PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه سایت آپارات درآمد میلیونی$$ ماهانه کسب میکند ؟ !

alirezakaj
September 2nd, 2016, 00:15
سلام .

http://8pic.ir/images/dfqp3h96fdl57ezyzj2t_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=dfqp3h96fdl57ezyzj2t.png):66:

سایت آپارات از طریق تبلیغات سایت و همچنین تبلیغات موجود در فیلم های آپلود شده کسب درامد میکند اما ایا این تنها دلیل موفیقت اونهاس؟
جواب خیر .
یکی از بزرگترین دلایل تقسیم نکردن پول حاصل از تبلیغات بین یوزر های این سایت میباشد .
یعنی به زبان ساده یوزر ها مثل برده زحمت کش فیلم اپلود میکنند و بازدید های انچنانی میگیرند و در نهایت هیچ دسمزدی برای یوزر ها در نظر گرفته نمیشه .
در مقابل سایت یوتیوب رو داریم که دقیقا بر عکس کار اپارات رو انجام میده ینی به ازای هر بازدید به یوزر پول میده .

مثال این موضوع مثل این میمونه که توی یک شبکه تبلیغات کلیکی ( پاپ آپ ) به طور رایگان کار کنید و هیچ دسمزدی نگیرید .

این هم از عجایب 7 گانه موجود در سایت های ایران و خلاقیت ایرانی و اینکه این بشر چجوری تونسته درامد میلیونی کسب کنه از این سایت .

جهت اطلاع گفتم که دوستان چهره واقعی این سایت رو بشناسند .
موفق باشید .

rezaonline.net
September 2nd, 2016, 00:29
این هم از عجایب 7 گانه موجود در سایت های ایران و خلاقیت ایرانی و اینکه این بشر چجوری تونسته درامد میلیونی کسب کنه از این سایت .
مگه بلاگفا و میهن بلاگ و رز بلاگ پول میدن به بلاگر ها ؟؟؟

یا مثلا گوگل بابت تبلیغاتی که توی سرچ ها نشون میده پول میده به شما ؟؟؟

دوست عزیز آپارات یک بستر فراهم کرده (چه نرم افزاری چه سخت افزاری) که کاربران بتونن راحت ویدئو به اشتراک بگذارند حالا هزینه های این بستر از کجا باید تامین بشه ؟
هزینه کارمندهاش از کجا تامین بشه ؟
محدودیت ها و مشکلات قانونی و مسئولیتهاش با چه هزینه ای قابل انجام هست (مثلا شکایت ها)

شما نمیتونی از این نظر آپارات رو با یوتیوب مقایسه کنی
یوتیوب زیر مجموعه گوگل هست و گوگل باید در همه زمینه ها زبان زد باشه وگرنه سهامش افت میکنه
نمونه اش گوگل پلاس

گوگل کد
گوگل داک
و ...

گوگل باید در همه زمینه ها فعال باشه تا گوگل بمونه تا سهامش رشد کنه تا سود بکنه
اما آپارت چی؟ آپارات تنها منبع درآمدش همین تبلیغات هست (حالا زیاد و کمش و درآمدش رو کاری ندارم)

در کل وقتی دارید دو سرویس رو مقایسه میکنید به سیاستهای راه اندازیش هم فکر کنید .

Raymvnd
September 2nd, 2016, 00:33
درود...اپارات مثل یویتوب در بورس سهام ندارد که ویدیوهای شما پول بدهد...
یویتوب و آپارات هر دو از راه تبلیغات درآمد تامین میشه و اینکه یویتوب به کاربران خود به شرطی اینکه بازدید 1 میلیون باشه پول بدهد از طریق سهام پول می دهد...
اپارات تنها از راه تبلیغات هستش که پول در میاره که هزینه سرور و کارمندان حساب کنی زیاد در میاد .... ولی انقدری نداره به کاربران خود پول بدهد

alirezakaj
September 2nd, 2016, 00:41
مگه بلاگفا و میهن بلاگ و رز بلاگ پول میدن به بلاگر ها ؟؟؟

