PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت پیامک هر لحظه ای که ارسال شد در asp.net mvc

nul
September 5th, 2016, 11:28
سلام دوستان

من از ملی پیامک استفاده می کنم . وب سرویس دریافت پیامک و مستنداتش رو هم دارم اما مشکل من این است که می خوام هر زمان که کاربر یک پیامک ارسال کرد من اونو بخونم و بر اساس اون پیامک یکسری فیلد هامو true یا false کنم . یعنی می خوام یک حالتی باشه که به محض رسیدن یک پیامک جدید من بتونم بر اساس متن و شماره فرستنده دستوراتی رو اجرا کنم

ممنون می شم توضیح بدید باید چیکار کنم

با تشکر

telegram.chat
October 30th, 2016, 01:07
با استفاده از وب سرویس صرفاً وقتی شما درخواست استعلام پیام های دریافتی می دید، می تونید مطلع بشید پیام جدیدی هست یا خیر. بنابراین یا باید در دوره های زمانی کوتاه به صورت مستمر درخواست استعلام بدید. که مسلما روش خیلی خوبی نیست چون منابع هر دو طرف رو بی مورد مصرف میکنه. روش دیگری که معمولا به کار میره به نام webhook شناخته میشه. که جایی که ازش سرویس پیامک میگیرید باید پشتیبانی کنه. شیوه کار هم خیلی ساده است. شما یک URL به سرویس معرفی میکنید. به محض دریافت پیامک، جزییات رو به اون آدرس براتون پست میکنه و شما بدون نیاز به استعلام می تونید کار مورد نظر رو انجام بدید.