PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خصوص سرمایه گذاری

saeed1988m
September 2nd, 2016, 12:29
درود بر همه ی دوستان

عزیزان مقداری سرمایه داریم که نیاز هست به گردش بیوفته و به هر حال سود آوری داشته باشیم از این سرمایه مبلغ سرمایه 50 تا 70 میلیون هست.
بنده خودم بسیار علاقه دارم در حوزه اینترنت این سرمایه رو به کار بگیرم البته به طور کامل دوس دارم از نظریات دوستان بهره ببرم
لطفا بنده رو با نظرات مفیدتون همراهی و یاری کنید
سپاس

saeed1988m
September 2nd, 2016, 22:45
دوستان نظری ندارند؟
لطفا راهنمایی کنین

dastrast
September 2nd, 2016, 23:25
سلام
به نظر من برای شروع یه سایت ایده یابی بزن
بعد میتونی از جمع ایده بگیری و با اونایی که ایده ی برتری دارن و قانع شدی سودشون تضمینیه شریکه مالی بشی

saeed1988m
September 2nd, 2016, 23:43
سلام
به نظر من برای شروع یه سایت ایده یابی بزن
بعد میتونی از جمع ایده بگیری و با اونایی که ایده ی برتری دارن و قانع شدی سودشون تضمینیه شریکه مالی بشی

سپاس از نظری که دادید

meysam20
September 2nd, 2016, 23:47
همه رو ترافیک بخر وای فای مفدی بده به مردم دعات کنن

saeed1988m
September 2nd, 2016, 23:51
همه رو ترافیک بخر وای فای مفدی بده به مردم دعات کنن

ممنونم نظر جالبی بود

meysam20
September 2nd, 2016, 23:55
به نظر من اگر تو کاری تخصص ندارید اصلا طرفش نرید
مطمئن باشید ضرر هست
اگه در مورد چیزی تخصص لازم رو دارید روی اون فکر کنید
مثلا من تعمیر کار موبایل هستم و تو شهرمون هم موبایل فروشی دارم
کل فکر و ذکرمم راه اندازی یه مرجع کامل برای موبایل هست !

تخصص شما چیه؟

Farid Saadat
September 3rd, 2016, 00:25
درود. به نظر من اگر ميخوايين در اينترنت سرمايه گذارى كنين ( كه پيشنهاد نميشه ) و آشنا ها و مشترى هاى لازم رو داريد ، كولوكيشن سود خوبى داره ولى نياز داره كه از قبل مشترى داشته باشين. اگر خارج از نت خواستين هم بگيد تا نظرم رو بگم خدمتتون

saeed1988m
September 3rd, 2016, 00:27
درود. به نظر من اگر ميخوايين در اينترنت سرمايه گذارى كنين ( كه پيشنهاد نميشه ) و آشنا ها و مشترى هاى لازم رو داريد ، كولوكيشن سود خوبى داره ولى نياز داره كه از قبل مشترى داشته باشين. اگر خارج از نت خواستين هم بگيد تا نظرم رو بگم خدمتتون

سپاسگزارم از نظرتون
بله خارج از نت هم موردی نداره من صرفا به جهت علاقه عرض کردم

navid2zp
September 3rd, 2016, 00:36
وارد کاری بشید که علاقه و تخصص دارید
بنده به شخصه فکر می کنم علاقه اولیه بسیار مهم هست
حتی اگر تخصص تا حد بالایی نداشته باشید می تونید از دوستان متخصصی که هستند استفاده کنید.

همچنین می تونید برای یک ایده یا ... تیمی رو جمع کنید و روی این تیم سرمایه گذاری کنید. اکثرا توی ایران کار ها به تنهایی انجام میشه و یک تیم خوب معمولا به خوبی به نتیجه خوب میرسه.

saeed1988m
September 3rd, 2016, 00:40
وارد کاری بشید که علاقه و تخصص دارید
بنده به شخصه فکر می کنم علاقه اولیه بسیار مهم هست
حتی اگر تخصص تا حد بالایی نداشته باشید می تونید از دوستان متخصصی که هستند استفاده کنید.

همچنین می تونید برای یک ایده یا ... تیمی رو جمع کنید و روی این تیم سرمایه گذاری کنید. اکثرا توی ایران کار ها به تنهایی انجام میشه و یک تیم خوب معمولا به خوبی به نتیجه خوب میرسه.

