PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه نویس برای ساخت یه پشتیبانی انلاین برای تلگرام

m2020k2012
August 28th, 2016, 01:26
سلام دوستان یه برنامه نویس نیاز دارم که بتونه یه قسمت از سایت پشتیبانی انلاین بسازه که کسی از سایت من پیام داد تو تلگرام بنده فرستاده شه
من در دوتا اپلیکیشن گوشی همچین چیزی دیدم ولی من برای سایت میخوام
یه عکس میزارم یعنی شبیه این باشه
عکس:
33166
اگه میشه طراحی کرده هزینه و تحویل را اعلام بفرمایید
باتشکر

CaeZer
August 28th, 2016, 01:31
سلام

ایده بسیار خوبی هست منم دنبال چنین افزونه یا امکانی هستم.

novinvps.com
August 28th, 2016, 01:34
سلام
با ۶ سال سابقه در خدمتتون هستیم
دوستانی که نیاز دارن
با ما در ارتباط باشن.

m2020k2012
August 28th, 2016, 01:48
سلام
با ۶ سال سابقه در خدمتتون هستیم
دوستانی که نیاز دارن
با ما در ارتباط باشن.
قیمت و تحویل میشه اعلام کنید؟
لطفا به پیام خصوصی دادم توجه کنید.

farshid17
August 28th, 2016, 02:15
دوست عزیز در صورت درست کردن بنده هم خریدارم چند وقتی منم دنبالش تو سایت خارجی بودم فقط چنتا مطلب خوندم که میشه با ربات تلگرام اینطور چیزی درست کرد که ربات تلگرام واسطه بین فرد با ادمین باشه واطلاعات رد بدل کنه لطفا در صورت درست کردن بنده هم خریدارم

m2020k2012
August 28th, 2016, 02:43
دوست عزیز در صورت درست کردن بنده هم خریدارم چند وقتی منم دنبالش تو سایت خارجی بودم فقط چنتا مطلب خوندم که میشه با ربات تلگرام اینطور چیزی درست کرد که ربات تلگرام واسطه بین فرد با ادمین باشه واطلاعات رد بدل کنه لطفا در صورت درست کردن بنده هم خریدارم
شما بدون ربات میخوای؟

farshid17
August 28th, 2016, 04:34
نه دوست عزيز من چون من زياد با api ربات تلگرام كار نكردم بخوبي بلد نيستم باهاش كار كنم اگه با ربات هم بشه من مي خوام

k-pax
August 28th, 2016, 09:07
با 8 سال سابقه برنامویسی حرفه ای و ساخت چنیدن api و سیات در مورد تلگرام در خدمتتون هستم !

دقیقا مطابق درخواست شما انجام میشه !

تلگرام ما : @cloudfire_ir

برای ارائه نمونه کار با ما در ارتباط باشید!

Rezash
August 28th, 2016, 09:09
با سلام و احترام
می تونید از این اسکریپت کمک بگیرید :
https://github.com/Surzhikov/TelegramSiteHelper

CaeZer
August 28th, 2016, 11:35
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان بعضیاتون واقعا قیمت تخیلی میدین واسه این بات ، مثل این دوست عزیزمون k-pax (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=36198) قیمت برای ساخت این بات 500 تومن داده !

لطفا دوستان قیمت منطقی بدن آخه کدوم بنی بشری برای یک امکان جانبی که اهمیت متوسطی داره بیاد و این هزینه رو براش پرداخت کنه ؟

تشکر از دوستان

farshid17
August 28th, 2016, 11:41
با سلام و احترام
می تونید از این اسکریپت کمک بگیرید :
https://github.com/Surzhikov/TelegramSiteHelper
دوست عزیز این مال چت فقط واسه کامل کردنش مثلا ارسال ویس یا عکس یا فایل باید کامال بشه که هر دو طرف واسه هم بتونند بفرستند

Farid Saadat
August 28th, 2016, 11:52
درود. اگر ميخواييد تلگرام به بنده پيغام بديد تا شماره يكى از دوستانم رو بهتون بدم ببينن ميتونن انجام بدن يا خير
راه ارتباطى در امضا
پيروز باشيد

omid1991
August 28th, 2016, 21:09
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان بعضیاتون واقعا قیمت تخیلی میدین واسه این بات ، مثل این دوست عزیزمون k-pax (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=36198) قیمت برای ساخت این بات 500 تومن داده !

