PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر افرانت در استان فارس؟؟

pouryamb
September 10th, 2016, 18:48
سلام دوستان
من از یک سرور هاست خریدم که قرار شده هاست افرانت باشه. حالا آی پی و مکان سرور رو که چک می کنم نوشته استان فارس. سوالم این هست که آیا افرانت در استان فارس هم دیتاسنتر داره؟ اگه تجربه ای دارید تفاوتش با دیتاسنتر تهران چی هست؟

webhosts
September 10th, 2016, 21:18
سلام
امکانش هست ip تان را ارسال کنید تا بررسی کنم؟
من در شیراز هستم و به دیتاسنتر در استان فارس نیاز دارم...
البته میتونید با خود افرانت تماس بگیرید و ازشون سوال کنید.

pouryamb
September 10th, 2016, 21:21
سلام
امکانش هست ip تان را ارسال کنید تا بررسی کنم؟
من در شیراز هستم و به دیتاسنتر در استان فارس نیاز دارم...
البته میتونید با خود افرانت تماس بگیرید و ازشون سوال کنید.

پ.خ شد دوست عزیز

webhosts
September 11th, 2016, 08:54
سلام دوستان
من از یک سرور هاست خریدم که قرار شده هاست افرانت باشه. حالا آی پی و مکان سرور رو که چک می کنم نوشته استان فارس. سوالم این هست که آیا افرانت در استان فارس هم دیتاسنتر داره؟ اگه تجربه ای دارید تفاوتش با دیتاسنتر تهران چی هست؟

افرانت سرویس CDN ارائه میده. احتمالاً فایل های شما روی سرور cdn افرانت قرار گرفته. برای همین IP در استان فارس به شما نمایش داده میشه.

pouryamb
September 11th, 2016, 09:07
افرانت سرویس CDN ارائه میده. احتمالاً فایل های شما روی سرور cdn افرانت قرار گرفته. برای همین IP در استان فارس به شما نمایش داده میشه.

همین چند دقیقه پیش با افرانت صحبت کردم گفتن غیر از خیابون شهید بهشتی تهران، هیچ جای دیگه ای دیتاسنتر ندارن!

bepad
September 11th, 2016, 10:35
با سلام

لطفا ip را ارسال کنید

با تشکر

pouryamb
September 11th, 2016, 10:36
با سلام

لطفا ip را ارسال کنید

با تشکر

پ.خ شد دوست عزیز

bepad
September 11th, 2016, 10:42
با سلام

در این خصوص مشکلی ندارید دوست عزیز ای پی شما به شبکه اصلی افرانت متصل است.
در خصوص اطلاعات هویز به این نکته دقت بفرمائید دیتاسنتر ها محدودیت در ارایه IP دارند و شرکت های ارایه دهنده خدمات سرور به صورت مستقیم یا از طریق واسطه نسبت به خرید IP اقدام میکنند و IP را با دیتاسنتر bgp میکنند اما ممکن است اطلاعات هویز اشتباه زده شود طبق بررسی گراف bgp ای پی شما کل رنج ای پی شما به شبکه اصلی افرانت متصل است.

شاد باشید

pouryamb
September 11th, 2016, 10:44
با سلام

در این خصوص مشکلی ندارید دوست عزیز ای پی شما به شبکه اصلی افرانت متصل است.
در خصوص اطلاعات هویز به این نکته دقت بفرمائید دیتاسنتر ها محدودیت در ارایه IP دارند و شرکت های ارایه دهنده خدمات سرور به صورت مستقیم یا از طریق واسطه نسبت به خرید IP اقدام میکنند و IP را با دیتاسنتر bgp میکنند اما ممکن است اطلاعات هویز اشتباه زده شود طبق بررسی گراف bgp ای پی شما کل رنج ای پی شما به شبکه اصلی افرانت متصل است.

شاد باشید

بله اتفاقا پشتیبانی هم گفتن که آی پی مال جای دیگه ای هست. میشه روش بدست آوردن مکان اصلی رو به من بگید؟