ممنونم از نظرتون
اتفاقا بیشتر دوس دارم سراغ علاقه برم ولی واقعا همه میدونیم چقدر اوضاع سخت شده و صرفا علاقه شاید نتونه موفق باشه البته گفتم شاید

Farid Saadat
September 3rd, 2016, 01:05
سپاسگزارم از نظرتون
بله خارج از نت هم موردی نداره من صرفا به جهت علاقه عرض کردم
يك ساختمان اجاره كنين و موسسات آموزشى بزنين. الان اين كار به شدت سود دهى داره

saeed1988m
September 3rd, 2016, 01:09
يك ساختمان اجاره كنين و موسسات آموزشى بزنين. الان اين كار به شدت سود دهى داره

این مورد بسیار از نظر کاغذ بازی اداری و بررسی های سازمانی وقت گیر و واقعا در شهری که بنده ساکنم به وفور هستند
ضمن اینکه به نظرم این مورد باید مدیریت یکسری آموزش های خاص دیده باشد و مدارک خاصی نیز داشته باشه
بازم ممنونم که به بنده لطف دارید و راهنمایی میکنید
سپاس

keyhan7
September 3rd, 2016, 01:22
سلام اول علاقه بعد دانش و اگر دنبال ایده هستین پیام خصوصی بدین که احتمالا بتونم کمکتون کنم و اگر خاستین باهم شروع کنیم و باید شرایطش باشه باید صحبت کنیم

saeed1988m
September 3rd, 2016, 01:27
سلام اول علاقه بعد دانش و اگر دنبال ایده هستین پیام خصوصی بدین که احتمالا بتونم کمکتون کنم و اگر خاستین باهم شروع کنیم و باید شرایطش باشه باید صحبت کنیم

درود بر شما
موردی نداره گرامی اگر امکانش هست فردا در تلگرام مختصری توضیحی بفرمائید چون ممکنه نباشم بنده میام میخونم انشالله جواب میدم اگر مایل هستید البته
آی دی تلگرام ارسال شد
سپاس

ali-rezam
September 3rd, 2016, 01:30
طبق اون چیزی که من تا الان فهمیدم و دستگیرم شده و اون چیزی که از بقیه کسانی که تجربه کردند شنیدم پول توی نیاز های روزمره مردمه
شما میتونید ساندویچی بزنید ، بوتیک بزنید و ... بنده در هر دو زمینه سود رو به چشم دیدم
نمیدونم در کدوم شهر ساکن هستید ولی اگه پولت به رهن مغازه و خرید وسایل میرسه میتونی تو اون زمینه سرمایه گذاری کنید
در کنار اینهام میتونید به علاقه های اینترنتیتون برسید

saeed1988m
September 3rd, 2016, 01:33
طبق اون چیزی که من تا الان فهمیدم و دستگیرم شده و اون چیزی که از بقیه کسانی که تجربه کردند شنیدم پول توی نیاز های روزمره مردمه
شما میتونید ساندویچی بزنید ، بوتیک بزنید و ... بنده در هر دو زمینه سود رو به چشم دیدم
نمیدونم در کدوم شهر ساکن هستید ولی اگه پولت به رهن مغازه و خرید وسایل میرسه میتونی تو اون زمینه سرمایه گذاری کنید
در کنار اینهام میتونید به علاقه های اینترنتیتون برسید
بنده کرجم اتفاقا بنده هم سود رو دیدم مخصوصا تو فلافلی سیار خخخخ
بازم سپاس از راهنمایی شما

mchteh
September 3rd, 2016, 01:42
سلام
1-کاملا سرمایه گذاری در نت توصیه میش چون توجیح اقتصادی داره وبازارش اشباع نشده و کلا همچی خوبه
دوستانی هم ک میگن تو نت نیا میشه بپرسم پس چرا خودتون تمام زندگیتون گذاشتید رو نت و درامد خوبیم دارید؟؟
بعله اگ کسی با نت اشنا نباشه پولش میره

2-بانظر دوستان موافقم دنبال ایده باشید
اگر ایده ندارید و میخواید ی چیزه تکراری کار کنید مث مثلا سایت فروش هاست با برنامه پیش برید

