PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تگ تیتر h1 و h2

dastrast
September 2nd, 2016, 15:00
سلام دوستان
من دارم کم کم سئو سایتمو درست میکنم
تا جایی که بلد بودم تنظیم کردم ولی الان تو آنالیز به دوتا خطای زیر برخورد کردم
یه سری توضیحات داده ولی چیزی متوجه نشدم ممنون میشم اگه کسی روان تر بگه باید چکار کنم با توجه به اینکه من از اسکریپت واسه سایتم استفاده کردم
یک تگ تیتر h1 به صفحه اضافه کنید
تگ‌های h2 را به صفحه اضافه کنید
با تشکر

MAHDITX
September 2nd, 2016, 15:59
خودت که ترجمه کردی
باید تگ h1 اضافه کنی
مثل این

<h1>This is heading 1</h1>
<h2>This is heading 2</h2>
<h3>This is heading 3</h3>
<h4>This is heading 4</h4>
<h5>This is heading 5</h5>
<h6>This is heading 6</h6>

dastrast
September 2nd, 2016, 16:03
باید کجا قرار بدم این تگ رو؟

kouroshez
September 2nd, 2016, 16:04
شما توی سایتتون باید از تگ های هدر استفاده کنید توی سئو تگ h1 از اهمیتی زیادی برخورد هست و میگه که این مطلب مهم هست!‌و به همین ترتیب از h1 تا h6 اهمیتش کمتر میشه.
توی قالبتون جاهایی که فکر میکنید یه موضوعی خیلی مهم هست عنوانش رو توی تگ های هدر قرار بدید

shayandavoodi
September 2nd, 2016, 20:13
معمولا عنوان صفحات یا نام سایت h1
و در صورتی که عنوان صفحه h1 نیست، h2 باشه
h3 به صورت داینامیک باشه و هرجا که لازم شد تیتر بزنید ازش استفاده کنید.

vahid13713
September 2nd, 2016, 20:34
هر صفحه باید دارای حداکثر یک تگ اچ یک باشد که موضوع صفحه در ان قرار میگیرد و زیر عنوانها در اچ دو قرار میگیرند و میتوانند بیشتر از یک باشند

sazsaz
September 2nd, 2016, 20:35
باید در کد قالب قرار بگیره این تگ ها
و تلاش کن حالت تصاعدی منهای یک باشه
h1 یک عدد
h2 سه عدد
h3 هشت عدد
ووو
این استاندارده ولی سئو کارها هر کدام وضعیتی دارند که امیدوارم به کسی جسارت نشده باشه

dastrast
September 2nd, 2016, 23:18
مشکل من اینه نمیدونم اینارو کجا باید قرار بدم
تو قالب؟
تو اسکریپت؟
از داشبورد مدیریت؟
اگر توی قالب کجای قالب

meysam20
September 2nd, 2016, 23:27
برای شما بهتره تو فوتر قرار بدید که همه صفحات باشه

alirad
September 2nd, 2016, 23:42
منم یه سوال دارم.ببینید این تگ گذاری در وردپرس درسته؟33253

meysam20
September 3rd, 2016, 00:03
بله درسته
در ضمن این تگ گذاری ها در بیشتر مواقع باعث جلوگیری از کپی مطلب توسط ربات ها هم میشه

aminrr
September 3rd, 2016, 00:57
خیر دوست عزیز این نوع تگ گذاری درست نیست، تگ h1 رو باید روی عنوان اصلی صفحه بذارید، تگ h2 هم زیرمجموعه ای از اون که تعداد کلماتش در حد همون h1 کوتاه باشه، نه اینکه چندخط باشه

کلا این تگ ها به عنوان تایتل بکار میرن، بنظر خودتون یه عنوان میتونه چهار پنج خط باشه؟!

alirad
September 3rd, 2016, 03:35
خیر دوست عزیز این نوع تگ گذاری درست نیست، تگ h1 رو باید روی عنوان اصلی صفحه بذارید، تگ h2 هم زیرمجموعه ای از اون که تعداد کلماتش در حد همون h1 کوتاه باشه، نه اینکه چندخط باشه

