PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول ثبت فیش بانکی برای whmcs + 1 شکایت !!!

CYB3R
November 22nd, 2010, 15:14
با سلام خدمت دوستان عزیز
سایت مثلا نمایندگی whmcs.ir کارش شده کسب درآمد از طریق این سیستم . خود whmcs یک لیست پرداخت از حدود 50 شرکت و سایت رو قرار داده برای استفاده الان 3-4 نفر تو ایران اومدن برا ما ماژول میفروشن.
سردسته هم همین whmcs.ir ، بازار درست کرده برا خودش.
حالا درخواست :
ماژول ثبت فیش رو اگر کسی داره ممنون میشم لینک دانلود بزاره .
یا علی.

nimapendar
November 22nd, 2010, 15:27
آخ گفتید من هم می خوام

NiceIran.net
November 22nd, 2010, 15:33
يكي از دوستان تو فاروم خودش نوشته 25 تومان ميفروشه

irlogo
November 22nd, 2010, 15:52
با سلام خدمت دوستان عزیز
سایت مثلا نمایندگی whmcs.ir کارش شده کسب درآمد از طریق این سیستم . خود whmcs یک لیست پرداخت از حدود 50 شرکت و سایت رو قرار داده برای استفاده الان 3-4 نفر تو ایران اومدن برا ما ماژول میفروشن.
حالا درخواست :
یا علی.

علی یارت
هر شخصی می تونه زحمت بکشه و روی زحمتش قیمت بذاره
شما هم می تونی بکن

CYB3R
November 22nd, 2010, 16:46
علی یارت
هر شخصی می تونه زحمت بکشه و روی زحمتش قیمت بذاره
شما هم می تونی بکن
دلیل اصلی این کارها خود سایت whmcs.ir هست .
نمایندگی تنها فروش لایسنس نیست ، پشتیبانی از اون محصول هست . بدبختانه ما تو تحریم و اینجور حرف ها هستیم وگرنه تا حالا خود سایت whmcs تمامی این پکیج های 50-100 هزار تومانی کدنویس ها رو رو سیستمش آماده نصب می کرد .

irlogo
November 22nd, 2010, 16:50
دلیل اصلی این کارها خود سایت whmcs.ir هست .
نمایندگی تنها فروش لایسنس نیست ، پشتیبانی از اون محصول هست . بدبختانه ما تو تحریم و اینجور حرف ها هستیم وگرنه تا حالا خود سایت whmcs تمامی این پکیج های 50-100 هزار تومانی کدنویس ها رو رو سیستمش آماده نصب می کرد .
نکته قابل توجه همینه، این سایت با هنر و سیاستی که دارند دارن پول در میارن

CYB3R
November 22nd, 2010, 16:57
خوب این همه برنامه نویس داریم 1 گروه تشکیل بدید ما جماعت رو از این بدبختی نجات بدید.
دست به کار نشید 1 سال دیگه خودم همه کاراشو کردم !!! :دی

shafiei7
November 22nd, 2010, 17:12
با سلام خدمت دوستان عزیز
حالا درخواست :
یا علی.

شما هم ماژول بنویسید بفروشید یا اصلا رایگان بدید. کسی رو خراب نکنید به اندازه پولی که این سایت میگیره خدمات و پشتیبانی میده.

CYB3R
November 22nd, 2010, 17:20
شما هم ماژول بنویسید بفروشید یا اصلا رایگان بدید. کسی رو خراب نکنید به اندازه پولی که این سایت میگیره خدمات و پشتیبانی میده.
اسم این سایت رو نمیشه گذاشت نمایندگی ، اسمش اینه : خریداری لایسنس از whmcs به جای شما ( چون شما مثلا Paypal نداری )

saeed25
November 22nd, 2010, 17:26
با دروود
جناب iranianserver ،ماژول هايي را براي اين سامانه نوشته اند.

damashi
December 13th, 2010, 19:55
50000??? من سامان دارم 10000 میدم

1eng.ir
December 13th, 2010, 20:26
مفتی ؟!!

آخ گفتید من هم می خوام
مفتی ؟!!

اسم این سایت رو نمیشه گذاشت نمایندگی ، اسمش اینه : خریداری لایسنس از whmcs به جای شما ( چون شما مثلا Paypal نداری )
شما هم میتونید مستقیم خرید کنید و بدید یه نفر دیگه براتون پرداخت کنه. whmcs هم ایران رو تحریم نکرده!

