PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به هم ریختن قالب وردپرس در مرورگر اینترنت اکسپلورر

esmaeili
September 7th, 2016, 16:23
با درود.
قالب سایت (وردپرس) بنده با مرورگر اینترنت اکسپلورر (به جز نسخه آخر) سازگاری ندارد و به هم میریزد،
این تصویر بدون مشکل تم در مرورگر غیر ie هستش:
33341
این تصویر تم در مرورگر ie هست:
33342آیا میتوان مشکل رو حل کرد؟

kiava
September 7th, 2016, 17:08
هیچ وقت نمیتونید شما یک سایت رو بر اساس تمامی مروگر ها قدیمی و جدید ست کنید ممکنه توی مروگر قدیم یک دستور باشه و دستور در ورژن جدید نباشه شما باید با جاوا تایین کنید اگر مروگر قدیمی هست اعلام بشه به کاربر و اپدیت کنه
موفق باشید

sazsaz
September 7th, 2016, 17:18
سلام
اولا این تصویر مشخص می کنه <div> بسته نشده
دوما لطفا آدرس دقیق را بفرست بررسی کنم

هیچ وقت نمیتونید شما یک سایت رو بر اساس تمامی مروگر ها قدیمی و جدید ست کنید ممکنه توی مروگر قدیم یک دستور باشه و دستور در ورژن جدید نباشه شما باید با جاوا تایین کنید اگر مروگر قدیمی هست اعلام بشه به کاربر و اپدیت کنه
موفق باشید
اگر استاندارد باشه غیر از css3 باید بقیه قسمت ها صحیح کار بده

esmaeili
September 7th, 2016, 20:08
سلام
اولا این تصویر مشخص می کنه <div> بسته نشده
دوما لطفا آدرس دقیق را بفرست بررسی کنم

اگر استاندارد باشه غیر از css3 باید بقیه قسمت ها صحیح کار بده

ممنون از راهنمایی های خوب شما.
آدرس سایت بنده http://herobird.ir/ می باشد. آیا واقعاً می شه استایل قالب رو با IE سازگار کرد؟

sazsaz
September 7th, 2016, 20:13
ممنون از راهنمایی های شما.
آدرس سایت بنده http://herobird.ir/ می باشد. آیا واقعاً می شه استایل قالب رو با IE سازگار کرد؟
بله می شه بهینه کرد
قالبت باید کمی تغییر توش ایجاد بشه

esmaeili
September 7th, 2016, 20:16
اگر مروگر قدیمی هست اعلام بشه به کاربر و اپدیت کنه

ممنون. بفرمایید چه کدی وجود دارد که اگر کاربر از نسخه های قدیمی ie برای دیدن سایت استفاده می کند به او خطار داده شود که لازم است مرورگرش را بروز کند؟

- - - Updated - - -

بله می شه بهینه کرد
قالبت باید کمی تغییر توش ایجاد بشه

آهان، خوب حالا من دقیقاً باید چکار کنم؟