لطفا دوستان قیمت منطقی بدن آخه کدوم بنی بشری برای یک امکان جانبی که اهمیت متوسطی داره بیاد و این هزینه رو براش پرداخت کنه ؟

تشکر از دوستان

سلام وقت بخیر
عزیز شما یه ایده ای دارید و فکر میکنید راحته پیاده کردنش ولی برای برنامه نویس شاید 10 ساعت مفید (1 الی 3 روز) زمان ببره و هر ساعت برنامه نویسی رو 80 تومن حساب کنیم میشه 800 تومن
پس کسی که اسکریپت اختصاصی میخواد باید این هزینه هارو بکنه

با احترام

mahdy777
August 29th, 2016, 00:34
دوست عزیز این مال چت فقط واسه کامل کردنش مثلا ارسال ویس یا عکس یا فایل باید کامال بشه که هر دو طرف واسه هم بتونند بفرستند
ورژن دو داره که فایل عکس هم می فرسته
من فارسیش هم کردم (اطلاعاتی که برای ربات می فرسته رو)
اسکریپت خوبی
فقط دو تا بدی داره اگر کسی خارج بشه از چت نمیگه ولی اگر سری بعد وارد بشه با همون مرورگر پیام های شما نشون میده...
بدی دیگش این که اگر به هر دلیلی نت شما قطع بشه حالت شما آفلاین نشون نمیده یوزر میاد سوال می پرسه و این که جوابی دریافت نمیکنه روی خوبی نداره
البته گزینه ای برای آفلاین یا خروج کامل از سیستم داره ولی روی مشتری های که قدیم وارد چت شدن کار نمیکنه! و میتونن باز پیام بدن و آفلاین هم کرده باشید باز پیام میاد!

این دو مورد اوکی بشه خوبه به نظر من

pc.rootall
August 29th, 2016, 00:53
اگر هنوز نیاز دارید در تماس باشید 09157222895

omid1991
September 4th, 2016, 14:08
سلام وقت بخیر

سلام دوستان یه برنامه نویس نیاز دارم که بتونه یه قسمت از سایت پشتیبانی انلاین بسازه که کسی از سایت من پیام داد تو تلگرام بنده فرستاده شه
من در دوتا اپلیکیشن گوشی همچین چیزی دیدم ولی من برای سایت میخوام
یه عکس میزارم یعنی شبیه این باشه
عکس:
33166
اگه میشه طراحی کرده هزینه و تحویل را اعلام بفرمایید
باتشکر

سلام

ایده بسیار خوبی هست منم دنبال چنین افزونه یا امکانی هستم.

عزیزانی که میخوان با هزینه 200 تومن قابل انجام هست.
دمو http://omidtak.ir/

با احترام

mahdy777
September 4th, 2016, 14:26
سلام وقت بخیر

عزیزانی که میخوان با هزینه 200 تومن قابل انجام هست.
دمو http://omidtak.ir/

با احترام

واقعا جای تاسف داره ...
من دو تا پست بالاتر همین اسکریپتی که شما میخوای 200 تومن بفروشی رایگان گفتم هست...

واقعا فکر میکنید ملت انقدر ... ؟؟

omid1991
September 4th, 2016, 14:36
واقعا جای تاسف داره ...
من دو تا پست بالاتر همین اسکریپتی که شما میخوای 200 تومن بفروشی رایگان گفتم هست...

واقعا فکر میکنید ملت انقدر ... ؟؟

دوست عزیز رایگانش اولا مشکلاتی داره
ثانیه هم فارسی نیست
ولی بنده از بیس قسمت php رو کد نویسی کردم ، دقت کنید لطفا

- - - Updated - - -

نمونه از تغییری که بنده تو کد نویسی رعایت کردم

- با آفلاین شدن مدیر پیامی برای کاربر ارسال میشه که اپراتور افلاین هست ولی میتونید پیام خود را ارسال کنید.
- با رفرش یا بسته شدن صفحه چت قبلی منقضی میشه کاربر باید مجدد اسم و موبایل وارد کنه
- کد های بهینه و استاندارد در ذخیره کردن داده ها
- شمسی سازی زمان در چت

و تغییراتی که کاربر میخواد بصورت مثلا ساخت منو

mahdy777
September 4th, 2016, 15:26
اون چیزی که من توی سایت شما می بینم بهش اصلا نمیخوره که از بیس نوشته باشید

http://omidtak.ir/chat/telegram-site-helper.css" rel="stylesheet">

<script type="text/javascript" src="http://omidtak.ir/chat/telegram-site-helper.js"></script>

""با آفلاین شدن مدیر پیامی برای کاربر ارسال میشه که اپراتور افلاین هست ولی میتونید پیام خود را ارسال کنید.""
حتما مدیر باید بگه آفلاین هست یا خودش اتوماتیک چک میکنه؟؟

""با رفرش یا بسته شدن صفحه چت قبلی منقضی میشه کاربر باید مجدد اسم و موبایل وارد کنه""
پیشفرضش خیلی بهتر هست درواقع کلاس هم داره خودش یه جور صفحه تیکیت میشه... بجای این که پاک بشه باید طوری می بود که توی همین وضعیت بگه مدیر آفلاین هستش

