PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا امکان فروش محصول در amazon و ebay هست ؟

Nomix
September 2nd, 2016, 19:12
سلام به همه دوستان

آیا ما میتونیم در سایت های مثل amazon و ebay و .... محصولی بفروشیم
که به صورت فیزیکی هست ؟

اگر امکان فروش هست و مشکلی نیست لطفا راهنمایی کنید که به چه صورت

اگر هم نمیشه راهنمایی کنید بهترین راه فروش چیست آیا سایتی میشناسید که بشه و یا بهتره یک سایت برای محصول طراحی کنیم

سپاس

ali-rezam
September 2nd, 2016, 20:23
امکانش که هست و برخی ها هم انجام میدن این کار رو ولی اگه قصد دارید این کار رو به این عزیزانی که انجام میدن بسپارید دقت لازم رو هنگام انتخاب داشته باشید
مورد دیدم فردی سر همین که کتابش رو توی آمازون برای فروش قرار بده مبلغ زیادی به فردی داد و اون دوستمون هم پول رو خورد و در آخر هم با بهانه های الکی کار رو از سرش باز کرد و انجام نداد و به به قول گفتی پیچوند

Nomix
September 2nd, 2016, 20:27
امکانش که هست و برخی ها هم انجام میدن این کار رو ولی اگه قصد دارید این کار رو به این عزیزانی که انجام میدن بسپارید دقت لازم رو هنگام انتخاب داشته باشید
مورد دیدم فردی سر همین که کتابش رو توی آمازون برای فروش قرار بده مبلغ زیادی به فردی داد و اون دوستمون هم پول رو خورد و در آخر هم با بهانه های الکی کار رو از سرش باز کرد و انجام نداد و به به قول گفتی پیچوند

ممنون

من اگر قرار به انجام شدن باشه ترجیح میدم خودم راهشو یاد بگیرم انجام بدم
ولی اول باید بدونم میشه و این سایت ها با ما که ایران هستیم مشکل ندارند و بعد هم روش انجام و حساب های که نیازه برای فروش محصول

Raymvnd
September 2nd, 2016, 22:30
درود...ای بای و امازون امکان فروش نیست حتی با ایرانی ها کار نمی کنه..
موفق باشید...

Nomix
September 3rd, 2016, 16:44
موفق باشید...

سپاس دوست عزیز
خب ، به نظر شما بهترین راه برای فروش محصول چیست ؟
آیا سایتی میشناسید که بشه فروخت یا اینکه باید یک سایت برای محصول طراحی کرد ؟

Raymvnd
September 3rd, 2016, 20:47
سپاس دوست عزیز
خب ، به نظر شما بهترین راه برای فروش محصول چیست ؟
آیا سایتی میشناسید که بشه فروخت یا اینکه باید یک سایت برای محصول طراحی کرد ؟

یه فروشگاه اینترنتی راه بنداز و محصول بفروش و درگاه بیت کوین یا پاترت پی یا وبمانی و پرفکت مانی و اوکپی و چند دیگر به سایت اضافه کن...انقدر دردسر نداره که...

emoradi
September 4th, 2016, 16:42
موفق باشید...
از بس که مدیرش ایرانیه!

Raymvnd
September 4th, 2016, 17:44
از بس که مدیرش ایرانیه!

درود...این ایرانی بودن مدیر ای بای فرقی به حال ما نمی کنه ....چون اونجا قوانین داخلی داره باید رعایت کنه

مهدی رحیم زاده
March 3rd, 2020, 17:58
[QUOTE=Nomix;1573688]سلام به همه دوستان

آیا ما میتونیم در سایت های مثل amazon و ebay و .... محصولی بفروشیم
که به صورت فیزیکی هست ؟

اگر امکان فروش هست و مشکلی نیست لطفا راهنمایی کنید که به چه صورت

اگر هم نمیشه راهنمایی کنید بهترین راه فروش چیست آیا سایتی میشناسید که بشه و یا بهتره یک سایت برای محصول طراحی کنیم

سپاس[/QUOTE
سلام.باید اکانت وری فای شده داشته باشید.من چنین اکانتی رو دارم
mehdirahimzade@yahoo.com

- - - Updated - - -

سلام سایت من میشناسم
mehdirahimzade@yahoo.com

- - - Updated - - -

بله وجود داره

- - - Updated - - -

بله وجود دارد.باید اکانت داشته باشید من چنین اکانتی رو دارم
mehdirahimzade@yahoo.com

kashanpay
March 5th, 2020, 14:00
با عرض سلام و احترام
با توجه به نوسانات اخیر ارز و سوء استفاده افراد سودجو در حوزه‌ی پرداخت آنلاین ارزی، تیم کاشان‌پی علاقه‌مند است با مجموعه شما جهت پرداخت‌های ارزی با بهترین نرخ ارز همکاری داشته باشد. بدیهی است که نتیجه این همکاری کاهش هزینه‌های پرداختی شما خواهد بود.
امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم گامی در جهت بهبود فضای کسب و کار کشورمان برداریم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و گفتگو برای شروع همکاری از طریق راه‌های ارتباطی زیر اقدام فرمایید:
☎️ 0910-961-6168
@KashanPay_Support
تیم کاشان پی تخصصی ترین تیم در پرداخت سرورهای Hetzner و ovh