PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه ی هاستینگ

GoodMistake
September 6th, 2016, 00:17
سلام ، هدفم از زدن این تاپیک اینه که هم اطلاعاتم رو شیر کنم هم نظر شما رو بپرسم

ببینید بنده یک سایت داشتم با رنک 500 ایران ، روی یه سرویسدهنده بودم که اسمشو نمیبرم جمع کردن رفتن => ضربه اول !
بعدش انتقال دادم به سرور ایران یکی از همین سرویسدهنده های این انجمن زد تمام دیتاهامو پاک کرد ، بعد گفت خودتون از ناحیه کاربری درخواست لغو دادید و اکانتتون شاید هک شده :| => ضربه دوم
من خودم بک آپ گیری میکردم چندوقتی یکبار ، روی سیستمم
خلاصه به زور بک آپ یک هفته پیش رو برگردوندم و رفتم از یکی از سرویسدهنده های معروف ایران هاست گرفتم ! بعد 1 روز گفتن بازدیدت زیاده باید ارتقا بدی ، ارتقا دادم یک هفته گذشت دوباره گفتن باید ارتقا بدی ارتقا دادم و سرورشون رفت زیر دیداس :| سایت ما نصف روز خوابید => ضربه سوم
دوباره یکی از فروشندگان همین انجمن مخ مارو زد که ما فلانیم و بهمانیم و بیاید از ما سرویس بگیرید ، بعد خرید سرویس گفتن باید ارتقا بدید نمایندگی چون منابعتون بالاست ! ارتقا دادیم و دیدیم بلههههه لود سرورش تا 50 هم میرفت و سایت کند شده بود :| ضربه چهارم

آخرش مجبور شدم رفتم یکی از سرویس دهنده های خارجی هاست گرفتم 2 ماه تمام بدون مشکل روی سرورشون بودم که خیلی با احترام ایمیل دادن گفتن با عرض پوزش ما نمیتونیم میزبانی کنیم سایت شما رو بعلت هویت ایرانیش.
منم یه vps از خود دیتاسنتر گرفتم و تا حالا مشکلی نداشتم !

به نظر شما ما وب مستر ها گناه کردیم که توی ایران داریم کار میکنیم؟!
کی میخواد به این آشفته بازار هاستینگ سروسامون داده بشه ؟؟

ممنون که وقت گذاشتید خوندید

company_hosting
September 6th, 2016, 00:25
سلام

تمام این موارد بعلت انتخاب اشتباه بوده و تردید در هزینه کردن ...

انشاا.. که در اینده این تجربیات نداشته باشید

dc.saeed
September 6th, 2016, 00:31
به نظر بنده فقط چند بدشانسی پشت سر هم بوده .
اینو قبول دارم که وضعیت میزبانی وب توی ایران افتضاح هست ولی اینکه چند بار پشت سر هم با چنین مشکلی روبرو بودید خیلی کم پیش میاد .
متاسفانه هم وطنای ما معمولا بدون توجه به دانش فنی ، اقدام به کاری میکنن که شنیدن یا فکر میکنن پول توشه و این وضعیت رو بوجود میارن .

انشالله که دیگه به مشکل نخورید.
با آرزو موفقیت روز افزون و آمدن رتبه ی سایتتون زیر 500 :):53:

iHSG
September 6th, 2016, 00:39
البته ظاهراً چون به حیطه هاستینگ علاقه دارید اشتباهات به نظرتون تجربیات خوبی هم بودن با توجه به نام کاربری تون: GoodMistake (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=122678) :d

webnagroup
September 6th, 2016, 00:42
دوست عزیز، این موضوع جدید نیست. همانطور که ذکر کردید، پشتوانه ی قابل قبولی در اکثر شرکت های ایرانی وجود ندارد. ای کاش بعد از ضرباتی که خوردید، مشورت های بهتری در خصوص هاستینگ می کردید. شاید از ضرر های بعدی جلوگیری می شد . در هر حال امیدوارم از این پس مشکلی نداشته باشید.

Z.eus
September 6th, 2016, 00:57
شما برای سایت پربازدید، باید از همان ابتدا یک سرور مجازی در دیتاسنتر های با کیفیت تهیه میکردید و ملاک انتخابتان را فقط قیمت قرار نمیدادید.

میتوانید بصورت مستقیم از دیتاسنتر ها و هاستینگ های خارجی تهیه کنید (که انجام دادید) و پرداخت های ارزی را توسط افرادی که واسطه هستند انجام دهید.

به هر تقدیر، موفق باشید.

k-h
September 6th, 2016, 01:34
درود
خدمتتون عرض کنم برای سایت های پر بازدید شما هر کاری کنید روی هاست اشتراکی به مشکل میخورید .
در مورد خرید هامون ما ایرانی ها یه مشکلی داریم توی بازار هاستینگ که اینجوری شده بازار هاستینگمون که متاسفانه شدیم بازار ارزونی و متاسفانه دلیلش هم یوزر ها هستند که فقط دنبال ارزونی هستند.
مثلا ما روی سرور هامون هارد های 128 مگ کش ارائه میکنیم که هزینش 2 برابر هارد های 64 مگ کش هست .یا اینکه مثلا یک دیتا سنتر داره از یکی از ارزونترین پرو وایدر ها استفاده میکنه که کیفیتش بسیار پایین هست با ما که از پرووایدر های قدرتمند مانند level 3 و he کار میکنیم .اما متاسفانه در ایران بیشتر دوستان تفاوت این سرویس ها تشخیص نمیدهند و به مشکل میخورن در بلند مدت.
انشا.. که همیشه موفق باشید

websazha
September 6th, 2016, 01:59
با سلام

با عرض معذرت از همه دوستان.

