PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکاب از سنتوس

mehdi741
September 6th, 2016, 13:09
دوستان من چطوری میتونم تمامی پوشه های که در سنتوس موجود هست رو منتقل کنم رو یه وی پی اس دیگه ؟با چه دستوری تو اس اس اچ باید بزنم

dc.saeed
September 6th, 2016, 13:15
دوستان من چطوری میتونم تمامی پوشه های که در سنتوس موجود هست رو منتقل کنم رو یه وی پی اس دیگه ؟با چه دستوری تو اس اس اچ باید بزنم
سلام
مجازی ساز سرورتون چی هست؟ بهترین راه انتقال تمپلیت میباشد.
اگر میخواید تنظیمات کنترل پنل نصبی روی سرورتون انتقال پیدا کنه برخی از کنترل پنل ها چنین قابلیتی رو دارن . مانند : دایرکت ادمین . سیپنل ...

viasky
September 6th, 2016, 13:19
به غیر از فایل های سیستم و کانفیگ ها
فایل های خودتون و می تونید به راحتی انتقال بدید
یکی FTP Server و دیگری FTP Client
با ssh server و ssh client هم همیشه البته
موفق باشید

mehdi741
September 6th, 2016, 13:30
به غیر از فایل های سیستم و کانفیگ ها
فایل های خودتون و می تونید به راحتی انتقال بدید
یکی FTP Server و دیگری FTP Client
با ssh server و ssh client هم همیشه البته
موفق باشید

==============================
ببینید جناب viasky بنده دو عدد سرور مجازی دارم جفتش هم سنتوس نصب کرده ام و اسکریبت خاصی روش نیست فقط رو یکیش یک سری کانفیگ های خاصی انجام داده ام حالا میخوام از طریق حالا همین فایل زیلا ی اس اس اچ تمامی پوشه ها رو کمپلت منتقل کنم رو اون یکی سرور مجازی دیگه ام دقیق چه کاری باید انجام بدم ممنون میشم خیلی دقیق بنده رو راهنمایی کنید بهر حال شما تجربه کاریتون بالا هست

viasky
September 6th, 2016, 13:35
بله شما چون در لایه کاربر هستند امکان تهیه بک آپ از طرف سرور وجود نداره
بنده اطلاع ندارم که به کنسول دسترسی دارید یا خیر
تنها راه نرم افزاری که در قالب سیستم عامل به ذهن بنده میرسه Clone کردن هست به عنوان full backup
البته این روش اصلا گارانتی نیست ولی خوب ارزش امتحان و نداره
فقط کافیه هر دو سرویس دهنده برای مدتی یک iso برای شما مونت کننده
برخی از توضیحات:
http://www.tecmint.com/linux-disk-cloning-tools/
http://www.tecmint.com/how-to-clone-linux-systems/
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه
موفق باشید