کلا این تگ ها به عنوان تایتل بکار میرن، بنظر خودتون یه عنوان میتونه چهار پنج خط باشه؟!
ممنون.از راهنماییتون.تگ h1 رو چه جوری باید به عنوان اصلی مطلب توی وردپرس بدیم؟زمانی که توی وردپرس مطلب جدید مینویسیم در کادر عنوان.عنوان رو بنویسم خودبه خود تگ h1 میگیره؟
اون موقع با توجه به صحبت شما این مطلبی که عکسشو فرستادم میشه فقط تگ h1 بهش داد اونم برای عنوانه:چگونه کمردرد را درمان کنیم؟ درسته؟اون موقع h2 و h3 چی میشه؟

jsoltani
September 3rd, 2016, 07:05
سلام دوستان
من دارم کم کم سئو سایتمو درست میکنم
تا جایی که بلد بودم تنظیم کردم ولی الان تو آنالیز به دوتا خطای زیر برخورد کردم
یه سری توضیحات داده ولی چیزی متوجه نشدم ممنون میشم اگه کسی روان تر بگه باید چکار کنم با توجه به اینکه من از اسکریپت واسه سایتم استفاده کردم
یک تگ تیتر h1 به صفحه اضافه کنید
تگ‌های h2 را به صفحه اضافه کنید
با تشکر
سلام بر شما
نیاز نیست حتما از h1 یا h2 استفاده کنید!
h3 هم کفایت میکند.اگر از وردپرس ستفاده میکردید افزونه yoast seo بسیار مناسب شماست
در ضمن این اندازه فونت h1 , h2 , h3 فقط مربوط به Read ability یا همان توانایی خواندن هست که جاهایه مورد نظر که کلمه کلیدی در ان هست را بهتره با این تگ ها بزرگ کنید تا از لحاظ رید ابیلیتی خیالتان راحت شود.

ممنون.از راهنماییتون.تگ h1 رو چه جوری باید به عنوان اصلی مطلب توی وردپرس بدیم؟زمانی که توی وردپرس مطلب جدید مینویسیم در کادر عنوان.عنوان رو بنویسم خودبه خود تگ h1 میگیره؟
اون موقع با توجه به صحبت شما این مطلبی که عکسشو فرستادم میشه فقط تگ h1 بهش داد اونم برای عنوانه:چگونه کمردرد را درمان کنیم؟ درسته؟اون موقع h2 و h3 چی میشه؟
با عنوان کار نداشته باشید عنوان خودکار هست شما باید در نوشته این تگ را بگذارید
در ضمن تگ اچ یک اچ دو اچ سه در واقع با نام Heading 1 و Heading 2 و Heading 3 شناخته می شه در هنگام نوشتن در وردپرس به صورت پیشفرض نوشته شده"بند" شما از اونجا میتونید تغییرش بدید
توصیه میکنم از h3 استفاده کنید اون کافیه نیاز نیست حتما همش باشه تو نوشته یکیش باشه کافیه
موفق و موید باشید

vahid13713
September 3rd, 2016, 07:23

کاملا استباه ...تگ ها باید مشابه کلمات کلیدی کوتاه و حداکثر پنج کلمه ای باشند

dastrast
September 3rd, 2016, 14:56
سلام بر شما
نیاز نیست حتما از h1 یا h2 استفاده کنید!
h3 هم کفایت میکند.اگر از وردپرس ستفاده میکردید افزونه yoast seo بسیار مناسب شماست
در ضمن این اندازه فونت h1 , h2 , h3 فقط مربوط به Read ability یا همان توانایی خواندن هست که جاهایه مورد نظر که کلمه کلیدی در ان هست را بهتره با این تگ ها بزرگ کنید تا از لحاظ رید ابیلیتی خیالتان راحت شود.

درود بر شما
ضمن تشکر از راهنماییتون
من از اسکریپت ارکید بوستر استفاده میکنم
محیط ادمینشم همینه که تو عکس فرستادم
حالا این کدهایی که میفرمایید رو باید از قالب بزارم یا محیط ادمین
و اینکه اگه از قالبه تو کدوم فایل اگه از محیطه ادمینه تو کدوم قسمت
33260

shayandavoodi
September 3rd, 2016, 16:06
این پست (https://www.sitestory.net/kb/%D8%B3%D8%A6%D9%88/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88/126-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-on-page-seo.html) رو بخش هدینگ ها رو مطالعه بفرمایید حتما کمکتون میکنه

vahid13713
September 3rd, 2016, 16:35
باید کجا قرار بدم این تگ رو؟

باید در قسمت متن قرار بگیره و ربطی به قالب سایت نداره

alirad
September 3rd, 2016, 16:58
کاملا استباه ...تگ ها باید مشابه کلمات کلیدی کوتاه و حداکثر پنج کلمه ای باشند
آقا وحید توی این (http://websima.com/%D8%AA%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-html) آموزش نوشته سرتیتر h1 و عنوان مطلب نباید یکسان انتخاب بشه.ولی توی وردپرس عنوان مطلب رو که داخل کادر وردپرس مینویسم خودبه خود تگ h1 میگیره باید چکار کنم؟