پ.ن: سعی کنیم به برنامه نویسا احترام بذاریم! زحمتشو کشیده داره پولشو میخوره (نوش جونش). شما هم بشین ماژول بنویس! رایگان پخش کن یا ...

amiri113
December 13th, 2010, 22:23
متاسفانه بعضی از دوستان ارزش کار ديگران رو نميدونند.
فکر ميکنن چون يک نفر يکبار يکچيز رو نوشته بايد به همه بده ازش استفاده کنند. <):)
شما دوست داريد بديد کسی براتون بنويسه. پول بديد بهش بعد برای ديگران رايگان منتشر کنيد. اگر نميکنيد پس توفع نداشته باشيد ديگران اينکار رو بکنند.

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

متاسفانه بعضی از دوستان ارزش کار ديگران رو نميدونند.
فکر ميکنن چون يک نفر يکبار يکچيز رو نوشته بايد به همه بده ازش استفاده کنند. <):)
شما دوست داريد بديد کسی براتون بنويسه. پول بديد بهش بعد برای ديگران رايگان منتشر کنيد. اگر نميکنيد پس توفع نداشته باشيد ديگران اينکار رو بکنند.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

خودتون ميگيد دارم :دی
پس معنيش اينه که خودتون ننوشتيد.
وقتی هم خودتون ننوشته باشيد به مشکل بخوره نميتونيد حلش کنيد. در حقيقت داريد برای يکچيز بی ارزش که کار نميکنه 10000 تومان ميگيريد.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

خودتون ميگيد دارم :دی
پس معنيش اينه که خودتون ننوشتيد.
وقتی هم خودتون ننوشته باشيد به مشکل بخوره نميتونيد حلش کنيد. در حقيقت داريد برای يکچيز بی ارزش که کار نميکنه 10000 تومان ميگيريد.

damashi
December 14th, 2010, 01:49
QUOTE=amiri113;176254]متاسفانه بعضی از دوستان ارزش کار ديگران رو نميدونند.
کی گفت کار نمیکنه؟؟؟؟؟ دلیل این حرفت چیه ؟ چرا عادت دارین همه رو به چالش بکشید ؟ میدونی چرا گفتم 10000 تومن واسه این که میخوام پولی که خودم دادم رو در بیارم حد اقل از 5 نفر تازه بده شما هم صاحب یه پرداخت انلانین میشید . اونم با 1 پنجم قیمت ؟؟؟ هر جور راحتی اما کلا مگه چیه که ازش سر در نیارم؟ چرا فکر میکنی که خرابه خودم برات نصب میکنم و تست میگیریم؟ در ضمن ادم اصل رو به اعتماد بزاره بهتره تا بی دلیل تشکیک کنه عزیزم به هر حال خواستی خبرم کن عزیزم خودتم میتونی همینو به هر چند نفر که خواستی بفروشی .بده ؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

QUOTE=amiri113;176254]متاسفانه بعضی از دوستان ارزش کار ديگران رو نميدونند.
شما دوست داريد بديد کسی براتون بنويسه. پول بديد بهش بعد برای ديگران رايگان منتشر کنيد. اگر نميکنيد پس توفع نداشته باشيد ديگران اينکار رو بکنند.[COLOR="Silver"]
کی گفت کار نمیکنه؟؟؟؟؟ دلیل این حرفت چیه ؟ چرا عادت دارین همه رو به چالش بکشید ؟ میدونی چرا گفتم 10000 تومن واسه این که میخوام پولی که خودم دادم رو در بیارم حد اقل از 5 نفر تازه بده شما هم صاحب یه پرداخت انلانین میشید . اونم با 1 پنجم قیمت ؟؟؟ هر جور راحتی اما کلا مگه چیه که ازش سر در نیارم؟ چرا فکر میکنی که خرابه خودم برات نصب میکنم و تست میگیریم؟ در ضمن ادم اصل رو به اعتماد بزاره بهتره تا بی دلیل تشکیک کنه عزیزم به هر حال خواستی خبرم کن عزیزم خودتم میتونی همینو به هر چند نفر که خواستی بفروشی .بده ؟

