PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل secret question دامنه

hostfire
September 10th, 2016, 20:30
سلام
دوستان من پنل نیکم رو حدودا 9 سال پیش ساختم الان سکرت کوئسشن رو یادم نمیاد چی گذاشتم اصلا ! الان برای تغییر ان اس ها به مشکل خوردم
هیچ راه ارتباطی ای هم با نیک پیدا نکردم
الان چی کار باید بکنم؟

bepad
September 10th, 2016, 20:33
با سلام

یک ایمیل بزنید به info@nic.ir به صورت خودکار تیکت ایجاد میشه و لینک تیکت هم براتون میاد متاسفانه بدون اطلاع قبلی چند مدتی هست این آپشن رو برای تغییر DNS اضافه کردند.

شاد باشید

iHSG
September 10th, 2016, 20:48
سلام
یا می تونید اگه عجله دارید تو سایت talahost.com عضو بشید و بعد دامنه ها رو از بخش دامنه => دامنه IR. => افزودن دامنه به طلاهاست با تایید شناسه ایرنیک خودتون (که یه ایمیل به ایمیل ثبت شده در شناسه میاد) اضافه کنید بعدش براحتی از پنل طلاهاست می تونید DNS ها رو بدون دونستن سوال امنیتی تغییر بدید.
فقط برای تغییر DNS هر دامنه باید رابط نمایندگی اون دامنه را روی ra1722-irnic قرار بدید یعنی در ایرنیک به بخش ویرایش رابط های هر دامنه که میرید علاوه بر اون تیک های خودم و... آخرین گزینه نماینده هست روی گزینه تعریف شود کلیک کنید و رابط ra1722-irnic رو وارد کنید بعدش براحتی برای اون دامنه می تونید از طریق طلاهاست تغییر DNS بدید سایر رابط ها مثل مالی و اداری و... میشه روی همون خودم بمونن.

hostfire
September 10th, 2016, 21:11
سلام
یا می تونید اگه عجله دارید تو سایت talahost.com عضو بشید و بعد دامنه ها رو از بخش دامنه => دامنه IR. => افزودن دامنه به طلاهاست با تایید شناسه ایرنیک خودتون (که یه ایمیل به ایمیل ثبت شده در شناسه میاد) اضافه کنید بعدش براحتی از پنل طلاهاست می تونید DNS ها رو بدون دونستن سوال امنیتی تغییر بدید.
فقط برای تغییر DNS هر دامنه باید رابط نمایندگی اون دامنه را روی ra1722-irnic قرار بدید یعنی در ایرنیک به بخش ویرایش رابط های هر دامنه که میرید علاوه بر اون تیک های خودم و... آخرین گزینه نماینده هست روی گزینه تعریف شود کلیک کنید و رابط ra1722-irnic رو وارد کنید بعدش براحتی برای اون دامنه می تونید از طریق طلاهاست تغییر DNS بدید سایر رابط ها مثل مالی و اداری و... میشه روی همون خودم بمونن.

کل دامنه هام تو پنل طلا هاسته از اول ! جدی امکان داره؟

iHSG
September 10th, 2016, 22:01
کل دامنه هام تو پنل طلا هاسته از اول ! جدی امکان داره؟

من اصلاً از اول سوال امنیتی نداشتم چون حسابم رو یه نماینده تو ایرنیک درست کرده بود هنوز که هنوز بعد چند سال هم سوال امنیتی ندارم و جدیداً مجبورم با طلاهاست dns عوض کنم و تا حالا 3 تا هم عوض کردم بدون مشکل :)

vahid13713
September 10th, 2016, 22:39
سلام
دوستان من پنل نیکم رو حدودا 9 سال پیش ساختم الان سکرت کوئسشن رو یادم نمیاد چی گذاشتم اصلا ! الان برای تغییر ان اس ها به مشکل خوردم
هیچ راه ارتباطی ای هم با نیک پیدا نکردم
الان چی کار باید بکنم؟
ساعت فک میکنم 12 تا دو میتونید از پاسخگوی انلاینشون استفاده کنید

toltek
September 10th, 2016, 23:10
با سلام
اگر شرکت هستید روی سربرگ و اگر شخص هستید یک فایل پی دی اف رو باید تکمیل و به همراه اسکن مدارک برای نیک ارسال کنید.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

ximenes
September 11th, 2016, 09:26
با سلام،

از طریق اکثر پنل‌های مدیریتی شرکت‌های هاستینگ (در ناحیه‌ی کاربری) می‌توانید DNSها را تغییر دهید اما چنانچه قصد تنظیم IP برای DNSهایتان دارید (ایجاد Childhost)، وارد لینک زیر شوید:
https://www.nic.ir/Frequently_Asked_Questions

سپس فرم تعبیه شده در بخش زیر را پر نمایید:
درصورت فراموش کردن پاسخ محرمانه (secret answer)چگونه عمل کنیم؟
راهنمایی‌های لازم نیز در بخش فوق نوشته شده است.

پیروز باشید.