یا مثلا گوگل بابت تبلیغاتی که توی سرچ ها نشون میده پول میده به شما ؟؟؟

دوست عزیز آپارات یک بستر فراهم کرده (چه نرم افزاری چه سخت افزاری) که کاربران بتونن راحت ویدئو به اشتراک بگذارند حالا هزینه های این بستر از کجا باید تامین بشه ؟
هزینه کارمندهاش از کجا تامین بشه ؟
محدودیت ها و مشکلات قانونی و مسئولیتهاش با چه هزینه ای قابل انجام هست (مثلا شکایت ها)

شما نمیتونی از این نظر آپارات رو با یوتیوب مقایسه کنی
یوتیوب زیر مجموعه گوگل هست و گوگل باید در همه زمینه ها زبان زد باشه وگرنه سهامش افت میکنه
نمونه اش گوگل پلاس

گوگل کد
گوگل داک
و ...

گوگل باید در همه زمینه ها فعال باشه تا گوگل بمونه تا سهامش رشد کنه تا سود بکنه
اما آپارت چی؟ آپارات تنها منبع درآمدش همین تبلیغات هست (حالا زیاد و کمش و درآمدش رو کاری ندارم)

در کل وقتی دارید دو سرویس رو مقایسه میکنید به سیاستهای راه اندازیش هم فکر کنید .

این یک سایت عادی با مطالب مفید نیست که بازدید کننده خودش بیاد . در سایت های اشتراک گزاری ویدئو بازدید کننده ها با زحمت یوزر ها میان . اونم به طور مستقیم .
توی وبلاگ یا انجمن بازدید کننده از قبل وجود داره و مطلب شما از اون وجود داره بازدید میخوره .

بنده دارم 2 شبکه یا بهتر بگم یک شبکه خارجی ویدئو رو با یک شبکه کپی پیس شده از روی این مقایسه میکنم .
سایت های اشتراک گزاری فیلم جزو شبکه های تبلیغاتی مستقیم حساب میشن .

گوگل هم داره حق یوزر رو میده .

اما کلا این نظر بنده هست .

- - - Updated - - -

درود...اپارات مثل یویتوب در بورس سهام ندارد که ویدیوهای شما پول بدهد...
یویتوب و آپارات هر دو از راه تبلیغات درآمد تامین میشه و اینکه یویتوب به کاربران خود به شرطی اینکه بازدید 1 میلیون باشه پول بدهد از طریق سهام پول می دهد...
اپارات تنها از راه تبلیغات هستش که پول در میاره که هزینه سرور و کارمندان حساب کنی زیاد در میاد .... ولی انقدری نداره به کاربران خود پول بدهد

بورس لازم نیست .
یوتیوب 4 تا شبکه تبلیغاتی دورش هست که باهاش همکاری میکنن . هم اینکه میشه از اون شبکه ها پول گرفت هم اینکه از خود گوگل مستقیم پول گرفت
بابت چی؟ بابت تبلیغات داخل ویدئو .
از نظر من این حق یوزر هست که زحمتی که پای ویدئوش کشیده این همه بازدید کننده و لایکو اینا مگه مفتی میاد ؟
هیچ تفاوتی بیت تبلیغات یوتیوب و اپارات نمیتونید قائل بشید . هر دو دارن رو بستر ویدئو کار میکنن .
وبلاگ و ... رو اصلا مقایسه نکنید چون اونا کلا بحسش جداست .

OmidX
September 2nd, 2016, 00:48
من کلی ویدیو در یوتیوب دارم ، کجا برم درخواست پول کنم ؟؟؟ !!! :d

فک نمیکنم گوگل هم ب همه ی ویدیو ها پول بده ها ...

alirezakaj
September 2nd, 2016, 00:51
من کلی ویدیو در یوتیوب دارم ، کجا برم درخواست پول کنم ؟؟؟ !!! :d

فک نمیکنم گوگل هم ب همه ی ویدیو ها پول بده ها ...
شما دیگه گوگل رو زیر سوال نبر بیخیال هه هه . حالا تو ایران حق مردم رو میخورن اونجا تهمت نزن دیگه.
اول باید وارد یک شبکه تبلیغاتی بشی. بعدش بهت پول میده . حتی این امکان رو دارید که تبلیغات رو خاموش کنید از ویدئو <<<<<
یکم در مورد حق خودتون میخوام بیشتر بدونید .

