PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سیستم نظردهی هاستینگ ها

iHSG
September 9th, 2016, 14:48
سلام دوستان
سیستم زیر برای فروشه:

http://pictik.ir/QBe.png

شرایط فروش:

فقط به 1 نفر اونم کسی که PHP بلد باشه فروخته میشه چون هرگز پشتیبانی اسکریپت ارائه نخواهد شد.
اسکریپت به همراه دامنه IR. پیش فرض خودش فروخته میشه که دامنه هم رتبه 860,074 جهان و 14,664 ایران داره.
اسکریپت فعلاً روی PHP 7 اجرا شده و با این نسخه از PHP کاملاً تطابق داره اما اگه روی PHP 5 مشکلی هم داشت با یکی دو تا تغییر جزئی که خودتونم بلدید می تونید حلش کنید.
اسکریپت از 9 فایل PHP کاملاً اختصاصی و بدون فریم ورک تشکیل شده که چون آخرین کار بنده بوده تمامی تجربیات این چند سالم روش پیاده شده و خصوصاً تو بحث امنیتش خیلی کار کردم.
فونت IranSans براش خریداری شده و با لایسنس معتبر هستش و حتی پس از فروش هم من لایسنسش رو از پنل fontiran.com حذف نمیکنم چون نمیشه حذف کرد :)
اسکریپت هیچ پنل مدیریتی نداره و تمامی نظرات رو فقط در 2 جدول دیتابیس که کلاً این اسکریپت داره باید کنترل کرد و همچنین ظاهر سایت هم باید کد های HTML رو ویرایش کرد.برای همین به شخصی که PHP بلد نباشه فروخته نمیشه.

قیمت پایه: 100 هزار تومان که باید به کارت بانک رفاه کارت به کارت کنید و هیچ درگاهی ندارم و کارت بانک دیگه ای هم ندارم! چون مبلغ خیلی ناچیزی خصوصاً برای یه برنامه نویسی اختصاصی و ایده ای جدید هستش اول مبلغ گرفته میشه بعدش اسکریپت داده میشه.

فروش هم نرفت نرفت زیاد مهم نیست برای همین قیمت کم زدم فقط بدونید اگه فروش نره احتمالاً هاستش رو تمدید نخواهم کرد و از نت حذف خواهد شد :) مثل این اسکریپت (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=169666) که حذف شد چون بنده در این زمینه آدم پایداری نیستم :)
دقت کنید این تاپیک هم فقط در این انجمن و توسط بنده زده شده و در هیچ انجمن دیگه ای تاپیک فروش این اسکریپت ارسال نخواهد شد.

iHSG
September 9th, 2016, 18:12
دوستان لینک همین تاپیک در سایت مورد نظر هم قرار گرفت.
آدرس سایت هم دوستانی که نمی دونن فقط متن "بهترین هاستینگ های ایران از نظر مردم" رو در گوگل سرچ کنن اولین لینک هستش :)

iHSG
September 13th, 2016, 09:58
دوستان الان اسکریپت علاوه بر PHP 7 با PHP 5.4 و PHP 5.6 هم سازگار هستش و حتی همین الان روی PHP 5.4 لود میشه.

همونطور که گفتم پنل مدیریت نداره و مدیریت نظراتش مثل ادیت نظر یا حذف نظر که با phpMyAdmin انجام میشه اما افزودن یا حذف هاستینگ ها توسط یه فایل php جدا که آرایه ای از هاستینگ ها توشه انجام میشه.

برای دیدن سایت و تست ارسال نظر هم می تونید این لینک reto.ir/5KB رو باز کنید :) اگر یکی دو روز گذشته ارسال نظرش یا ارسال ایمیل تاییدش مشکل داشت چون داشتم یه سری تغییرات میدادم الان کاملاً درسته درسته و حتی خودم آخرین نظر رو دادم.

omidg
September 22nd, 2016, 01:39
ایشون کاملا تایید میشن و سایتشون هم عالیه و قابلیت برند شدن در آینده را دارا هست
بهرحال قیمتی هم که در نظر گرفتند بسیار پایین و مناسب هست

موفق و پیروز باشید

iHSG
September 22nd, 2016, 08:02
ایشون کاملا تایید میشن و سایتشون هم عالیه و قابلیت برند شدن در آینده را دارا هست
بهرحال قیمتی هم که در نظر گرفتند بسیار پایین و مناسب هست

موفق و پیروز باشید

ممنون عزیز ولی پست تایید ضد قوانین انجمن هستش و اگه می تونید حذف کنید تا جناب Ramin یا مدیرای دیگه بهتون اخطار ندادن :d

satiran
September 22nd, 2016, 12:06
سلام من میخوامش اگه ای دی تلگرام دارید تا بیام با هم صحبت کنیم

iHSG
September 22nd, 2016, 15:39
سلام من میخوامش اگه ای دی تلگرام دارید تا بیام با هم صحبت کنیم

چون فروش بره یا نره اصلاً برام مهم نیست ترجیح میدم با ایمیل ارتباط بر قرار کنم.ایمیلم هم داخل لینکی که در امضاء هستش می تونید پیدا کنید.

omidg
September 22nd, 2016, 19:52
آقا حسین کمتر هم راه داره ؟

iHSG
September 22nd, 2016, 20:29
آقا حسین کمتر هم راه داره ؟

قیمتش زیاد مهم نیست ولی دوست دارم به کسی بفروشم که حداقل به php مسلط باشه چون همونطور که گفتم بدون تغییر کدنویسی رسماً نمی تونید هیچ تغییری توش بدید چون اصلاً پنل مدیریت نداره :)

omidg
September 22nd, 2016, 21:03
مسلط مسلط نیستم اما یک چیزاییی سرم میشه
در حد عوض کردن طاهر و اینا رو بلد هستم همچنین کار کردن با php my admin هم که بلدم

omidg
October 7th, 2016, 18:21
حسین جان چی شد بالاخره؟

iHSG
October 7th, 2016, 21:40
حسین جان چی شد بالاخره؟

نه عزیز شرمنده همانطور که گفتم چون از نظر بنده حقیر کار آینده داری می تونه باشه (البته اگه دست آدم درستش بیفته نه من) به همین دلیل فقط به کسی که به PHP مسلط باشه تحویل میدم نه برای آموزش و یادگیری PHP.
بعدش لطفاً دیگه برای سوالات این چنینی تاپیک رو آپدیت نکنید و به ایمیل بنده redzedplus [at] gmail.com ارسال کنید.بازم ممنون از نظر لطفی که شما دارید و امیدوارم به حق همین شب های عزیز به موفقیت بالایی برسید ;)