PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتاسنتر کدومه؟

amir7310
August 31st, 2016, 16:05
سلام دوستان وقت بخیر

بنظر شما بهترین دیتاسنتر اروپا و آمریکا که با ایرانی ها مشکل نداشته باشه و سایت های فروش تو ایران خدماتشونو بدن کدومه؟/از نظر کیفیت + پینگ
واسه سرور مجازی میخوام..با هارد اس اس دی
رد استیشن؟
ovh?
هتزنر؟

Z.eus
August 31st, 2016, 16:28
از لیست شما، Redstation و Hetzner با ایرانیان مشکلی ندارند.

دیتاسنتر های داخل آمریکا با ایران رابطه‌ای ندارند ولی یکی از همکاران گویا نماینده xlhost هستند. سایتشان xlhost.ir است.

Ali_faraji
August 31st, 2016, 17:01
هلند خوبه
ازادی
عشق و حال
:)

hmydcm
August 31st, 2016, 17:06
Hetzner ger
رو می تونم پیشنهاد کنم. عالی

Farid Saadat
August 31st, 2016, 17:45
اگر مشكل نداشتن با ايران مد نظر هست ، هتزنر. اگر كيفيت خيلى مهم هست ، هلند و انگليس مناسب هستن ( هلند هم اگر اكاتل بگيريد ، با ايران اوكى هست البته )

a.e
September 1st, 2016, 05:00
با سلام و عرض ادب

به هیچ دیتاسنتری نیمتوان نسبت خوب بودن یا برتری را داد، چرا که هر دیتاسنتری مزیت ها و معایب خود را دارد.

همچنین شما باید همیشه در نظر بگیرید که در تمامی دیتاسنترها تحریم هستید حتی اگر دیتاسنتری عنوان کند که با ایران مشکلی ندارد و بدون مشکل سرویس ارائه میدهد در زمان هایی که تمایل به ارائه سرویس به ایرانی ها ندارند این موضوع (تحریم) را عنوان میکنند و به راحتی سرویس دهی را برای ایرانی ها معلق میکنند پس پیشنهاد میشود با مدارکی بجز ایران برای خرید از هر دیتاسنتری اقدام فرمایید.

kandohost.com
September 1st, 2016, 12:47
با سلام

دیتاسنترهایی مثل OVH و
Hetzner از نظر کیفیت عالی هستند . شما می تونید پرداخت هاتون رو از طریق سایت هایی مثل payment24 انجام بدید تا در مورد تحریم و هویت ایرانی به هیچ مشکلی برنخورید.

sssoheil
September 1st, 2016, 13:43
درود

از نظر قیمت بهترین Hetzner و OVH هست.
از نظر کیفیت و اعتبار بهترین ها SingleHop و rapidswitch و WorldStream و PhoenixNap

دیتاسنتر هتزر با ایران مشکلی ندارد ولی بقیه یا در حال حاضر به ایران سرویس نمیدهند یا سابقه تحریم ایران دارند و ممکن است به هر بهانه ای پنل ایرانی را ببندند.

miladtnt
September 1st, 2016, 14:01
لیز وب هلند و رپید اسویتچ انگلیس و کولوجیکای کانادا خوبن... قیمتاشون زیاده ولی از بهترینان که دیدم

vahid13713
September 1st, 2016, 19:09
Hetzner ger
رو می تونم پیشنهاد کنم. عالی

تایید میشه از نظر پایداری سیستم هتزنر

jsoltani
September 1st, 2016, 19:22
سلام
از نظر من هتزنر اصلا خوب نیست
ovh بعد از دیتاسنتر های انگلستان بهترینه (انگلستان چون خیلی گرونه برا همین توصیه نمیکنم)
اما او وی اچ واقعا خوبه هم کیفیت عالی داره هم قیمت مناسب من خودم راضیم (فقط نباید بفهمه که ایرانی هستید)
موفق و موید باشید

Sιηgℓє
September 3rd, 2016, 15:28
هتزنر برای ایران بهترین انتخابه
هم به کپی رایت حساس نیست هم پینگش عالیه

Farid Saadat
September 3rd, 2016, 15:55
به كپى رايت حساس نيست ؟ هتزنر ؟ جالب بود !