3-اول دنبال علاقتون برید بعد تخصص

4-این مبلغ رو کامل خرج نکنید شما با5میلیون هم میتونید تو نت ی شاهکار راه بندازید(البته با برنامه) بقیشم بذارید بانک

5-میخواید تنها کار کنید یا تمایل ب شراکت هم دارید؟

6-چند وقت تو نت هستید؟تخصصتون چیه؟؟

بنده فقط نظرات خودم براساس تجربیات 4ساله خودم گفتم و قصد چرت و پرت وگویی و توهین نداشتم
سپاس

saeed1988m
September 3rd, 2016, 01:48
سلام
1-کاملا سرمایه گذاری در نت توصیه میش چون توجیح اقتصادی داره وبازارش اشباع نشده و کلا همچی خوبه
دوستانی هم ک میگن تو نت نیا میشه بپرسم پس چرا خودتون تمام زندگیتون گذاشتید رو نت و درامد خوبیم دارید؟؟
بعله اگ کسی با نت اشنا نباشه پولش میره

2-بانظر دوستان موافقم دنبال ایده باشید
اگر ایده ندارید و میخواید ی چیزه تکراری کار کنید مث مثلا سایت فروش هاست با برنامه پیش برید

3-اول دنبال علاقتون برید بعد تخصص

4-این مبلغ رو کامل خرج نکنید شما با5میلیون هم میتونید تو نت ی شاهکار راه بندازید(البته با برنامه) بقیشم بذارید بانک

5-میخواید تنها کار کنید یا تمایل ب شراکت هم دارید؟

6-چند وقت تو نت هستید؟تخصصتون چیه؟؟

بنده فقط نظرات خودم براساس تجربیات 4ساله خودم گفتم و قصد چرت و پرت وگویی و توهین نداشتم
سپاس

اختیار دارید بنده ممنونم که وقت میزارید و راهنمایی می کنید
علاقه بنده در نت هست حقیقتا تخصص خاصی نیست حقیقتا ولی مدیریت و مشتری مداری خودم رو شدیدا قبول دارم چون مدتی مدیر بودم در وب سایتی که رتبه 2300 بود و چنان مدیریت کردم و احترام به کاربران میزاشتم که سریعا 600 ایران شد و در چند مورد دیگه هم به خودم ثابت شده این موضوع
به هر حال یا از ایده های باید استفاده کرد یا باید سایت یا کانالی خریداری کنم چون دنبال درآمد ماهیانه 4تومن به بالا هستم حقیقتا
شراکت باشه موردی نداره ولی سود آوری و ... تضمین بشه

mchteh
September 3rd, 2016, 02:00
اختیار دارید بنده ممنونم که وقت میزارید و راهنمایی می کنید
علاقه بنده در نت هست حقیقتا تخصص خاصی نیست حقیقتا ولی مدیریت و مشتری مداری خودم رو شدیدا قبول دارم چون مدتی مدیر بودم در وب سایتی که رتبه 2300 بود و چنان مدیریت کردم و احترام به کاربران میزاشتم که سریعا 600 ایران شد و در چند مورد دیگه هم به خودم ثابت شده این موضوع
به هر حال یا از ایده های باید استفاده کرد یا باید سایت یا کانالی خریداری کنم چون دنبال درآمد ماهیانه 4تومن به بالا هستم حقیقتا
شراکت باشه موردی نداره ولی سود آوری و ... تضمین بشه

درسته
تضمینی ک مدنظرتون هست برام توضیح میدید؟
چون من الان ب شخصه کلی ایده خاص و بمب و..دارم
سرمایشم دارم حقیقا ولی دلیل اینک دنبال شریکم اینه ک هم همفکر میخوام هم کسی ک بتونه برای پیاده سازیش کمک کنه قطعا نصف هزینه ها رو ازش میگیرم چون قرار شریک شه ولی در کل خواسم بگم مشکل مالی ندارم

مدیریت و مشتری مداری

اما در مورد این جملتون,واقعیت همینه و عامل اصلی موفقیت هر وبمستریه ولی متاسفانه خیلی ها....

m_dg_farari
September 3rd, 2016, 02:03
یه مسئله ای هم هست
قصد دارید صرفا سرمایه گذاری کنید یا وقت برای کار هم دارید؟
منظور بنده این هست:
1- آیا در حال حاظر مشغول به کاری هستید و این مبلغ ، پس انداز شماست و قصد کسب درآمد از این پس انداز رو دارید؟
2- قصد راه اندازی کسب و کار دارید و خودتون هم میخواید کار کنید در این پروژه ای که قراره سرمایه گذاری بشه؟

