PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهینه سازی و جستجوی گوگل

yashar88
September 5th, 2016, 01:22
سلام ، یه سوالی داشتم
بعضی از شرکت ها رو من دیدم وقتی توی گوگل اسمشون رو میزنی
مثل : ایران سرور
لینک اول خوده وب سایت هست بعد بقیه ی لینک ها به صورت کوچک تقسیم میشن
هاست ، ایران سرور ، تماس و .....
این چطوریه ؟ چطور میشه این رو برای یه سایت دیگه ایجاد کرد ؟؟؟
ممنون
عکس :
33289

- - - Updated - - -

دوستان اگر امکانش هست خیلی دقیق جواب بدید که من برای وب سایت خودم باید چیکار کنم که مثل این بشه ؟
مرسی

amin karimi
September 5th, 2016, 01:28
با سلام بنده نظر شخصیمو میگم

فک کنم هر لینک که ورودی زیادی داشته باشه اینجوری میشه و ی قسمتیم تو وب مستر تولز داره درباره لینک ها

vahid13713
September 5th, 2016, 05:55
بر میگرده به نقشه سایت شما که باید تو وبمستر تولز ثبت بشه

toltek
September 5th, 2016, 09:38
با سلام
گفته ی دو همکار عزیزمون درسته . در ضمن باید توی گوگل وبمستر نیز صفحاتی که برات با ارزش تر هستند رو رتبه بندی کنی. در ضمن این سایت ها به دلیل عمر زیادشون اینجوری هستن. یعنی شما نمیبینی یک سایتی که دو روزه راه افتاده و صفحات وابسته داشته باشه
ممکنه دوستان چند نمونه بیارن که عمرشون کم بوده ولی لینک های اینجوری داشتند! باید عرض کنم این سایت ها به دلیل بازدید بسیار بالا به این شکل در میایند.

همیشه خندان باشید
مرتضی پورمحمد

webnagroup
September 5th, 2016, 09:56
بعد از مدتی اگر سایت شما از نظر گوگل به اندازه کافی ارزشمند باشد و تعداد بازدید بالایی داشته باشد، گوگل برخی لینک های پیشنهادی خود را به زیر آدرس سایت شما می افزاید. این موضوع به برندینگ کمک می کند.

negarnovin
September 5th, 2016, 11:36
سلام ، یه سوالی داشتم
بعضی از شرکت ها رو من دیدم وقتی توی گوگل اسمشون رو میزنی
مثل : ایران سرور
لینک اول خوده وب سایت هست بعد بقیه ی لینک ها به صورت کوچک تقسیم میشن
هاست ، ایران سرور ، تماس و .....
این چطوریه ؟ چطور میشه این رو برای یه سایت دیگه ایجاد کرد ؟؟؟
ممنون
عکس :
33289

- - - Updated - - -

دوستان اگر امکانش هست خیلی دقیق جواب بدید که من برای وب سایت خودم باید چیکار کنم که مثل این بشه ؟
مرسی
سلام خود گوگل وقتی بازدیدت بره بالا و از عمر سایتت بگذره صفحات پربازدید سایتت رو
اینجوری شاخه بندی می کنه دست خودت نیست گوگل باید بکنه