PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت فامو famo.ir + مدارک

mehrania
August 28th, 2016, 12:31
سلام
من تنها هدفم از ایجاد این تایپک فقط فقط اطلاع رسانی هست و میخوام مثل من پولتون و وقت کسی هدر نشه
خب
من حدود 23 روز پیش به صورت اتفاقی با سایت فامو اشنا شدم و از کسانی که قالب خریده بودند از این سایت سوال کردم همه گفتن که قالب هاش عالیه و سئو .... منم تصمیم گرفتم که سئو قالب سایتم رو بدم بهشون با قسمت تماس با ما چند روز اول مکاتبه داشتم که این پیام رو بهم دادن :

درود
با عرض خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی
هزینه ولید کردن قالب به همراه سئوی داخلی 150 تومان میباشد که طی فرایند 4 روزه تحویل داده میشود.
شایان به ذکر است امنیت کدنویسی قالب سطح پایینی را دربر دارد.
با احترام موسوی
بعد به تلگرام خود مدیریت سایتشون آقای موسوی تماس گرفتم برای هماهنگی ها که تلفنشون تو سایتشون گذاشته شده ( شاتشم گذاشتم ) : https://www.famo.ir/contactus/
33168

من به ایشون داخل تلگرام اول پی ام دادم و مبلع رو با ده هزارتومان تخفیف به من گفتن پرداخت کنم که براشون زدم ( اسکرین شات های پایین رو میتونید ببینید )
33169
بعد از پرداخت من باهاشون تلفنی چندباری حرف زدم و گفتن کار حداکثر 4 روزه تحویل میدن اما یک هفته گذشت من هرچی زنگ میزدم جواب نمیدادن و پی ام که میدادم با گذشت 24 ساعت چواب میدادن هربارم بهونه میاوردن که رمز هاست یه بار دیگ بدید یا تم کارش سنگینه من دادم دست یکی دوستم یه قسمتشو درست کنه و ....
33170
یک هفته هم مارو اسیر کرده بود که باید یک لودر در هاست شما اضافه بشه منم به پشتیبانی هاست میگفتم اعلام میکرد که باید در قسمت Select PHP Version خودتون اضافه کنید بنده خداها درست میگفتن چون ادرس رفتم این لودر که این اقا میگفت سه نوع تو هاست بود که باید یکی برای نصب میزدی ولی این اقا به خودش زحمت نمیداد یه چکی بکنه و همش میگفت وظیفه هاستینگ هست یا بررسی میکنم (شات ببینید )
33171

خلاصه دوباره بهشون زنگ زدم گفتن که چون پلاگین نصب نمیکنه رو هاست سایت ، ما باید دوباره قالب رو به صورت عادی سئو کنیم بعد دو روز هم پی ام دادن که این فایل بعد 2 روز htaccess اضافه کنید
33172
الانم که هرچی پی ام میدم جواب نمیده ، زنگم میزنم گذاشته رو بلک لیست و با خط دیگ زنگ میزنم جواب میده صدا میشنوه سریع قطع میکنه
33174

چندروز پیش سایت چک کردم تا سرعت لودش خوابیده و پست هایی که در کمتر از چند دقیقه ایندکس میشد بعد 24 هم ایندکس نمیشد چک کردم دیدم تنظیمات سایت مپ رو کلا خراب زده و افزونه هایی سوپر کچ و ... همرو حذف کرده مجبور شدم یه پولی دادم تا یکی برام تنظیم کنه ، قسمت هدر و منو سایت هم خراب شده و برای فیکس شدن این هم مجبور شدم پول بدم به ادیتور تا درست کنه ، دقیقا 140 تومن این اقا از ما گرفت 110 تومنم دادم که گند کاری این اقا درست بشه ، فقط امیدوارم همینقد باشه و چیزی به مشکلات اضافه نشه

satiran
August 29th, 2016, 10:22
2 بار از ایشون خرید داشتم واسه قالب و مشکلی نداشتم باهاشون امیدوارم زود مکلتون حل بشه

delta
August 29th, 2016, 10:40
این همون محمد فامو هست؟ به ادرس http://mfamo.com/ ؟

hostorder
August 29th, 2016, 11:23
دوست عزیز مدیر اصلی فامو محمد هست که سایت جدید واسه خودشون زدند و فکر کنم سایت فامو رو به شخص دیگری واگزار کردند و الان سایت اصلیشون http://mfamo.com است

tennisoccer
September 9th, 2016, 15:48
کاش این تاپیک رو زودتر دیده بودم . بنده هم حدود 20 روز بیش ازشون قالب ورزشی خواستم و 200 هزار تومن بشون دادم . اخر سر برام یک قالب اماده(گودنیوز) که تو اینترنت میشه دانلود کرد رو برام فرستادن .الان هم جواب تماسای من رو نمیدن ! چه جوری میشه پیگیری کرد و ازشون شکایت کرد ؟33367333683336933370

alirezakaj
September 9th, 2016, 20:56
میخوای چیزی خری بیا وب هاستینگ تالک درخواست بده .
خودت میری همینجور رو هوا سایت ‍سرچ میکنی میگی این خوبه ازش بخرم عاقبتت همین میشه .

almandata
September 9th, 2016, 20:59
اگه فامو دات ای ار

برای محمد فامو نیستش خب بهش اطلاع بدین که بیشتر از این ملت گول نخورن:|!