اگر خودتون هم میخواید کار کنید ، قطعا پیشنهاد من این هست که ابتدا علاقه ی خودتون رو شناسایی کنید ، زمینه های کاری مربوط به علاقتون رو هم شناسایی کنید و سپس در مورد بازار هدفتون تحقیق کنید.
به طور کل ، بازاری که محدود باشه پیشنهاد نمیشه (مثل همین مغازه که میگید! درسته ساندویچی درآمد فوق العاده ای داره. ولی آیا شما اگر در کرج ساندویچی بزنید ، مشتری از لوس آنجلس هم دارید!؟) البته این نظر منه (به همین خاطر هم هست 7 ساله هیچ کار فیس 2 فیسی نمیکنم خخخ)
پیشنهاد میکنم اگر هم خواستید پروژه ای رو راه بندازید ، قطعا با یک مدیر پروژه کاردان مشورت کنید
Business Plan داشته باشید (در هر مقیاسی) ، هدف کوتاه ، میان و بلند مدت برای کارتون در نظر بگیرید ، هزینه/درآمد رو در این بازه ها به طور تقریبی پیشبینی کنید و کاملا با برنامه پیش برید
برای تبلیغاتتون بودجه و زمان بندی تعیین کنید.
از متخصصین برندینگ کمک بگیرید (هر کسی که میگه من سئو بلدم متخصص برندینگ نیست!)
قطعا هر ایده ای موفق خواهد بود (حتی ایده های تکراری و از قبل پیاده سازی شده)

ایده ی خاصی مد نظرم نیست و عمدتا هم کسی ایده ی خودش رو به کسی نمیگه و خودش عملی میکنه...
پی نوشت: با هیچ کس شریک نشید! بزرگترین ضربه های اقتصادی عمرم رو تو شراکت خوردم!
شریک اگه خوب بود ، خدا 2 تا بود!!!
این نظر شخصی منه البته

موفق باشید

saeed1988m
September 3rd, 2016, 02:08
درسته
تضمینی ک مدنظرتون هست برام توضیح میدید؟
چون من الان ب شخصه کلی ایده خاص و بمب و..دارم
سرمایشم دارم حقیقا ولی دلیل اینک دنبال شریکم اینه ک هم همفکر میخوام هم کسی ک بتونه برای پیاده سازیش کمک کنه قطعا نصف هزینه ها رو ازش میگیرم چون قرار شریک شه ولی در کل خواسم بگم مشکل مالی ندارم

مدیریت و مشتری مداری

اما در مورد این جملتون,واقعیت همینه و عامل اصلی موفقیت هر وبمستریه ولی متاسفانه خیلی ها....

ازم تشکر میکنم از توضیحات شما
حقیقتا تضمین یعنی برگشت تضمینی سرمایه اولیه و سود حداقل ماهانه یا سه ماهه
در مورد تخصص که بنده شرمنده شما و اساتید دیگه هستم چون بنده تخصص خاصی ندارم ولی در این مورد مدیریت و مشتری مداری بنده واقعا عرض کردم و مطمئنم در این مورد چون اصول اخلاقی و رفتاری خودم هم دقیقا بر این پایه هست احترام به مشتری و کلا کاربر سایت

- - - Updated - - -

یه مسئله ای هم هست
منظور بنده این هست:
1- آیا در حال حاظر مشغول به کاری هستید و این مبلغ ، پس انداز شماست و قصد کسب درآمد از این پس انداز رو دارید؟
2- قصد راه اندازی کسب و کار دارید و خودتون هم میخواید کار کنید در این پروژه ای که قراره سرمایه گذاری بشه؟