OmidX
September 2nd, 2016, 00:51
این یک سایت عادی با مطالب مفید نیست که بازدید کننده خودش بیاد . در سایت های اشتراک گزاری ویدئو بازدید کننده ها با زحمت یوزر ها میان . اونم به طور مستقیم .
توی وبلاگ یا انجمن بازدید کننده از قبل وجود داره و مطلب شما از اون وجود داره بازدید میخوره .

بنده دارم 2 شبکه یا بهتر بگم یک شبکه خارجی ویدئو رو با یک شبکه کپی پیس شده از روی این مقایسه میکنم .

بورس لازم نیست .
یوتیوب 4 تا شبکه تبلیغاتی دورش هست که باهاش همکاری میکنن . هم اینکه میشه از اون شبکه ها پول گرفت هم اینکه از خود گوگل مستقیم پول گرفت
از نظر من این حق یوزر هست که زحمتی که پای ویدئوش کشیده این همه بازدید کننده و لایکو اینا مگه مفتی میاد ؟
هیچ تفاوتی بیت تبلیغات یوتیوب و اپارات نمیتونید قائل بشید . هر دو دارن رو بستر ویدئو کار میکنن .

پیشنهاد میکنم شما ب جای ایراد گرفتن از سیاست های آپارات (ک کلا ب ما مربوط نمیشه !) همین ایدئو لوژی ک دارید رو راه اندازی کنید !

یعنی سایت اشتراک ویدئویی ک ب ازای بازدید ب کاربر پول پردازخت کنه ، مطمئن باشید در کمتر از یکسال آپارات رو میزاره جیپ کوچیکش ...

شما دیگه گوگل رو زیر سوال نبر بیخیال هه هه . حالا تو ایران حق مردم رو میخورن اونجا تهمت نزن دیگه.
اول باید وارد یک شبکه تبلیغاتی بشی. بعدش بهت پول میده . حتی این امکان رو دارید که تبلیغات رو خاموش کنید از ویدئو <<<<<
یکم در مورد حق خودتون میخوام بیشتر بدونید .

سرویس AdWords و Adsense برای ایران بسته ست ... بنابراین زیاد فرقی ب حال ما ک در ایران هستیم نمیکنه.

Raymvnd
September 2nd, 2016, 00:52

- - - Updated - - -

بورس لازم نیست .

نه نه...هم اکنون کاربران از تبلیغات آزاردهنده یویتوب و آپارات گلایه دارن و حتی نرم افزارهایی وجود داره که تبلیغات مسدود می کنه...خود یویتوب با وجود مسدود کننده های تبلیغاتی درآمد از این راه به شدت افت کرده است و اپارات همین طور....
یویتوب به همه کاربران پول نمی دهد که...به کاربرانی پول میده که دارای ویدیویی ویروسی هستند یعنی بالای 1 میلیون بازدید باشه ویدیو ویروسی حساب میشه می تونه این میلیون بازدید حداکثر 10000 دلار درآمد داشته باشه...زیر 1 میلیون بازدید باشه درآمدی حساب نمیشه....
یک مثال به خواننده کره ای به موزیک ویدیو گنگ نم استایل ساخته که از مرز 10 میلیارد بازدید تجاوز کرده حداقل 150 میلیون دلار درآمد کسب کرده نه اینکه برای هر 1 بازدید 1 دلار بدهد اگه اینطوره به همین بازدید کسب 10 میلیارد دلار درآمد عاید ایشون میشه که عملا با توجه به سهام و تبلیغاتی که درآمد داره غیر ممکنه...

