PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا اساتید راهنمایی کنند

hhm_2911
August 30th, 2016, 12:24
من از این سایت http://client.ovh-web.in
با آفری که اینجا گذاشته بودند سرور خریداری کردم
ram4
hard 200
بعد از چند وقت دیدم فضای هاردش پر شده که متاسفانه فایل شخصی گذاشته بودند توش و گفتند اشتباه شده
و بعد از اون سرور رو بدلیل مشکلات از فرانسه به آلمان منتقل کردند اما اینبار به من ram 2gig دادند و قرار شد اضافه کنند به همون چهار گیگابایت
الان دیدم به سرور وصل نمیشه. ازشون پرسیدم گفتند کاری نمیتونند بکنند چون باید پسورد رو عوض میکردید
الان باید چکار کنم؟؟
لطفا اساتید راهنمایی کنند

RealHAM
August 30th, 2016, 12:27
سلام

می توانید تماس بگیرید و مواردی را که روی آن توافق کرده‌اید بودید یا مجدد به ایشان یادآوری کنید و در صورتی که به تعهدات خودشان عمل نکردند بهتر است سرویس دهنده خود را تغییر دهید

hhm_2911
August 30th, 2016, 12:30
الان مشکل اینه که میگن باید پسورد رو عوض میکردید و کاری از ما ساخته نیست؟!! من خرید یک ساله برای این سرور داشتم و الان چند ماه بیشتر نگذشته و توان هزینه دوباره ندارم
یعنی نمیشه به سرور دسترسی داشت؟!! کاری نمیتونند بکنند یا نمیخوان؟!!

RealHAM
August 30th, 2016, 12:32
الان مشکل اینه که میگن باید پسورد رو عوض میکردید و کاری از ما ساخته نیست؟!! من خرید یک ساله برای این سرور داشتم و الان چند ماه بیشتر نگذشته و توان هزینه دوباره ندارم
یعنی نمیشه به سرور دسترسی داشت؟!! کاری نمیتونند بکنند یا نمیخوان؟!!

تغییر پسورد ساده ترین کاری است که می توانند انجام دهند، هم لینوکس و هم ویندوز روش‌های زیادی برای تغییر پسورد دارند

Farid Saadat
August 30th, 2016, 12:34
تغيير پسورد بسيار كار ساده اى هست اما اگر ياد ندارند و شما هم اطلاعات مهمى روى سرور ندارين ، بهشون بگيد سيستم عامل رو دوباره نصب كنن براتون

farssub
August 30th, 2016, 12:38
در تماس باشید از طریق تیکت ، سیستم عامل دوباره نصب میشه براتون رایگان ، به مدیریت تیکت ارسال بکنید تشکر

hhm_2911
August 30th, 2016, 12:42
تغيير پسورد بسيار كار ساده اى هست اما اگر ياد ندارند و شما هم اطلاعات مهمى روى سرور ندارين ، بهشون بگيد سيستم عامل رو دوباره نصب كنن براتون
پسوردی رو که دادن بهم دارم اما میگن باید پسورد دیفالت رو عوض میکردی .. حالا که عوض نکردی و وارد سرور نمیشه کاری از ما ساخته نیست!!!
واقعا کاری ازشون ساخته نیست؟؟

Farid Saadat
August 30th, 2016, 14:39
پسوردی رو که دادن بهم دارم اما میگن باید پسورد دیفالت رو عوض میکردی .. حالا که عوض نکردی و وارد سرور نمیشه کاری از ما ساخته نیست!!!
واقعا کاری ازشون ساخته نیست؟؟
عرض كردم. تغيير پسورد بسيار بسيار كار ساده اى هست. اما سياست بعضى از شركت ها گرفتن هزينه براى هركارى هست ! عوض كردن پسورد يك كارى هست كه شايد ٥ دقيقه هم طول نكشه ! ( در حد چندتا كليك هست )

k-pax
August 30th, 2016, 14:46
این درسته که شما بعد از دریافت سرور باید پسورد دیفالت عوض کنید چون کسای دیگه هم میتونن با داشتن آیپی که معمولا توی یه رنج هست . با همون پسورد وارد سرور شما بشن ( اینجا حق با سروریس دهنده هست)

اما به عنوان مشتری مداری میتونن پسورد را براتون عوض کنن .بستگی به نوع کارشون میشه با هزنیه باشه یا بدون هزینه !

همچنین میتونید درخواست نصب مجدد بدید که بازم هم با توجه به سرویس دهنده میتونه شامل هزینه باشه !