اگر خودتون هم میخواید کار کنید ، قطعا پیشنهاد من این هست که ابتدا علاقه ی خودتون رو شناسایی کنید ، زمینه های کاری مربوط به علاقتون رو هم شناسایی کنید و سپس در مورد بازار هدفتون تحقیق کنید.
به طور کل ، بازاری که محدود باشه پیشنهاد نمیشه (مثل همین مغازه که میگید! درسته ساندویچی درآمد فوق العاده ای داره. ولی آیا شما اگر در کرج ساندویچی بزنید ، مشتری از لوس آنجلس هم دارید!؟) البته این نظر منه (به همین خاطر هم هست 7 ساله هیچ کار فیس 2 فیسی نمیکنم خخخ)
پیشنهاد میکنم اگر هم خواستید پروژه ای رو راه بندازید ، قطعا با یک مدیر پروژه کاردان مشورت کنید
Business Plan داشته باشید (در هر مقیاسی) ، هدف کوتاه ، میان و بلند مدت برای کارتون در نظر بگیرید ، هزینه/درآمد رو در این بازه ها به طور تقریبی پیشبینی کنید و کاملا با برنامه پیش برید

ایده ی خاصی مد نظرم نیست و عمدتا هم کسی ایده ی خودش رو به کسی نمیگه و خودش عملی میکنه...
این نظر شخصی منه البته

موفق باشید

ابتدا ممنونم از راهنمایی شما گرامی نظرات شما کاملا محترم و قابل تامل هست
شاغل آزاد هستم و البته دوس دارم در کاری که شراکت میکنم خودم هم وظیفه ای بر گردن داشته باشم
بازم سپاسگزارم

mchteh
September 3rd, 2016, 02:12
ازم تشکر میکنم از توضیحات شما
حقیقتا تضمین یعنی برگشت تضمینی سرمایه اولیه و سود حداقل ماهانه یا سه ماهه
در مورد تخصص که بنده شرمنده شما و اساتید دیگه هستم چون بنده تخصص خاصی ندارم ولی در این مورد مدیریت و مشتری مداری بنده واقعا عرض کردم و مطمئنم در این مورد چون اصول اخلاقی و رفتاری خودم هم دقیقا بر این پایه هست احترام به مشتری و کلا کاربر سایت
بله دوست عزیز ولی منظور من چیز دیگ ای
شما میگی تضمین برگشت وجه و....خب این تضمین ک نباید شریک بده چون هرکاری سود و ضرر اما اما هم شما هم من هم بقیه یچیزی داریم به اسم عقل-عقل حکم میکنم قبل شروع هرچیزی کل جوانبش بررسی بشه ماهم قطعا میشینیم طرح ها رو بررسی میکنیم ببینیم برامون سودداره نداره چقد داره و....
اگ به نتیجه قطعی رسیدیم شروع میکنید
همونقد ک شما دلت میخواد پولت حفظ و شه درامد خوبی بده منم دلم میخواد
درکل منظورم اینه قطعا قبل شروع کار بازاراینترنتی و...همچی میسنجیم چشم بسته وارد نمیشیم ک
بقیه شرایطم ک توافقیه
حالا تمال داشتید تلگرام بیشتر صحبت کنیم
09218583779

نظر شخصی بنده تو بازار مجازی و بازار حقیقی اینه:

ایده یا برنامه
پشتکار
مدیریت و مشتری مداری
=
موفقیت

حالا بماند اون وسطا چند رکن دیگ هم نیازه

saeed1988m
September 3rd, 2016, 02:15
بله دوست عزیز ولی منظور من چیز دیگ ای
شما میگی تضمین برگشت وجه و....خب این تضمین ک نباید شریک بده چون هرکاری سود و ضرر اما اما هم شما هم من هم بقیه یچیزی داریم به اسم عقل-عقل حکم میکنم قبل شروع هرچیزی کل جوانبش بررسی بشه ماهم قطعا میشینیم طرح ها رو بررسی میکنیم ببینیم برامون سودداره نداره چقد داره و....
اگ به نتیجه قطعی رسیدیم شروع میکنید
همونقد ک شما دلت میخواد پولت حفظ و شه درامد خوبی بده منم دلم میخواد
درکل منظورم اینه قطعا قبل شروع کار بازاراینترنتی و...همچی میسنجیم چشم بسته وارد نمیشیم ک
بقیه شرایطم ک توافقیه
حالا تمال داشتید تلگرام بیشتر صحبت کنیم
09218583779

نظر شخصی بنده تو بازار مجازی و بازار حقیقی اینه:

ایده یا برنامه
پشتکار
مدیریت و مشتری مداری
=
موفقیت

حالا بماند اون وسطا چند رکن دیگ هم نیازه

سپاسگزارم
انشالله تماس میگیرم خدمت شما گرامی

mchteh
September 3rd, 2016, 02:20
یه مسئله ای هم هست
منظور بنده این هست:

