PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت خرید سرور

Mohamadali12
September 7th, 2016, 12:49
سلام دوستان من از یه دیتا سنتر نام نمی برم موقعیتش در آلمان هست سرور خریدم به صورت پی بال ماهانه از طریق پیمنت 24 شارژ می کنم اما خواستم سرور جدید تری بخرم ارتقا بدمش پیمنت گفته ورفای می خوان از طریق دوستان اقدام به ثبت نام کردم و از طریق پی بال پول رو ریختم شرکت مذکور پیم داده به این عنوان :

Dear Sir or Madam,

Thank you very much for your order and your payment.

Before we can provide the services you ordered, we need two things from you:

1) Please fill in the form below:

First name:
Last name:
Street:
Street number:
City:
ZIP code:
Country:
Telephone number:

2) We also need some verification documents from your side. We need a copy of your passport or national identity card or something similar which corresponds to the data you have provided to us.

Once we receive both things, 1) and 2), we will process your order as quickly as possible!

We ask for your understanding that we can not start the setup of your ordered products until you send us a response to our e-mail with information on 1) and 2).

Your cooperation and your efforts are highly appreciated.

If you have any questions or need help, please do not hesitate to contact us.

از بنده کپی مدارک .... خواسته باید چی کار کنم زندگیمون می پره شارژ هم نمی کنن
پول رو درخواست برگشت دادیم تا از طریق سویفت اقدام کنیم که اونم کارمزد بالایی داره
می خوام از طریق پی بال اقدام کنیم
آیا راهی بلد هستید چی کار باید کنم اگر شرکتی یا جایی رو می شناسید که این کار ها رو می کنه ممنون میشم بگید تا با اونا کار کنم
متشکرم

- - - Updated - - -

دوستان راهنمایی لطفا