PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفي cms

farshid17
September 6th, 2016, 00:17
با سلام به دوستان من مي خوام يك cms مديريت محتوا بخرم ترجيحاً زبان asp.net يا اگه نه php ولي قابليت اضافه كردن امكانات داشته باشه ( منظورم هسته قفل نباشه)
و خوب باشه
وردپرس و ... عمومي نمي خوام استفاده كنم

و امكان تغييرات واسه اين مي خوام اگه خواستم امكان فروش انلاين داشته باشه

سايت هم واسه شركت بازرگاني هست واسه همين نمي خوايم از اسكريپت وردپرس استفاده كنم

hostparnian
September 6th, 2016, 00:22
سلام
بنده چند سال هست که با وردپرس آشنایی دارم.
هر نوع سایتی که بخواین با بالاترین امنیت میتونین باهاش راه بندازین.
بزرگترین سایت ها مثل مجله دیجی کالا هم وردپرس هستن.

ولی بازم اگه cms دیگه ای یخواین به سایت (سایت ساز) یه سر بزنین ، سی ام اس های زیادی دارن و اختصاصی نوشتن.

موفق باشی

farshid17
September 6th, 2016, 00:38
سلام
بنده چند سال هست که با وردپرس آشنایی دارم.
هر نوع سایتی که بخواین با بالاترین امنیت میتونین باهاش راه بندازین.
بزرگترین سایت ها مثل مجله دیجی کالا هم وردپرس هستن.

ولی بازم اگه cms دیگه ای یخواین به سایت (سایت ساز) یه سر بزنین ، سی ام اس های زیادی دارن و اختصاصی نوشتن.

موفق باشی
دوست عزيز اينطور چيز نه مثل زانيكس اما مشكل زانيكس اينه هسته قفله
چون اختصاصي دارن كار مي كنند شركت بازرگاني بايد يه چيز درست حسابي باشه مثل ورزش 3 يا سايت اصلي ديجي كالا يا ..،

hostparnian
September 6th, 2016, 00:46
من یه فردی رو میشناسم که میتونه cms اختصاصی بنویسه.

مدیر سایت otab.ir هستش.

باهاش تماس بگیرین و بگین که از طرف مدیر پرنیان هاست هستین.

مطمن باشین میتونه کمکتون بکنه.
بازم کمکی از دستم بر بیاد حتما راهنماییتون میکنم.

farshid17
September 6th, 2016, 01:05
دوست عزیز من وقت برای طراحی cms ندارم می خوام اماده بشه اگه بخوان طراحی کنند حداقل زمان 2 الی 4 ماه طول می کشه من وقت ندارم

k-pax
September 6th, 2016, 08:28
اگه از وردپرس استفاده نمیکنید
پیشنهاد میکنم از دیتالایف انجین استفاده کنید
درسته نسخه نال شده هست اما هسته قدرتمندی داره
و خیلی هم انتعاف پذیر هستش !

farshid17
September 6th, 2016, 16:36
دوستان عزيز نظرتون در مورد سايت ساز كه قابليت برنامه نويسي دارند چي هست در زمان asp.net يا php به نظر شما خوبه

iHSG
September 6th, 2016, 16:54
سلام
اگه ASP.Net می خواین BlogEngine یکی از بهترین CMS های مشابه وردپرس در ASP.Net هستش.

farshid17
September 6th, 2016, 20:39
سلام
اگه ASP.Net می خواین BlogEngine یکی از بهترین CMS های مشابه وردپرس در ASP.Net هستش.
نه دوست عزیز یک چیز حرفه ایی می خوام بتونم در اینده تبدیل به فروشگاش کنم و فارسی سازی کامل باشه اپن سورس باشه (من نمیدونم این اپن سورسه)
این اسکریپت پولی هست؟؟؟

اگه اره نمایندگی ایران داره؟؟!!

vahid13713
September 6th, 2016, 20:54
نه دوست عزیز یک چیز حرفه ایی می خوام بتونم در اینده تبدیل به فروشگاش کنم و فارسی سازی کامل باشه اپن سورس باشه (من نمیدونم این اپن سورسه)
این اسکریپت پولی هست؟؟؟

اگه اره نمایندگی ایران داره؟؟!!
فقط اپن سورس بودن مشکل شما رو حل نمیکنه!!! شما مثلا برا توسعه ورد پرس نیاز به برنامه نویس ورد پرس دارید نه صرفا برنامه نویس پس هر سیستمی بخرید برای توسعش باید با توابع پیشفرضش اشنا باشید که ممکن نیست!!! حکایت استخوان لای گوشت!!! برای توسعش مجبورید فقط با نویسنده سی ام اس در ارتباط باشید حالا دیگه بستگی به انصافش داره

farshid17
September 6th, 2016, 22:35
فقط اپن سورس بودن مشکل شما رو حل نمیکنه!!! شما مثلا برا توسعه ورد پرس نیاز به برنامه نویس ورد پرس دارید نه صرفا برنامه نویس پس هر سیستمی بخرید برای توسعش باید با توابع پیشفرضش اشنا باشید که ممکن نیست!!! حکایت استخوان لای گوشت!!! برای توسعش مجبورید فقط با نویسنده سی ام اس در ارتباط باشید حالا دیگه بستگی به انصافش داره
خوب یک کسی معرفی کنید که من بخرم و باقیمت مناسب واسم برنامه نویسی کنه ولی درکل کد php میشه فهمید asp.net کمی سخت بدون سازنده نمیشه فهمید