Ali_faraji
September 9th, 2016, 21:08
اگر واقعا کلاهبردار باشه
اینم ک سید هست پسوندش
مثل
سید محمد حسینی
ک پول تک تک این انجمن خورده
امروز یکی دیع گفت 200 ازم گرفته
قراره این هفته شکایت کنیم
کسانی ک هستن پی وی مراجعه کنن
فعلا سه نفریم

famoir
September 9th, 2016, 23:45
با سلام
من محمد فامو هستم مدیر سابق فامو.آی آر famo.ir و مدیر محمدفامو mfamo.com
به دلیل شباهت اسم کاربری شاید فکر کنید مدیر فاموام ولی خیر من محمدفامو موسس سایت فامو بودم که به دلیل مشکلات شخصی به کس دیگه ای واگذار کردم.
حالا دلیل این تاپیک این هست که سایت فامو.آی آر و محمدفامو.کام هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارد و تنها بصورت دوستانه قالب های جدید محمدفامو در این سایت فروخته میشه.
خواستم عرض کنم که اولا این کار خوبی نیست که با آبروی یک برند معتبر ایرانی بازی کنیم خودتون وبمستر هستید و تمامی سختی ها رو درک میکنید.

مدیر جدید فامو آدم بدی نیست و به دلیل مشکلاتی شخصی که داشتند و طی تماس هایی که ظهر باهاشون داشتم کمی با تاخیر کارشون انجام دادند حالا این دلیل نمیشه که کسی رو کلاه بردار خطاب کنیم. آبرو چیزی نیست که به آسونی به دست بیاد ارزش انسانیت هم به پول نیست به محبت ایست که ساده هم به دست نمیاد.

از تمام شمایی که این مطلب رو میخونید خواهش میکنم فکر نکرده کاری نکنید همیشه یک عمل غلط و منفی میتونه برای کسی خیلی گرون تموم بشه.

من از طرف مدیر سایت فامو از کسانی که از فامو یا محمدفامو ناراضی هستند همینجا عذرخواهی میکنم و حتما میگم با خود بنده در ارتباط باشند تا مشکل رو تاحدودی حل کنیم.

آدرس تلگرام من : @MohammadFamo

alim1363
November 19th, 2018, 02:22
با سلام

بله سایت فامو یک سایت متقلب و کلاه بردار هست.
برای سایت ما هم خواستند قالب اختصاصی بزنند مبلغ دو میلیون تومان پیش پرداخت دادم به علی موسوی ولی خوردن جواب تلفن هم نمیدن.

لازم به ذکر هست با خود محمد فامو صحبت کردم جدا شده و این بنده خدا مقصر نیست
اصل کل کسایی هستند که وبسایت فامو برای طراحی قالب سایت کلاه برداری میکنند.

با احترام
مدیریت سایت
new-song.ir (http://new-song.ir)

BazPardakht.Com
November 19th, 2018, 10:56
سلام
من تنها هدفم از ایجاد این تایپک فقط فقط اطلاع رسانی هست و میخوام مثل من پولتون و وقت کسی هدر نشه

به نظر من وقت گذاشتن برای رسیدن به حقتون توی این انجمن به جایی نمیرسه
زمانی که چنین چیزی اتفاق می افته به راحتی با یه طرح شکایت به حقتون میرسید و حتی می تونید جریمه ای که به شما وارد شده رو هم ازش بگیرید
یک بار گوشش رو این طوری بپیچونی دیگه به خودش اجازه ادامه این نوع رفتار هارو نمی کنه
موفق و پیروز باشید

alim1363
November 19th, 2018, 12:03
به نظر من وقت گذاشتن برای رسیدن به حقتون توی این انجمن به جایی نمیرسه
زمانی که چنین چیزی اتفاق می افته به راحتی با یه طرح شکایت به حقتون میرسید و حتی می تونید جریمه ای که به شما وارد شده رو هم ازش بگیرید
یک بار گوشش رو این طوری بپیچونی دیگه به خودش اجازه ادامه این نوع رفتار هارو نمی کنه
موفق و پیروز باشید

سلام بنده فقط اینو نوشتم که قبل از خرید قالب کسی تو اینترنت سرچ کنه سایت کلاهبرداری نکرده باشه بلکه این پست پر رنگ تر بشه و زیر سرچ خود سایت فامو در گوگل قرار بگیره