amiri113
December 14th, 2010, 10:07
quote=amiri113;176254]متاسفانه بعضی از دوستان ارزش کار ديگران رو نميدونند.
کی گفت کار نمیکنه؟؟؟؟؟ دلیل این حرفت چیه ؟ چرا عادت دارین همه رو به چالش بکشید ؟ میدونی چرا گفتم 10000 تومن واسه این که میخوام پولی که خودم دادم رو در بیارم حد اقل از 5 نفر تازه بده شما هم صاحب یه پرداخت انلانین میشید . اونم با 1 پنجم قیمت ؟؟؟ هر جور راحتی اما کلا مگه چیه که ازش سر در نیارم؟ چرا فکر میکنی که خرابه خودم برات نصب میکنم و تست میگیریم؟ در ضمن ادم اصل رو به اعتماد بزاره بهتره تا بی دلیل تشکیک کنه عزیزم به هر حال خواستی خبرم کن عزیزم خودتم میتونی همینو به هر چند نفر که خواستی بفروشی .بده ؟[color="silver"]

---------- post added at 02:49 am ---------- previous post was at 02:49 am ----------

کی گفت کار نمیکنه؟؟؟؟؟ دلیل این حرفت چیه ؟ چرا عادت دارین همه رو به چالش بکشید ؟ میدونی چرا گفتم 10000 تومن واسه این که میخوام پولی که خودم دادم رو در بیارم حد اقل از 5 نفر تازه بده شما هم صاحب یه پرداخت انلانین میشید . اونم با 1 پنجم قیمت ؟؟؟ هر جور راحتی اما کلا مگه چیه که ازش سر در نیارم؟ چرا فکر میکنی که خرابه خودم برات نصب میکنم و تست میگیریم؟ در ضمن ادم اصل رو به اعتماد بزاره بهتره تا بی دلیل تشکیک کنه عزیزم به هر حال خواستی خبرم کن عزیزم خودتم میتونی همینو به هر چند نفر که خواستی بفروشی .بده ؟

پس معنيش اينه که خودتون از يکی ديگه خريديد! اگر وارد بوديد بهش چرا خودتون ننوشتيد ؟ شما که ميگيد چيزی نداره که!
وقتی از کسی خريديد معنيش اين بود که خودتون نميتونستيد بنويسيد. حالا هم اومديد حاصل دسترنج کس ديگه رو بفروشيد :دی
اگر بلد بوديد خودتون مينوشتيد. الان رو چه حسابی ميگيد خودتون پشتيبانی ميکنيد ؟
ماژول soap هستش يا nusoap ؟ ;)

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

شما دوست داريد بديد کسی براتون بنويسه. پول بديد بهش بعد برای ديگران رايگان منتشر کنيد. اگر نميکنيد پس توفع نداشته باشيد ديگران اينکار رو بکنند.[color="silver"]
کی گفت کار نمیکنه؟؟؟؟؟ دلیل این حرفت چیه ؟ چرا عادت دارین همه رو به چالش بکشید ؟ میدونی چرا گفتم 10000 تومن واسه این که میخوام پولی که خودم دادم رو در بیارم حد اقل از 5 نفر تازه بده شما هم صاحب یه پرداخت انلانین میشید . اونم با 1 پنجم قیمت ؟؟؟ هر جور راحتی اما کلا مگه چیه که ازش سر در نیارم؟ چرا فکر میکنی که خرابه خودم برات نصب میکنم و تست میگیریم؟ در ضمن ادم اصل رو به اعتماد بزاره بهتره تا بی دلیل تشکیک کنه عزیزم به هر حال خواستی خبرم کن عزیزم خودتم میتونی همینو به هر چند نفر که خواستی بفروشی .بده ؟[color="silver"]

---------- post added at 02:49 am ---------- previous post was at 02:49 am ----------

شما دوست داريد بديد کسی براتون بنويسه. پول بديد بهش بعد برای ديگران رايگان منتشر کنيد. اگر نميکنيد پس توفع نداشته باشيد ديگران اينکار رو بکنند.[color="silver"]

پس معنيش اينه که خودتون از يکی ديگه خريديد! اگر وارد بوديد بهش چرا خودتون ننوشتيد ؟ شما که ميگيد چيزی نداره که!
وقتی از کسی خريديد معنيش اين بود که خودتون نميتونستيد بنويسيد. حالا هم اومديد حاصل دسترنج کس ديگه رو بفروشيد :دی
اگر بلد بوديد خودتون مينوشتيد. الان رو چه حسابی ميگيد خودتون پشتيبانی ميکنيد ؟
ماژول soap هستش يا nusoap ؟ ;)

TukaNet
December 14th, 2010, 10:49
واقعا نمی دونم چرا ملت ایران همیشه دنبال چیز مفت هستند !