فارسیش هم که همون طور که گفتم من انجام دادم هرکی خواست بگه فایلش بهش رایگان میدم...

omid1991
September 4th, 2016, 16:19
اون چیزی که من توی سایت شما می بینم بهش اصلا نمیخوره که از بیس نوشته باشید

این بخش میشه جاوا اسکریپت من کد های php رو از بیس نوشتم

با آفلاین شدن مدیر پیامی برای کاربر ارسال میشه که اپراتور افلاین هست ولی میتونید پیام خود را ارسال کنید.
فعلا با دستور مدیر ارسال میشه ولی خیلی راحت اتوماتیک هم میتونم انجام بدم

با رفرش یا بسته شدن صفحه چت قبلی منقضی میشه کاربر باید مجدد اسم و موبایل وارد کنه
پیشفرضش خیلی بهتر هست درواقع کلاس هم داره خودش یه جور صفحه تیکیت میشه... بجای این که پاک بشه باید طوری می بود که توی همین وضعیت بگه مدیر آفلاین هستش
پاک نمیشه تو دیتابیس میمونه اطلاعات ولی خوب نیست که کاربر بعد یکماه چت همه اطلاعات همون باشه
بخش آفلاین هم دارم کار میکنم بصورت تیکت کاربر پیام ارسال میکنه

- - - Updated - - -

بخشی از کد ها PHP

$omidTlg = new omidTlg($token);
$res = $omidTlg->setWebhook($certificate, $url);
$res = $omidTlg->sendMessage($chat_id, 'test', array(array('منو')));
$res = $omidTlg->sendMultimedia($chat_id, 'photo', 'Untitled1123.png');
$res = $omidTlg->getUserProfilePhotos($chat_id);

k-pax
September 4th, 2016, 16:29
""
با آفلاین شدن مدیر پیامی برای کاربر ارسال میشه که اپراتور افلاین هست ولی میتونید پیام خود را ارسال کنید.""

""با رفرش یا بسته شدن صفحه چت قبلی منقضی میشه کاربر باید مجدد اسم و موبایل وارد کنه""

فارسیش هم که همون طور که گفتم من انجام دادم هرکی خواست بگه فایلش بهش رایگان میدم...

دوست گرامی شما میخواید رایگان قرار بدید خب قرار بدید
چه کاری با دیگران درادی که چند میفروشن و چطور میفروشن

ایشون روی این اسکریپت کار کردن و ارزش کارشون را دارن میگن . به من یا هرکسی ربطی نداره که دارن یه اسکریپت رایگان را میفروشن .

اینجا بخش درخواست برنامنویسی هست . و برامه نویسها قیمت میدن. استارتر دوست داشت انتخاب میکنه دوست نداشت انتخاب نمیکنه
جای بحث و جدل نیست !

شما رایگان میخوای بدی . در بخش مربوطه یه تاپیک باز میکنی و اسکریپت رایگانتون را قرار میدید. تشکرش را هم میگیرد .

این کار شما از نظر حرفه ای اصلا درست نیست .

mahdy777
September 6th, 2016, 01:39
دوست گرامی شما میخواید رایگان قرار بدید خب قرار بدید
چه کاری با دیگران درادی که چند میفروشن و چطور میفروشن

ایشون روی این اسکریپت کار کردن و ارزش کارشون را دارن میگن . به من یا هرکسی ربطی نداره که دارن یه اسکریپت رایگان را میفروشن .

اینجا بخش درخواست برنامنویسی هست . و برامه نویسها قیمت میدن. استارتر دوست داشت انتخاب میکنه دوست نداشت انتخاب نمیکنه
جای بحث و جدل نیست !

شما رایگان میخوای بدی . در بخش مربوطه یه تاپیک باز میکنی و اسکریپت رایگانتون را قرار میدید. تشکرش را هم میگیرد .

این کار شما از نظر حرفه ای اصلا درست نیست .

اون چیزی که شما نقل قول کردی کاملا نظرم درباره برنامه ایشون بوده و این که فلان کار می کردن توی برنامه ای که میخوام تغییر بدن بهتر بوده از نظر من، یعنی نظر ندم؟؟

در مورد حرف آخرم که گفتم رایگان میدم کلی بوده و برای بقیه دوستان گفتم

شما میتونی بحث جدالش بهم نشون بدی؟؟
نکنه هرجا به نفع شما و دوست شما نیست بحث و جدل میشه؟؟ یعنی خود شما الان دنبال بحث جدل نیستی؟؟

از نظر حرفه ای هم این خوبه که اسپم ندیم...