PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن یاهوو فقط یک روز دیکر

mehdi741
August 30th, 2016, 17:20
خوب دوستان بالاخره یک روز دیگه بیشتر باقی نمونده به پایان عمر یاهوو مسینجر و ایمیل لحظات اخر هر کسی هر حرفی چیزی داره بیاد بگه واقعا من با یاهوو بزرگ شدم و هیچ وقت فکرشو نمیکردم این شرکت کله گنده بخواد جمع کنه بره بهر حال هیچ وقت از یادها و خاطره ها اون شکلک فراموش نمیشه و نخواهد شد :-s:-s:-s

meysam021
August 30th, 2016, 17:23
خوب دوستان بالاخره یک روز دیگه بیشتر باقی نمونده به پایان عمر یاهوو مسینجر و ایمیل لحظات اخر هر کسی هر حرفی چیزی داره بیاد بگه واقعا من با یاهوو بزرگ شدم و هیچ وقت فکرشو نمیکردم این شرکت کله گنده بخواد جمع کنه بره بهر حال هیچ وقت از یادها و خاطره ها اون شکلک فراموش نمیشه و نخواهد شد :-s:-s:-s
لطف میکنید منبع این خبر رو اعلام کنید!

mahdi-relax
August 30th, 2016, 17:34
بله درست میفرمایند . الان یاهو مسنجر آنلاین شدم این پیام رو بصورت عمومی اطلاع رسانی کرد:

Final reminder! Your version of Yahoo Messenger will stop working as of August 31, 2016. Get the newest version for Windows, Mac or mobile at https://messenger.yahoo.com/download to continue using Yahoo Messenger. For more information, go to https://yho.com/YMhelp

ولی فقط ورژن های قدیمی از دسترس خارج میشن و یاهو مسنجر همچنان پابرجا هست

mizban97
August 30th, 2016, 17:37

سلام
از اول هم قرار نبود یاهو مسنجر به طور کامل برداشته و تعطیل بشه!!!
این فقط یک آپدیت و تغییر و تحول از سمت شرکت ارائه دهنده این سرویس می باشد.

persiancoder
August 30th, 2016, 17:41
اگر اشتباه نکنم فقط نسخه قدیمی این مسنجر دسکتاپ قرار بود از کار بیافته ! نه کل یاهو مسنجر ...
البته با ورود تلگرام دیگه کمتر کسی توی ایران از یاهومسنجر استفاده میکنه

irantvshop
August 30th, 2016, 19:17
وضعیت تلگرام هم که کاملا مشخص نیست
ورژن جدید یاهو دانلود کردم شبیه تلگرام شده

negarnovin
August 30th, 2016, 20:22
ورژن قدیمی مسدود خواهد شد ورژن جدیدش برای ios دانلود کردم مثل تلگرام شده خیلی خوب شده

mehdi741
September 1st, 2016, 21:52
دوستان بالاخره یاهوو مسدود شد سایر دوستان اعلام وضعیت کنند

8110829
September 1st, 2016, 22:05
با احترام دقیقا چند دقیقه پیش همه کاربران که در یاهو مسنجر من بودند افلاین شدند اما من مجدد وصل شدم امام تمام دوستانم از لیست دوستانم رفتند
فکر کنم باید خدا حافظی کنیم با ورژن قدیمی و شرایط قدیمی یاهو

سلام برا ما هم همه رفتن باید ورژن جدید یاهو رو نصب کنید

مینا-صیفی
September 1st, 2016, 22:22
نسخه ای برای سیستم های دسکتاپ هست ؛ چون فقط برای موبایل هست ./
http://soft98.ir/internet/messenger/40-yahoo_messenger.html

- - - Updated - - -

سلام برای منم یاهو میل که از داخل ایمیل وصل بودم به مسنجر قطع شده افلاین شد دیگه کار نمیکنه .
باس نسخه دستاپ را نصب کنیم اما اون من امتحان کردم مشکلات داشت که چیکار کنیم ؟

مینا-صیفی
September 1st, 2016, 22:33
با تشکر من هم این نسخه را نصب کردم اما مشکل دارد و می گوید به زودی برطرف می شود
کی گفت به زودی حل میشه ؟

irantvshop
September 3rd, 2016, 10:02
از خود یاهو دانلود کنید بدون مشکله
https://messenger.yahoo.com/download

vpsmad
September 3rd, 2016, 10:31
فکر کنم این آپدیت راحت میتونه جای تلگرام رو بگیره محیط کاربر پسند و زیبایی پیدا کرده بسیار عالی

irantvshop
September 3rd, 2016, 10:37
برا وبمسترها شاید ولی تلگرام در افراد عادی خیلی محبویت داره هرگز نمیتونه جاشو بگیره

مینا-صیفی
September 3rd, 2016, 11:06
ورژن جدید داده ایا انلاینی ها فالاینی ها مشخص شده مشکلاش حل شده ؟

almandata
September 3rd, 2016, 11:10
نسخه جدیدش خیلی داغونه

اصلا نمیشه یه پی ام فرستاد

sazsaz
September 3rd, 2016, 11:14
قیافش کمی قشنگ شده
امکاناتش کامل از بین رفته
شده شبکه اجتماعی نه یک مسنجر
من نپسندیدم

emoradi
September 3rd, 2016, 15:13
از بین نرفته که. گفته بود ورژن قبلیش دیگه کار نخواهد کرد و ورژن جدید رو نصب کنید

alirezakaj
September 3rd, 2016, 15:17
ورژن جدیدشو گرفتم خیلی چرتو پرته اصن نمیفهمی چیه . خیلی هم سنگینه !
هیچ خوشم نیومد .

k-pax
September 3rd, 2016, 15:24
اره واقعا ورژن جدیدش خیلی چرت شده

همه چی به هم ریخته شده .

اصلا خوب نیست .

mehdi741
September 3rd, 2016, 15:43
منم با این نسخه جدید شون مشکل دارم ایدیم همین طوری رو لودینگ مونده وصل نمیشه یک بارم پاسورد عوض کردم جالب اینه که تو ایمیلم میتونم برم ولی با استفاده از اون نرم افزاره وقتی لاگین میکنم همین طوری رو لودینگ میمونه و لاگین نمیشه ایا سایر دوستان هم مشکل من رو دارن

مینا-صیفی
September 3rd, 2016, 21:04
ادم وارد برنامه جدیدش که میشه نمیدونه چیکار کنه چی به چیه من کجام بقیه کجان کی هست کی نیست :78:

irantvshop
September 4th, 2016, 20:38
با این نسخه نمیشه کار کرد
برا من پیغام اومد تو تسکبار هر چی گشتم الان دیگه داخل برنامه نیست