PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ثبت دامنه در irnic

Darklord1376
August 29th, 2016, 01:55
سلام خدمت عزیزان
بنده چند روز پیش یک دامین .ir ثبت کردم بعد از ارسال ندارک واسم یه پیام اومده با این محتوا :

"این دامنه در تاریخ 1395/06/14 معلق خواهد شد، و از آن تاریخ دیگر در اختیار صاحب‌امتیاز قبلی دامنه نخواهد بود. "

الان میخوام بدونم مشکل چیه و چکار باید انجام بدم ؟

a.e
August 29th, 2016, 02:40
با سلام و عرض ادب

در جوابیه ارسال مدارک آیا ایمیل مبنی برا تأیید نشدن مدارک شما دریافت نموده اید؟

پیشنهاد میشود به صورت تلفنی با نیک در تماس باشید.

kiava
August 29th, 2016, 10:34
سلام خدمت عزیزان
بنده چند روز پیش یک دامین .ir ثبت کردم بعد از ارسال ندارک واسم یه پیام اومده با این محتوا :

"این دامنه در تاریخ 1395/06/14 معلق خواهد شد، و از آن تاریخ دیگر در اختیار صاحب‌امتیاز قبلی دامنه نخواهد بود. "

ادرس دامنه رو ذکر کنید

Darklord1376
August 29th, 2016, 14:03
با سلام و عرض ادب

در جوابیه ارسال مدارک آیا ایمیل مبنی برا تأیید نشدن مدارک شما دریافت نموده اید؟

پیشنهاد میشود به صورت تلفنی با نیک در تماس باشید.

همین متنی که بالا فرستادم هم به ایمیلم فرستاده شده هم توی پنل کاربری توی سایت irnic نوشته شده

- - - Updated - - -

ادرس دامنه رو ذکر کنید

آدرس دامنه kinopress.ir هست ...

meysam021
August 29th, 2016, 14:05
همین متنی که بالا فرستادم هم به ایمیلم فرستاده شده هم توی پنل کاربری توی سایت irnic نوشته شده

- - - Updated - - -

آدرس دامنه kinopress.ir هست ...
دامین شما بیش از 1 سال زمان تمدید دارد
با ایرانیک در تماس باشید

8110829
August 29th, 2016, 14:10
سلام خدمت عزیزان

دوست عزیز در صورت تایید دامین توسط نیک اوکی میشه براتون

kiava
August 29th, 2016, 14:13
توی این بخش

http://www.talahost.com/whois/kinopress.ir

نشون میده که 1 سال تمدید و یا ثبت شده اگر مدارک خواسته پر کردید اون پیام رو گرفتید ؟

ali-rezam
August 29th, 2016, 14:44
دامنه شما 4 شهریور ثبت شده و آخرید تغییرش هم مربوط به امروز 8 شهریور هستش و تا 362 روز دیگه اعتبار داره
مگه شما جناب Hossein Tabarsaee نیستید ؟ dns ها هم بر روی میزبان نیک ست شده ولی از طرف سرور فراخوانی نشده و به هاست متصل نیست

Darklord1376
August 29th, 2016, 15:02
الان که وارد پنل ایرنیک شدم مثل این که دامنه رو تایید کردن یه همچین پیامی داده :

"دامنه شما 'kinopress.ir' برای جنابعالی به ثبت رسید/تمدید شد/ انتقال یافت."

ولی دیشب یه پیام اومده بود واسم که متنش رو تو پست اول نوشتم دامنه هم مثل این که تایید نشده بود ، whois هم کرده بودم اطلاعات دامنه رو نمی آورد ولی امروز مثل این که درست شده .

gharibion
August 29th, 2016, 15:10
تایید مدارک زمان بر هست ، صبور باشید دامین تایید می شود .

ali-rezam
August 29th, 2016, 15:41
الان که وارد پنل ایرنیک شدم مثل این که دامنه رو تایید کردن یه همچین پیامی داده :

"دامنه شما 'kinopress.ir' برای جنابعالی به ثبت رسید/تمدید شد/ انتقال یافت."

ولی دیشب یه پیام اومده بود واسم که متنش رو تو پست اول نوشتم دامنه هم مثل این که تایید نشده بود ، whois هم کرده بودم اطلاعات دامنه رو نمی آورد ولی امروز مثل این که درست شده .
با این وجود مشکل شما حل شده
ممکنه گاهی اوقات دچار مشکل شوند و مواردی مثل شما پیش بیاد