این نظر شخصی منه البته

موفق باشید

سلام
ممنون ازاین ک وقت گذاشتید تمام صحبتاتون تایید میشه جز گزینه اخر:
بنده هم 40میلیون سرمایم تو نت سر بدقولی طراحا و شراکت برباد دادم
اما همیشه شراکت بد نیس من برباد دادم بخاطر بی کفایتی خودم ک اعتماد کردم
بزرگترین برندهای دنیا شریک داشتند و دارن
شریک یعنی همفکری بیشتر
چندتا برند حقیقی و مجازی مطرح دنیا میخوای برات نام ببرم ک باشراکت شروع شده و موفق شد؟؟
حالا بماند اون وسط ی سری ادم ...از خدا بی خبرم(بلانسبت شما ودوستان) پیدا میشن ک پول ادمو میخورن
شراکت همیشه بد نیست

البته اینا نظر شخصی بندس شاید نظراتم غلط باشه ولی لازم دونسم عقاید و نظراتم مطرح کنم:53:

- - - Updated - - -

سپاسگزارم
انشالله تماس میگیرم خدمت شما گرامی

در خدمتم
:53:

hmydcm
September 3rd, 2016, 09:03
سلام.
با مبلغ سرمایه ای که شما گفید خیلی کارها میشه انجام داد. قصد ندارم مثال بزنم. فقط یک توضیح مختصر.
همونطور ذکر شد اول ببینید تخصص شما چی هست..
خب در مرحله دوم اگر تخصص کافی برای انجام یک کار سودآور ندارید ببینید علاقه شما چی هست.. اگر علاقه به کاری داشته باشید می تونید تخصص اون کار رو هم بدست بیارید.
حالا ببینید علاقه ای که دارید کار پول سازی هست یا خیر.
هرکاری می تونه سرمایه شما رو برگردونه به شرط اینکه با تمام وجود اون کار رو به نحو احسنت انجام بدید.
باز هم همانطور که ذکر شد حتی یک فلافلی هم می تونه درآمدی چند برابر حرفه ای و تخصصی رو داشته باشه. البته خود فلافلی هم تخصص خودش رو می خواد و کار هرکسی نیست. این رو می خوام بگم که در هرکاری با تلاش می شه بهترین شد.
حالا اگر علاقه ای هم به کار مناسبی نداشتید می تونید با فردی قابل اعتماد شریک بشید و یا روی پروژه اون سرمایه گذاری کنید که این نیازمند دقت و بررسی فراوان هست که دچار اشتباه نشوید و سرمایه برباد نرود.
موفق باشید.

saeed1988m
September 3rd, 2016, 12:36
سلام.
با مبلغ سرمایه ای که شما گفید خیلی کارها میشه انجام داد. قصد ندارم مثال بزنم. فقط یک توضیح مختصر.
همونطور ذکر شد اول ببینید تخصص شما چی هست..
خب در مرحله دوم اگر تخصص کافی برای انجام یک کار سودآور ندارید ببینید علاقه شما چی هست.. اگر علاقه به کاری داشته باشید می تونید تخصص اون کار رو هم بدست بیارید.
حالا ببینید علاقه ای که دارید کار پول سازی هست یا خیر.
هرکاری می تونه سرمایه شما رو برگردونه به شرط اینکه با تمام وجود اون کار رو به نحو احسنت انجام بدید.
باز هم همانطور که ذکر شد حتی یک فلافلی هم می تونه درآمدی چند برابر حرفه ای و تخصصی رو داشته باشه. البته خود فلافلی هم تخصص خودش رو می خواد و کار هرکسی نیست. این رو می خوام بگم که در هرکاری با تلاش می شه بهترین شد.
حالا اگر علاقه ای هم به کار مناسبی نداشتید می تونید با فردی قابل اعتماد شریک بشید و یا روی پروژه اون سرمایه گذاری کنید که این نیازمند دقت و بررسی فراوان هست که دچار اشتباه نشوید و سرمایه برباد نرود.
موفق باشید.

بسیار سپاسگزارم که بنده رو راهنمایی می کنید
حتما از نظرات همه عزیزان بهره میگیرم
بازم تشکر