در ضمن در مورد whmcs هیچ تحریمی نداریم پس الکی بهانه نیارید

یکی هم که درست داره کار می کنه همه قصد زمین زدنش رو دارن

آخه واسه ماژولی که مجرای درآمد خواهد بود 50 تومن زیاده ؟

بهتره یه کم تجدید نظر کنید ....

h4m3d
December 14th, 2010, 11:06
کسی میدونه قیمت ماژول چنده؟

TukaNet
December 14th, 2010, 11:14
کدوم ماژول ؟

قیمت همه ماژول ها رو توی سایتشون زدند دیگه !

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

کدوم ماژول ؟

قیمت همه ماژول ها رو توی سایتشون زدند دیگه !

IranianServer
December 14th, 2010, 11:17
قصد تبلیغ و ... ندارم.
اما کاش بعضی از دوستان ، همانطور که برای اصل این سیستم پول میدهند برای ماژول های آن هم حاضر بودند پول بدهند.
به کسی بر نخوره ! دوستانی که می خواید رایگان این ماژول ها را داشته باشید ؛ آیا حاضرید سرویس های خودتون (host , vps , ...) رایگان به کسی بدید ؟!!
شاید بگید هزینه کردید براش ... ، خوب ما هم برای ساختن ماژول ها هزینه و سرمایه کردیم ، وقت گذاشتیم . در ضمن ، نرم افزار ، اسکریپت و ... قیمت خاصی که نداره ، هرکی دوست داره یک قیمتی میده . الان خود ما داریم ثبت فیش رو با 25.000 تومان می فروشیم در صورتی مشابه همین ماژول توسط همکار عزیزمون 80.000 داره به فروش میره ! حالا من بگم اون چرا داره گرون میده ، اون بگه چرا ایرانیان سرور داره ارزون میده ! پیشنهاد هم می کنم هیچ وقت به دنبال رایگان نباشید.
در کل همه ی دوستان موفق باشند.

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

قصد تبلیغ و ... ندارم.
اما کاش بعضی از دوستان ، همانطور که برای اصل این سیستم پول میدهند برای ماژول های آن هم حاضر بودند پول بدهند.
به کسی بر نخوره ! دوستانی که می خواید رایگان این ماژول ها را داشته باشید ؛ آیا حاضرید سرویس های خودتون (host , vps , ...) رایگان به کسی بدید ؟!!
شاید بگید هزینه کردید براش ... ، خوب ما هم برای ساختن ماژول ها هزینه و سرمایه کردیم ، وقت گذاشتیم . در ضمن ، نرم افزار ، اسکریپت و ... قیمت خاصی که نداره ، هرکی دوست داره یک قیمتی میده . الان خود ما داریم ثبت فیش رو با 25.000 تومان می فروشیم در صورتی مشابه همین ماژول توسط همکار عزیزمون 80.000 داره به فروش میره ! حالا من بگم اون چرا داره گرون میده ، اون بگه چرا ایرانیان سرور داره ارزون میده ! پیشنهاد هم می کنم هیچ وقت به دنبال رایگان نباشید.
در کل همه ی دوستان موفق باشند.

CYB3R
December 14th, 2010, 13:33
دنبال مال مفت نیستیم ، مشکل اینجاس بعضی ها می خوان جنس 10 تومنی رو به 100 تومان بفروشن بعضی ها هم از اون ها پشتیبانی می کنن .
این رو هم بگم خود سیستم whmcs ماژول اکثر بانک ها رو بطور آماده تو برنامش داره ، خوب اون ها هم می رفتن می فروختن دیگه !!!
اما چون بچه بازی نیست مثل ایران هرکاری دلت بخواد انجام بدی بعضی ها هم از شما پشتیبانی کنن ، این کار رو انجام نمیدن .