saeed1988m
September 2nd, 2016, 00:53
ببینید کلا این مقایسه از پایه مشکل داره گرامی از این نظر که کاربران میان و ویدئو آپلود میکنن و با خودشون بازدید کننده و به تبع افزایش ترافیک و افزایش درآمد میارن شکی نیست و خب چه خوبه که واقعا ماهیانه نیز پاداشی برای مثلا برترین ارسال کنندگان هم در نظر گرفته بشه در کل هر سایتی سیاست کاری خودشو داره و خب واقعا یوتیوب رو نمیشه مقایسه کرد اون یک سیستم جهانی هست و آپارات واقعا به معنای کلمه نمیشه گفت جهانی

alirezakaj
September 2nd, 2016, 00:56
نه نه...هم اکنون کاربران از تبلیغات آزاردهنده یویتوب و آپارات گلایه دارن و حتی نرم افزارهایی وجود داره که تبلیغات مسدود می کنه...خود یویتوب با وجود مسدود کننده های تبلیغاتی درآمد از این راه به شدت افت کرده است و اپارات همین طور....
یویتوب به همه کاربران پول نمی دهد که...به کاربرانی پول میده که دارای ویدیویی ویروسی هستند یعنی بالای 1 میلیون بازدید باشه ویدیو ویروسی حساب میشه می تونه این میلیون بازدید حداکثر 10000 دلار درآمد داشته باشه...زیر 1 میلیون بازدید باشه درآمدی حساب نمیشه....
یک مثال به خواننده کره ای به موزیک ویدیو گنگ نم استایل ساخته که از مرز 10 میلیارد بازدید تجاوز کرده حداقل 150 میلیون دلار درآمد کسب کرده نه اینکه برای هر 1 بازدید 1 دلار بدهد اگه اینطوره به همین بازدید کسب 10 میلیارد دلار درآمد عاید ایشون میشه که عملا با توجه به سهام و تبلیغاتی که درآمد داره غیر ممکنه...

هه هه . من میخوام شما رو اگاه کنم از حق خودتون .
توی یوتیوب میتونی تبلیغات رو ببندی عزیز

Raymvnd
September 2nd, 2016, 00:56
ببینید کلا این مقایسه از پایه مشکل داره گرامی از این نظر که کاربران میان و ویدئو آپلود میکنن و با خودشون بازدید کننده و به تبع افزایش ترافیک و افزایش درآمد میارن شکی نیست و خب چه خوبه که واقعا ماهیانه نیز پاداشی برای مثلا برترین ارسال کنندگان هم در نظر گرفته بشه در کل هر سایتی سیاست کاری خودشو داره و خب واقعا یوتیوب رو نمیشه مقایسه کرد اون یک سیستم جهانی هست و آپارات واقعا به معنای کلمه نمیشه گفت جهانی

هر وقت اپارات جهانی شد اونوقت می تونه با یویتوب رقابت کنه اگه جدی باشه

alirezakaj
September 2nd, 2016, 00:59

دقیقا میخوام همینو بگم که این سایت بدترین سیاست ممکن رو پیش گرفته .
منظور بنده اینه که حق یوزر داده نمیشه توی این سایت .

Raymvnd
September 2nd, 2016, 00:59
هه هه . من میخوام شما رو اگاه کنم از حق خودتون .
توی یوتیوب میتونی تبلیغات رو ببندی عزیز
میشه دستی تبلیغات مسدود کرد ولی توی صفحات دیگه دوباره ظاهر میشه که اعصاب خورد کنه...مجبوریم از افزونه مسدود کننده استفاده کنیم در مورد تبلیغات آپارات همین طور...

saeed1988m
September 2nd, 2016, 01:11
اتفاقا بنده چند سال پیش به فکر راه اندازی سرویس اشتراک ویدئویی بود و دقیقا در نظر داشتم به افراد برتر ارسال کننده هم پاداش بدم ولی خب این مدل سایت ها نیاز به سرمایه بالایی دارند واقعا کانفیگ های سروری خاص تبلیغات گسترده و ... هر چند از نظر دامنه یک دامنه بسیار تاپ هم براش گرفتم و هنوز که هنوزه دارم این دامنه رو

emoradi
September 2nd, 2016, 01:26
آره پاداش ایده خوبی می تونه باشه ولی اینکه به همه کاربرا پول بده شدنی نیست.
ضمن اینکه کاربرا هم دارن از یه امکان آپلود رایگان استفاده می کنن و اگه می خواستن خودشون سایت بزنن باید کلی هزینه سرور می دادن.