیری نمی کنند و بهانه های الکی میارن مگر اینکه آشنا داشته باشید یا سایت های کوچک دولتی یا دارای حساسیت باشند . آی پی های داخل کشور به راحتی قابل شناسایی هستند ، بهترین روش تهیه گزارش از اتک و پیگیری از دیتاسنتری که اتک از آن داده می شود هست ، البته این مورد هم با پیگیری مداوم و داشتن صبر بسیار تا حدی قابل پیگیری هست .

m_dg_farari
September 11th, 2016, 15:37
دوست من اگر خودتون میفرمایید ترافیک Spoof شده ، یعنی عملا غیر قابل شناسایی هست
به طور مثال هکر 100 سرور مجازی در سطح ایران رو دسترسی داره بهش (در حد یک تروجان ساده) و از ترافیک این سرورها استفاده میکنه
تهش که شما آی پی هارو شناسایی کنی ، فتا هم پیگیری کنه و یکی یکی از آی اس پی ها اطلاعات مربوط به آی پی استفاده شده رو بگیره ، میخورین به یه بنده خدایی که روحشم از هیچی خبردار نیست و صرفا سیستم/سرورش هفره امنیتی داشته
در کل شما حسابی روی پلیس فتا نکن
اینکه میبینید هر از گاهی یه هکر رو میگیرن ، طرف یجا خودش سوتی میده ، واسه یه جرم خیلی ساده (مثل یه پست آموزشی هک!!! یا یه نرم افزار هک فروختن!!) میگیرنش
کلا هم دستورالعمل فتا اینه که وقتی کسی به جرائم مرتبط به هک و امنیت قرار بازجویی بشه ، چنان بازجویی جانانه و فنی صورت میگیره ازش که به قتل شخص موسولینی هم اعتراف میکنه..
وگرنه سند و مدرکی بر علیهش ندارن!

alirezakaj
September 11th, 2016, 23:00
دوست من اگر خودتون میفرمایید ترافیک Spoof شده ، یعنی عملا غیر قابل شناسایی هست
به طور مثال هکر 100 سرور مجازی در سطح ایران رو دسترسی داره بهش (در حد یک تروجان ساده) و از ترافیک این سرورها استفاده میکنه
تهش که شما آی پی هارو شناسایی کنی ، فتا هم پیگیری کنه و یکی یکی از آی اس پی ها اطلاعات مربوط به آی پی استفاده شده رو بگیره ، میخورین به یه بنده خدایی که روحشم از هیچی خبردار نیست و صرفا سیستم/سرورش هفره امنیتی داشته
در کل شما حسابی روی پلیس فتا نکن
اینکه میبینید هر از گاهی یه هکر رو میگیرن ، طرف یجا خودش سوتی میده ، واسه یه جرم خیلی ساده (مثل یه پست آموزشی هک!!! یا یه نرم افزار هک فروختن!!) میگیرنش
کلا هم دستورالعمل فتا اینه که وقتی کسی به جرائم مرتبط به هک و امنیت قرار بازجویی بشه ، چنان بازجویی جانانه و فنی صورت میگیره ازش که به قتل شخص موسولینی هم اعتراف میکنه..
وگرنه سند و مدرکی بر علیهش ندارن!

تمام سرور ها قابلیت اسپوف رو که ندارن فقط بعضی هاشون که از طرف دیتاسنتر باز باشن .
در کل حملاتی که میدن من مطمئن هستم که از طرف یک سرور داده میشه چون طرف خودش هاستینگ داره .
اسپوف هم شاخو دم که نداره . ایپی از همه دنیا میفته تو فایروال .
اما درکل قابلیت ردگیری میخواستم ببینم تا چه حد هست . اصن میفهمن مثلا از کدوم دیتاسنتر دارن میزنن یا کلا اینم نمیتونن بفهمن .
مرسی از پاسخ هاتون

yastheme
September 11th, 2016, 23:07
تمام سرور ها قابلیت اسپوف رو که ندارن فقط بعضی هاشون که از طرف دیتاسنتر باز باشن .
در کل حملاتی که میدن من مطمئن هستم که از طرف یک سرور داده میشه چون طرف خودش هاستینگ داره .
اسپوف هم شاخو دم که نداره . ایپی از همه دنیا میفته تو فایروال .
اما درکل قابلیت ردگیری میخواستم ببینم تا چه حد هست . اصن میفهمن مثلا از کدوم دیتاسنتر دارن میزنن یا کلا اینم نمیتونن بفهمن .
مرسی از پاسخ هاتون
قابل بررسی توسط دیتا سنتر هست، ولی فکر نکنم دیتا سنتری حاضر به این پیگیری و داخل شدن به مباحث قضایی آن باشد.