2JZ
September 6th, 2016, 23:09
OctoberCMS
پلاگین های خوبی داره
توسعه راحتی هم داره
بر پایه فریمورک لاراول

farshid17
September 6th, 2016, 23:12
OctoberCMS
پلاگین های خوبی داره
توسعه راحتی هم داره
بر پایه فریمورک لاراول
دوست عزیز cms طراحی ایران می خوام ممنون

2JZ
September 6th, 2016, 23:14
Cms ایرانی ؟!
هیچ cms درست حسابی ایرانی نداریم. اگه برید سمت cms های ایرانی به مشکل میخورید.

vahid13713
September 6th, 2016, 23:45
من یه نکته دیگه هم بهتون بگم هزینه برنامه نویسی طبق نرخ اتحادیه العان هر ساعت 160 تومنه میدونید خیلی خوب باهاتون حساب کنن ساعتی 50 تومن بنابراین یه جورایی فکر توسعه سی ام اس با برنامه نویسی زیاد جالب نیست البته اگه پولشو دارید یا شرکت پولداری هستید بنویسید...نکته دیگه هر چی بنویسید 2 سال دیگه قدیمیه مدرک موثق بهتون میتونم بدم یعنی دو سال دیگه برا اپدیتش هزینه ... در صورتی که ورد چرس و جوملا رایگان اپدیت میشن...کلا طراحی سایت اختصاصی شدیدا هزینه بره و بیشتر به درد سایتهای شرکتهای پولدار میخوره العان میتونم چندین سایت دولتی بهتون معرفی کنم که با جوملاست کلا جوملا هم نسبت به ورد پرس حرفه ای تره افزونه نویسی این سیستمها هم شدیدا ارزونتره

farshid17
September 7th, 2016, 00:21
من یه نکته دیگه هم بهتون بگم هزینه برنامه نویسی طبق نرخ اتحادیه العان هر ساعت 160 تومنه میدونید خیلی خوب باهاتون حساب کنن ساعتی 50 تومن بنابراین یه جورایی فکر توسعه سی ام اس با برنامه نویسی زیاد جالب نیست البته اگه پولشو دارید یا شرکت پولداری هستید بنویسید...نکته دیگه هر چی بنویسید 2 سال دیگه قدیمیه مدرک موثق بهتون میتونم بدم یعنی دو سال دیگه برا اپدیتش هزینه ... در صورتی که ورد چرس و جوملا رایگان اپدیت میشن...کلا طراحی سایت اختصاصی شدیدا هزینه بره و بیشتر به درد سایتهای شرکتهای پولدار میخوره العان میتونم چندین سایت دولتی بهتون معرفی کنم که با جوملاست کلا جوملا هم نسبت به ورد پرس حرفه ای تره افزونه نویسی این سیستمها هم شدیدا ارزونتره
دوست عزیز شرکتی هست باید روی asp.net باشه یا php و برنامه نویس هم مال شرکت باشه سیستم از قبل نوشته باشه و ایرانی باشه (برای برنامه نویسی اضافی) وقت برای برنامه نویسی هم نداریم باید سریع اماده کنیم تا چند هفته دیگه فقط وقت طراحی گرافیکی داریم
وبروزرسانی داشته باشه

taksis
September 7th, 2016, 01:01
من خودم هم ۹۸℅ سایت هامو با asp.net راه اندازی میکنم اما طراحی cms زمان می بره که شما ندارید
اگر آماده میخواهید
از umbraco استفاده کنید.
وب سایت رسمی خود asp.net هم از umbraco استفاده میکنه
دات نت نیوک هم هست.اونم خوبه.
اما همه ی cms های asp.net بصورت پلتفرم هستند
بصورت پیش فرض امکاناتی دارند اما امکانات مد نظرتون رو باید خودتون اضافه کنید . یعنی اون چیزی که میخواهید رو از توش در بیارید.
اکثرشون هم ماژول های مختلفی دارند حالا یا بصورت نصبی یا اینکه داخل ویژوال استودیو

dastrast
September 7th, 2016, 01:01
سلام
من چند سال پیش یه مدت از پایا سی ام اس استفاده میکردم کارش خوب بود
میتونی مراجعه کنی چون در حال توسعه بود اونموقع

farshid17
September 7th, 2016, 20:15
سلام
من چند سال پیش یه مدت از پایا سی ام اس استفاده میکردم کارش خوب بود
میتونی مراجعه کنی چون در حال توسعه بود اونموقع
اسم سایت

dastrast
September 7th, 2016, 20:21
اسم سایت

http://www.payacms.com/

البته نمیدونم الان کارش چطوره قبلا کار کردم
لطفا اول خوب تحقیق کنید

mahdi-relax
September 7th, 2016, 20:24
انواع اسکریپت های مدیریت محتوا (http://www.scriptbaran.com/category/scripts/cms-scripts) :

http://www.scriptbaran.com/category/scripts/cms-scripts

اسکریپت مدیریت محتوا به زبان asp.net (http://www.scriptbaran.com/blogengine-cms) :

http://www.scriptbaran.com/blogengine-cms

farshid17
September 7th, 2016, 20:36
دوستان هنوز دنبال یک سیستم مدیریت محتوا هستم اختصاصی (منظورم اختصاصی مثل وردپرس یا دیتالایف که ایران نوشته نباشه) که اماده برای فروش باشه و بصورت اسکریپت می خوام سورس برای اضافه کردن امکانات باز باشه و کسی برنامه نویس هست منصف داشته باشه که تغییرات داشتم انجام بده