webnagroup
September 3rd, 2016, 17:16
سلام.
در انتخاب h1 دقت کنید که اولا بیشتر از یک مورد نباشد. دوما در h2 هایتان حما استفاده شده باشند. مهمترین قسکت هر مطلب که معمولا عنوان آن است را در h1 قرار دهید
موفق باشید

shayandavoodi
September 3rd, 2016, 18:02
آقا وحید توی این (http://websima.com/%D8%AA%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-html) آموزش نوشته سرتیتر h1 و عنوان مطلب نباید یکسان انتخاب بشه.ولی توی وردپرس عنوان مطلب رو که داخل کادر وردپرس مینویسم خودبه خود تگ h1 میگیره باید چکار کنم؟
خیر اینطور نیست. یک حالت هم اینه که به صورت
<h1><title>...</h1></title>
باشه.

alirad
September 3rd, 2016, 18:11
دوستان من در مورد قسمتی که توی عکس مشخص کردم یه جا خونده بودم که توی
سئو مهم هست.یه توضیح در مورد این میدین که کجای وردپرس این قسمتو باید بذاریم آیا باید داخل تگ تعریف بشه؟به سوال قبلیم هم که 2 تا پست بالاتره لطفا جواب بدین.dastrast عزیز ببخشید اومدم توی تاپیکت هی سوال میپرسم33261

- - - Updated - - -

خیر اینطور نیست. یک حالت هم اینه که به صورت
<h1><title>...</h1></title>
باشه.
ممنون متوجه نشدم چیو فرمودین اینطور نیست؟مطلبی که لینکشو گذاشتم یا اینکه عنوان تگ h1 میگیره؟

برای 1><title>...</h1></title> باید قالب وردپرس این کدرو داشته باشه؟با این کد تگ h1 مخصوص عنوان تعریف میشه؟یعنی میشه یه تگ h1 دیگه تو یه مطلب گذاشت بدون <title> ؟

shayandavoodi
September 3rd, 2016, 18:32
دوستان من در مورد قسمتی که توی عکس مشخص کردم یه جا خونده بودم که توی
سئو مهم هست.یه توضیح در مورد این میدین که کجای وردپرس این قسمتو باید بذاریم آیا باید داخل تگ تعریف بشه؟به سوال قبلیم هم که 2 تا پست بالاتره لطفا جواب بدین.dastrast عزیز ببخشید اومدم توی تاپیکت هی سوال میپرسم33261

- - - Updated - - -

ممنون متوجه نشدم چیو فرمودین اینطور نیست؟مطلبی که لینکشو گذاشتم یا اینکه عنوان تگ h1 میگیره؟

برای 1><title>...</h1></title> باید قالب وردپرس این کدرو داشته باشه؟با این کد تگ h1 مخصوص عنوان تعریف میشه؟یعنی میشه یه تگ h1 دیگه تو یه مطلب گذاشت بدون <title> ؟

اینطور نیست که اگه عنوان داخل تگ h1 قرار بگیره ایرادی داشته باشه.

dastrast
September 3rd, 2016, 21:43
باید در قسمت متن قرار بگیره و ربطی به قالب سایت نداره

خب من الان 500 تا بازی دارم
یعنی یکی یکی باید تو متناشون بزارم؟

vahid13713
September 3rd, 2016, 22:11
خب من الان 500 تا بازی دارم
یعنی یکی یکی باید تو متناشون بزارم؟

اگه مطلبتون تو گوگل ثبت شده عنوان ثبت شده در گوگل را به هبچ عنوان عوضنکنید این تجربه شخصی منه مثلا اگه تو گوگل میزنید هاست لینک سایت شما رو تو نتایج میاره اون لینک رو دقت کنید بببنید تو سیستم مدیریت محتواتون چه اسمی داره مثلا تو جوملا معمولا اسمش عنوان بود بنابر این عنوان چون ثبت شده نباید عوض بشه..
..و یک نکته سیستمهای مدیریت محتوا بصودت خودکار این تگها رو تولید میکنند مخصوصا اچ یک بنابراین نیاری به گذاشتنشون نیست حتی تاثیر منفی داره اگه دو تا اچ یک تو صفحه باشه....باید تحلیل کد انجام بدید