PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده سریال

mohamadp
September 1st, 2016, 19:56
سلام
به یک نویسنده جهت به روز رسانی سریال ها نیاز دارم

شرایط : (خواهش میکنم اگر شرایط زیر را دارید اعلام بفرمایید)

حتما در 2وب سایت لینک مستقیم سابقه کار داشته باشد
وردپرس ، ftp ، وی پی اس آشنایی کامل داشته باشد
سایت را به موقع و منظم آپدیت کنید
مسولیت پذیری داشته باشد

نیاز ها ما :

کلیه سریال ها بین ساعت 8 تا 10 صبح آپدیت شود (غیر از این بازه زمانی برای ما خوشایند نیست و مد نظر ما نیست) -- آپدیت منظم برای ما بسیار مهم هست

حقوق و مزایا :

هر قسمت از سریال بین 200 تا 250 (توافقی) / مثلا اگر یک سریال 2کیفیت باشد 500 تومان
امکان ارائه حقوق ماهانه توافقی بعد از 2 ماه همکاری وجود دارد

خیلی رک بخواهم صحبت کنم در خصوص هزینه و پرداختی ها مشکل خاصی نیست و اگر از کار واقعا راضی باشم پاداش هایی به جز هزینه کار پرداخت خواهد شد، مسئله کیفیت کاری و داشتن وجدان کاری و مسولیت پذیر بودن هست

Farid Saadat
September 1st, 2016, 20:00
درود. تيم ما ميتونه اين كار رو براتون انجام بده + نظارت شب به شب توسط خودم و پيگيرى تك تك پست ها. در تماس باشيد

mohamadp
September 1st, 2016, 21:13
درود. تيم ما ميتونه اين كار رو براتون انجام بده + نظارت شب به شب توسط خودم و پيگيرى تك تك پست ها. در تماس باشيد
سلام
من دنبال یک شخص می گردم ، چون اگر حالتی باشه که تو 10 جا طرف کار کنه زیاد خوشایند نیست
من ترجیح می دم کلا 2 تا نویسنده داشته باشم و هزینه خوبی بهشون بدم تا این که 4-5 تا نویسنده بیارم هر کدوم 3-4 چا کار کنن...

amir17
September 1st, 2016, 23:24
سلام در خدمتم @a_n_19

Farid Saadat
September 2nd, 2016, 00:03
سلام
من دنبال یک شخص می گردم ، چون اگر حالتی باشه که تو 10 جا طرف کار کنه زیاد خوشایند نیست
من ترجیح می دم کلا 2 تا نویسنده داشته باشم و هزینه خوبی بهشون بدم تا این که 4-5 تا نویسنده بیارم هر کدوم 3-4 چا کار کنن...
درود دوباره. اگر فقط در يك تايم نميخواستيد بنده خودم هم انجام ميدادم حتى براتون ولى چون ٢ ساعت در روز ميخوايين ، بقيه تايم نويسندتون بيكار ميشه. به هر حال ، با آرزوى موفقيت

Jolge
September 2nd, 2016, 00:12
قیمتتون پایینه دوست عزیز
اگر پست رو موقع ریلیز می خواید زده بشه باید مبلغ بالاتری بفرمایید
اگر شرایطش رو ارید بنده می تونم انجام بدم
سابقه کار در چندین سایت رو دارم

babelirani
September 2nd, 2016, 00:40
با سلام

اگر نویسنده مطمین بخواید یکی از دوستان بنده مدت ها با خودم کار کرد الانم به دلیل اینکه دانشجو هستش دوس داره یه کار پاره وقت هم داشته باشه

تمایل داشتید با ایدی در ارتباط باشید در تلگرام

@ciel20

doke_palang
September 8th, 2016, 20:59
درود
اگر خواستید بنده در خدمتم نمونه کار هم 2تا سایت دارم کار می کنم کارم آپدیت سریال و فیلم هست از ساعت 6 صبح هم شروع به کار می کنم وی پی اس هم خودم دارم و آشنایی کامل دارم
آیدی تلگرام : Mrskyfilm
پیروز باشید

sakora
September 10th, 2016, 13:22
سلام
با این تلگرام تماس بگیرید: https://telegram.me/natsu2731