damashi
December 14th, 2010, 15:44
nusoap اولا - بعدشم؟ من گفتم اما10000 تومن دیگه چیه که پشتیبانی هم بخواد؟ واسه اینه که کارتون را بیوفته خواستم هم کمکی کرده باشم هم پول زیادی نخواسته باشم بخدا و اله الانم که جوابتون رو دارم میدم واسه اینه که فکر نکنی نسبت به عکس العملتون به حرکتم بی تفاوتم 10000 تومن شما بنده رو پولدار نمیکنه ... شما برو همون 50000 تومن بده بخر عزیزم من معزرت میخوام که بهت قیمت کمتر پیشنهاد دادم......راضی شدی

amiri113
December 14th, 2010, 15:54
خوب پشتيبانی نميديد!
پش اگر فردا يکجاش باگ در اومد و يک تراکنش اشتباه ثبت شد (مثلا کسی تونست دستکاری کنه و تراکنشی که انجام نشده رو موفق ثبت کنه!) کی جوابگو هستش ؟

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

خوب پشتيبانی نميديد!
پش اگر فردا يکجاش باگ در اومد و يک تراکنش اشتباه ثبت شد (مثلا کسی تونست دستکاری کنه و تراکنشی که انجام نشده رو موفق ثبت کنه!) کی جوابگو هستش ؟

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

دنبال مال مفت نیستیم ، مشکل اینجاس بعضی ها می خوان جنس 10 تومنی رو به 100 تومان بفروشن بعضی ها هم از اون ها پشتیبانی می کنن .
این رو هم بگم خود سیستم whmcs ماژول اکثر بانک ها رو بطور آماده تو برنامش داره ، خوب اون ها هم می رفتن می فروختن دیگه !!!
اما چون بچه بازی نیست مثل ایران هرکاری دلت بخواد انجام بدی بعضی ها هم از شما پشتیبانی کنن ، این کار رو انجام نمیدن .

آقا شما که خودت توانایيش رو داری. کارت 10 تومنی يعنی 1 دقيقه زمان نه 1 ساعت نه 2 ساعت
دو ساعت وقت روش بزار بنويس رايگان منتشر کن :دی کسی هم جلودارتون نيست بخدا! اگر اينکارو کرديد بعد ادعا کنيد 10 تومن ميارزه. اگر نکرديد وسه وقت مردم قيمت نزاريد. چون هر کس وقتش برای خودش محترم هستش.

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

يک نفر که هيچ کاری بلد نيست جز کپی کردن شايد ساعتی 1000 تومان وقتش ارزش داشته باشه.
ولی يک برنامه نويس که بتونه با وبسرويس کار کنه و درخواست بفرسته و جواب بگيره، حداقل ساعتی 10 15 تومان ميارزه.

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

يک نفر که هيچ کاری بلد نيست جز کپی کردن شايد ساعتی 1000 تومان وقتش ارزش داشته باشه.
ولی يک برنامه نويس که بتونه با وبسرويس کار کنه و درخواست بفرسته و جواب بگيره، حداقل ساعتی 10 15 تومان ميارزه.

nimapendar
December 14th, 2010, 15:59
ما که مشتری هامن از طریق حساب واریز میکنند از طریق تیکت هم اعلام می کنند

اما چنین هزینه برای یه ماژول زیاد هست به نظر من قیمت 10 هزار تومان مناسب هست

Sajad
December 14th, 2010, 17:43
nusoap اولا - بعدشم؟ من گفتم اما10000 تومن دیگه چیه که پشتیبانی هم بخواد؟ واسه اینه که کارتون را بیوفته خواستم هم کمکی کرده باشم هم پول زیادی نخواسته باشم بخدا و اله الانم که جوابتون رو دارم میدم واسه اینه که فکر نکنی نسبت به عکس العملتون به حرکتم بی تفاوتم 10000 تومن شما بنده رو پولدار نمیکنه ... شما برو همون 50000 تومن بده بخر عزیزم من معزرت میخوام که بهت قیمت کمتر پیشنهاد دادم......راضی شدی
یه دمو میتونید بدید ؟

PersianDOT
December 18th, 2010, 20:44
خوب اونا هم میفروشن دیگه.. 250 دلارو برا چی میگیرن پس ؟ اینام جزوشه.

عضی ها می خوان جنس 10 تومنی رو به 100 تومان بفروشن
درسته بعضیا سوء استفاده میکنن از عدم آگاهی بعضیا.. که این همیشه در تاریخ بوده... اما در این موارد کسی مجبور نمیکنه کسی را به خرید. میتونید اگه گرون دادند نخرید.