2JZ
September 3rd, 2016, 16:03
اتفاقا اگر محتوا ناقض کپی رایت باشه ، مخصوصا آموزش های انگلیسی / e-book ها خیلی حساس هستند.
یا حتی استفاده از WHMCS نال شده وقتی که خود whmcs شکایت بفرسته.

Sιηgℓє
September 3rd, 2016, 17:33
به كپى رايت حساس نيست ؟ ������������ هتزنر ؟ جالب بود !

شاید باورتون نشه وای لیزوب هلند به تورنت ابیوز فرستاد ولی هتزنر نه!

ali-rezam
September 3rd, 2016, 19:50
از نظر مشکل نداشتن با ایران و همچنین پینگ مناسب به ایران دیتاسنتر hetzner پیشنهاد میشه
البته redstation هم مشکلی از نظر تحریم ها نداره ولی قیمت ها کمی بالا هست

salar123-user8
September 3rd, 2016, 23:31
1-hetzner هم قیمتش مناسبه هم کیفیت. هم با مدارک ایرانی میشه سرویس گرفت. مرحله 2 ovh باید در مورد این دیتاسنتر خیلی احتیاط بشه چون سایه ایرانی هم با تیز میزنن . 3-
redstation با کیفیت ولی گرون . 4- WordStream خوبه ولی همچنان گرون. کیفیت پور کلولوجیکا و سرور هاشم خوبه قیمت متوسط.
ولی در نهایت بهترین پیشنهاد هرتزنر هست. هم قیمت پائین سخت افزار مناسب و جدیدا انتی دیداس هم اضافه کرده.

Farid Saadat
September 4th, 2016, 00:44
شاید باورتون نشه وای لیزوب هلند به تورنت ابیوز فرستاد ولی هتزنر نه!
ليزوب ميفرسته و با ابيوز و تورنت مشكل داره ! اون ديتاسنترى كه كارى نداره ، اكاتل هست قربان. درضمن هتزنر خيلى گيره ( تقريبا به همه چيز گير ميده ). اگر تونستين شانسى ناديده گرفته بشين تو اين موضوع ، تكرار نكنين چون هتزنر عموما زبون ادم رو درست نميفهمه مگر اينكه المانى باهاشون ارتباط برقرار كنين ( البته امتحان نكردم ) ولى انگليسى كه مينويسين ، فقط يك جمله كپى پيست ميشه براتون و اذيتتون ميكنن. پيروز باشيد

riranet
September 4th, 2016, 02:46
من از هتزنر 2 سالیه استفاده میکنم و مشکلی هم با تورنت نداشتم. سایتی هم که روشه دانلود سنتر هست. ابیوز های امنیتی معمولا می دن ولی تاحالا ربطی به تورنت و نال نداشته.

Aria90
September 4th, 2016, 09:31
درود
ببینید مووضعی که الان باب شده بین دوستان اینه آلمان به دلیل قیمت بسیار کم سرویس هاش محبوبیت زیادی پیدا کرده اما واقعا کیفیت مناسبی ندارن سرور هاش و بعد یک مدت ک سرور نو میگیری ازشون افت
سرعت و کیفیت سرور کاملا محسوس هست حالا دلیلش چیه دقیقا نمیدونم
و بنظرم سرویس های المان یه جور استارتر هستن که برای شروع یک کار مناسبن اما برای ادامه مثلا بعد 1 سال قطعا باید دیتاسنتر تعویض بشه با دیتاسنترهای با کیفیت مثل لیز وب ovh یا سینگل هاب یا سایر دیتاسنتر های واقعا با کیفیت