علت خرابی بازار هاستینگ فقط و فقط خود کاربر ها و وب مسترها هستند و تمام.

دیگه اینکه کی خریدی / چرا پیش ما نیومدی / چرا به نماد اعتماد توجه نکردی / چرا سابقه 100 سال گذشته طرف ندیدی / همشون حاشیه هست.

کاربر ها دنبال ارزانی هستید بازار همینه باید کسایی هم داخل بازار باشن که بتونن با شرایط قیمت کاربر ها سازگار باشند پس سرویس دهنده جدید و بی خبر از اتفاقات و مشکلات سرور ها میاد سرویس میده و اینطوری میشه که باید بشه.

گاهی با دوستان بحث می کنیم که چرا این همه بازار نسبت به 3-4 سال پیش بد شده هر چی بحث میشه نتیجه آخر میشه مشتری که دنبال ارزون خریدن هست و سرویس دهنده نو پا و یا حتی قدیمی که برای نابودن نشدن مجبوره سرورها بدون سود پر کنه, اخرش هم معلوم هست. یا باید جمع کنه بره سراغ کار دیگه / یا باید در پشتیبانی یا خدمات کم بزاره به کار دیگه برسه که گذارن زندگی کنه همه که داخل خونه باباشون نیستن!

موفق باشید

2JZ
September 6th, 2016, 09:32
سلام

فکر می کنم اگر از اول مشاوره از وب مسترهای موفق دیگه ای در رابطه با میزبانی می گرفتید این همه دچار مشکل نمی شدید.
مشکل همیشه و همه جا وجود داره فقط باید از قبل چاره‌شو پیدا کنید.

viasky
September 6th, 2016, 09:56
بنده تصور میکنم شما دو انتخاب اشتباه داشتید
نوع سرویس + سرویس دهنده
پیروز باشید

GoodMistake
September 6th, 2016, 10:45
اتفاقا بنده توی هزینه کردن کم نذاشتم !

الان روی سرور خودم که هستم با کانفیگ هایی که کردم مثل کش و ... مصرف منابع خیلی پایینه !
نمیدونم روی چه حسابی میگفتن که منابعتون مصرفش بالاست و هی پول میگرفتن !

من خودم کانفیگ سی پنل رو بصورت حرفه ای بلدم ولی وقت منیج سرور ندارم ، اگه اینجوره منم باید بیام یه دامین ثبت کنم ​پشمک هاستینگ

viasky
September 6th, 2016, 10:48
اتفاقا بنده توی هزینه کردن کم نذاشتم !

الان روی سرور خودم که هستم با کانفیگ هایی که کردم مثل کش و ... مصرف منابع خیلی پایینه !
نمیدونم روی چه حسابی میگفتن که منابعتون مصرفش بالاست و هی پول میگرفتن !

من خودم کانفیگ سی پنل رو بصورت حرفه ای بلدم ولی وقت منیج سرور ندارم ، اگه اینجوره منم باید بیام یه دامین ثبت کنم ​پشمک هاستینگ
ممکنه یکی از پلن هایی که تهیه فرمودید و معرفی بفرمایید؟
سرویس + منابع و مبلغ پرداختی ماهیانه
سپاس از شما

GoodMistake
September 6th, 2016, 11:13
ممکنه یکی از پلن هایی که تهیه فرمودید و معرفی بفرمایید؟
سرویس + منابع و مبلغ پرداختی ماهیانه
سپاس از شما

یک هاست 2 گیگ ماهانه تهیه کردم که روی پلنش 4 گیگابایت رم تعریف شده بود
ماهانه 50 هزار تومان بابتش پرداخت میکردم !

delta
September 6th, 2016, 11:36
متاسفانه همیشه تر و خشک با هم میسوزه..چند تا هاستینگ بی مسعولیت میاد کاری میکنه انهایی که درست کار میکنند و مسعولیت پزیرند رو هم خراب میکنه و باعث میشه مشتری ها به همه هاستینگ ها بی اعتماد بشوند...
من خودم شاید از 90 درصد بچه های همینجا در قالب ناشناس هاستینگ تهیه کردم و تست هم کردم.متاسفانه بعضی هاشون با اینکه قدیمی کار هستند سرویسهاشون کیفیتش افتضاح هستند.ولی بعضیهاشون واقعا عالی هستند و به من باشه میگم تو حقشون بی انصافی شده..اتفااق الان از یکی از دوستان با اینکه سرویس ارزانی گرفتم چند ماهه واقعا راضی هستم.اینی که شما میگید چون سرویس خارجی هست خوبه اصلا درست نیست.وگرنه بودند حتی دیتاسنترهایی که بلاهایی سر مشتری ها و هاستینگها اوردند!!

viasky
September 6th, 2016, 11:43
بله بنده هم در گذشته حدودا 5 سال پیش یک هاست تهیه کرده بودم از یک شرکت خارجی که متاسفانه آپ تایم مناسبی نداشت
درواقع خارجی بودن تضمین کیفیت نمی تونه باشه

GoodMistake
September 6th, 2016, 14:05
من با چند تا هاستینگ خارجی کار کردم !

اتفاقا کیفیت بالایی داشتن و حداقل قانونمند هستن !
و تنها مشکلی که باهاشون داشتم مشکل تحریم بوده