PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در EasyApache 4

ourweb
August 30th, 2016, 17:30
سلام دوستان من یک مشکل خیلی جدی خوردم با EasyApache 4 اون هم این هست که من نمیتونم به درستی این رو مثل نسخه های قبل کانفیگ کنم و واقعا گیج شدم تو کانفیگ میخوام بدونم ایا کسی آموزشی چیزی در مورد کانفیگ دقیق داره؟

Yas-Host
August 30th, 2016, 18:45
سلام.

لطفا بفرمایید چه نوع گیچ بودن وجود داره ؟

در صفحه اول پکیج مورد نظر رو انتخاب می کنید برای مثال + Zend

سپس در صفحه بعد ماژول های مرتبط با apache را انتخاب می کنید (ماژول هایی که فکر می کنید نیاز هست همانند easyapache 3 ).

سپس در صفحه بعد ورژن php مورد نظر را install یا uninstall می کنید.

سپس در صفحه بعد با استفاده از filter توابع و موارد مرتبط با هر ورژن php را فعال می کنید

حال اگر ابتدا برای ورژن اول فعال کنید برای همه ورژن های دیگر اتوماتیک همان توابع فعال خواهند شد.

سپس برای شما نمایش داده می شود که چه پکیج هایی نصب یا حذف می شوند و چه پکیج هایی اصلا تغییر نخواهند کرد!

بعد از اتمام و completed شدن نیز از قسمت php multi manager از تب دوم انتخاب می کنید handler هر php بر روی suphp باشد یا cgi یا .. و در php یک php.ini اختصاصی دارد که باید تنظیمات امنیتی و ... را انجام دهید.

سختی کار کجاست ؟

محیط بسیار زیبا و ساده و از جمله عملکرد بسیار سریع نسبت به easyapache 3

ourweb
August 30th, 2016, 19:41
سلام.

لطفا بفرمایید چه نوع گیچ بودن وجود داره ؟

در صفحه اول پکیج مورد نظر رو انتخاب می کنید برای مثال + Zend

سپس در صفحه بعد ماژول های مرتبط با apache را انتخاب می کنید (ماژول هایی که فکر می کنید نیاز هست همانند easyapache 3 ).

سپس در صفحه بعد ورژن php مورد نظر را install یا uninstall می کنید.

سپس در صفحه بعد با استفاده از filter توابع و موارد مرتبط با هر ورژن php را فعال می کنید

حال اگر ابتدا برای ورژن اول فعال کنید برای همه ورژن های دیگر اتوماتیک همان توابع فعال خواهند شد.

سپس برای شما نمایش داده می شود که چه پکیج هایی نصب یا حذف می شوند و چه پکیج هایی اصلا تغییر نخواهند کرد!

بعد از اتمام و completed شدن نیز از قسمت php multi manager از تب دوم انتخاب می کنید handler هر php بر روی suphp باشد یا cgi یا .. و در php یک php.ini اختصاصی دارد که باید تنظیمات امنیتی و ... را انجام دهید.

سختی کار کجاست ؟

محیط بسیار زیبا و ساده و از جمله عملکرد بسیار سریع نسبت به easyapache 3

سلام مرسی از پاسخ تان من تمام این کار ها رو انجام میدم ولی نمی دونم چرا صفحات خیلی ضغیف لود میشن
اگر دوستان با هزینه انجام میدن لطفا قیمت رو بصورت همکار اعلام کنن ممنون میشوم.