PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام کارگزار+مدیر

isa128
September 1st, 2016, 14:58
سلام من دارم چنتا سایت راه اندازی می کنم با موضوع های مختلف که البته نیاز مند مدیر برای مدیریتش هستم و اون مدیر به انوان کار گزار هست و دیگه سایت دست خودش هست فقط باید شرایظ رو قبول کنه و در امدشم تغسیم می شه در مورد نیروی کارشم دیگه خودش می دونه بر اساس درامدش می خاد نیروو بگیره می خاد نگیره بستگی به خودش داره و اون موظف هست شرایط رو اجرا کنه و من که مدیر کل هستم دیگه کاری به اوناش ندارم البته کاری ندارم ولی تمامم کار ها باید گزارش بشه هر مدت هم بیشتر پایدار باشین شما رو جا به جا می کنم و ارتغای پست داریم درامدم ثابت هست هم متغیر البته بستگی به اون پست داره که مهم باشه یا نه شرایط و اساس نامه هم براتون ایمیل می شه و هم مساحبه تصویرری می شه البته اگه بخواهین که اختیاری هست اول موضوع های سایت رو می گم

سایت فیلم و سریال: نیاز به یه مدیر داره که کل سایت رو مدیریت کنه هزینه ها هم هر پست هست مثلا پستی 370 تومن یا بیشتر که دیگه بستگی به مدیر داره که بببینم کارش چططوره و می خواهد درصدی کار کنیم و مثلا من پول سرور و دامنه و مخارج رو می دم و فقط طرف سایت رو مدیریت می کنه و درصدی سود تقسیم می شه که البته 70 30 هست یعنی 70 من 30 طرف و دیگه از سود مجارج کم نمی شه یعنی سایتت یه ماه 1 ملیون در اورد 700 هزار تومنش من 300 هزار تومن خب فکر کنم منصفانه باشه چون من باید از این 700تومن کلی پول سرور بدم البته می تونیم متغیر باشه که هزینه ها کم بشه وو 60 40 باشه که حالا کلی گزینه دیگه هم هست که توافقی انجام می دیم

سایت پخش زنده اینترنتی:
این بخش بخش مهمی هست من یه پرتال به کار گزار می دم و کار گزار باید مثل تلوزیون توش فیلم بریزه که کلی امکانات دیگه هم داره این بخش به صورت هم اجاره شبکه کار می کنه هم مثل شرای بالا هم هر شایط که بخواهین هزینه اجاره هم از ماهی 350 هزار تومن شروع می شه به بالا که بستگی به شنونده داره تو این نوع طرف فقط باید پول منو بده و قوانین رو رعایت کنه و می تونه از شبکش درامد زایی نکنه و پول از جیبش بره ولی درصدی بایدد درامد داشته باشه و مثلل شرایط بالا یا اینن که فقط مدیر شبکه باشه پولش بگیره باز اینمم جای بهس داره که بعدا در موردش جرف می زننمم

سامانه درگاه پرداخت : این چون خیلی مهمه و کل کار روی این می چرخه دسم خواهرم هست

سایت گرافیک : باید طرج های که ارسال می شهه رو تعیید کنی و از این کارا باز اینم شرایطش مثل بالاست و چون کسی که طرح رو ارسال می کنه باید یه درصدی رو بده می شه اینجام درصدی کار کرد کلی سایت دیگه هم هست که در مورد بهس می شه و یه اساس نامه کلی هست که باید رعایت بشه وو یه اساس ناممه کار که بر اساس اون سایت تنظیم می شه هر کی کار داشت تلگرام منتظرم : @inc_360
تو این کانالم لینک گروه رو قرار می دم برا اونایی که رپورت هستن @crack_land

infokhz
September 2nd, 2016, 11:08
داداش ما که غریبه نیستیم چیزی دیگه می خوای بگو

isa128
September 3rd, 2016, 13:41
داداش ما که غریبه نیستیم چیزی دیگه می خوای بگو

به نظرتون اینن خاسته غیر معقولی بود؟؟؟؟؟ در زمن فکر نکنم بخام از این شرایط بهتر بدم اصلا می خاین بدم به شما که راضی باشید؟