PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی بررسی یک میزبان خوب وبسایت

ACGE
August 26th, 2016, 21:25
سلام بر دوستان
بنده یه مشکلی داشتم و اونم اینه که وبسایتم روی میزبانی سایتی قرار دادم و اصلا راضی نیستم بعد چند ماه
ینی توی این مدت داون تایم داشته به دفعات که سایت بالا نمیومده و...
حالا به نظر شما من میتونم مبلغ باقی مانده از اشتراک یک ساله ام رو ازشون درخواست کنم؟؟
و اینکه با چه وبسایت هایی میشه یک میزبان خوب رو چک کرد؟
من این وبسایت https://www.host-tracker.com رو دیدم ولی نمیدونم با کدوم ابزارش میتونم ادعای میزبانی خوب و یا بد یه وب هاستینگ رو بکنم؟

- - - Updated - - -

آپ آپ آپ

ali-rezam
August 26th, 2016, 21:25
با پشتیبانی میزباتون صحبت کنید در موردش شاید باقی پول رو برگشت زدن که البته امکانش خیلی پایین هست
ملاک هاست خوب رو نمیشه رنکینگ سایت های مختلف قرار داد بسیاری از سرویس دهندگان هستن که کیفیت فوق العاده و رقالبی دارند ولی در رنکینگ قرار ندارن
ملاک های هاست خوب بار ها در انجمن گفته شده و میتونید جست و جو کنید و در بخش درخواست سرویس درخواست بدید که دوستان بهترین آفر های موجود رو بهتون ارائه بدن

ACGE
August 26th, 2016, 21:28
با پشتیبانی میزباتون صحبت کنید در موردش شاید باقی پول رو برگشت زدن که البته امکانش خیلی پایین هست
ملاک هاست خوب رو نمیشه رنکینگ سایت های مختلف قرار داد بسیاری از سرویس دهندگان هستن که کیفیت فوق العاده و رقالبی دارند ولی در رنکینگ قرار ندارن
ملاک های هاست خوب بار ها در انجمن گفته شده و میتونید جست و جو کنید و در بخش درخواست سرویس درخواست بدید که دوستان بهترین آفر های موجود رو بهتون ارائه بدن

خب من با چی باید تست کنم ریسپاند سرورشونو؟
پینگ و پاکت لاست و...؟

ACGE
August 26th, 2016, 22:42
خب الان من با سایت https://www.host-tracker.com/ تست میکنم نزدیک به 50 الی 70 درصد داره تایم اوت و ارور میده!!! سروری که سایتم روشه

ACGE
August 27th, 2016, 00:03
کسی نبود راهنمایی بکنه چطوری ارزیابی بشه یه هاستینگ؟؟

ali-rezam
August 27th, 2016, 03:49
بله میتونید آپتایم رو اینجوری چک کنید ولی سایر موارد نیاز به دقت شما هنگام خرید داره
پیشنهاد میشه از میزبان داخلی استفاده کنید یا اگر نمیتونید سرویسی تهیه کنید که بهترین پینگ رو داشته باشه(معمولا سرویس های آلمان پینگ مناسبی دارن)
سعی کنید سرویستون دارای هارد ssd باشه یا حداقل دیتابیس بر روی هارد ssd قرار داشته باشه
بهتره سرویستون دارای وب سرور هایی مثل litespeed و یا nginx باشه
دقت داشته باشید سرویس دهنده از لایسنس قانونی کنترل پنل استفاده کنه (ازشون درخواست کنید بهتون اثبات کنن)
و همچنین مواردی مثل تعداد سایت هایی که بر روی سرور هستند متناسب با سخت افزار بسیار اهمیت داره و سعی کنید از سرویس دهنده هایی که تعداد سرویس بالا بر روی سرور با مشخصات پایین دارن استفاده نکنید
در کنار این موارد سرویس دهنده اگر از رایانش ابری استفاده کنه یک پوینت مثبت برایشون حساب میشه
سایت اصلی سرویس دهنده رو ملاک آزمایش خودتون قرار ندید چون هم ممکنه بر روی بهترین سرور قرار داشته باشه و سایر سرور ها کیفیت کافی رو نداشته باشند و یا برعکس ممکنه بر روی سروری جدید و استیبل نشده قرار داشته باشد

hegza
August 27th, 2016, 04:06
خب الان من با سایت https://www.host-tracker.com/ تست میکنم نزدیک به 50 الی 70 درصد داره تایم اوت و ارور میده!!! سروری که سایتم روشه

سرور میزبان کجاست؟
کجا ها(چه لوکیشن هائی) تایم اوت میده؟

- - - Updated - - -

کسی نبود راهنمایی بکنه چطوری ارزیابی بشه یه هاستینگ؟؟

بعضا هاستینگ ها کانکشن همزمان رو برای یک اکانت محدود میکنند
مثلا شما از هاست تراکر پینگ(http) میگیرید بالای 50 درخواست میره خوب طبیعتا نصفش فیل میشه و علت هم در محدودیت کانکشن همزمان هست(البته نه بطور 100% اما عمدتا علت اینه)

ACGE
August 27th, 2016, 13:48
بله میتونید آپتایم رو اینجوری چک کنید ولی سایر موارد نیاز به دقت شما هنگام خرید داره
پیشنهاد میشه از میزبان داخلی استفاده کنید یا اگر نمیتونید سرویسی تهیه کنید که بهترین پینگ رو داشته باشه(معمولا سرویس های آلمان پینگ مناسبی دارن)
سعی کنید سرویستون دارای هارد ssd باشه یا حداقل دیتابیس بر روی هارد ssd قرار داشته باشه
بهتره سرویستون دارای وب سرور هایی مثل litespeed و یا nginx باشه
دقت داشته باشید سرویس دهنده از لایسنس قانونی کنترل پنل استفاده کنه (ازشون درخواست کنید بهتون اثبات کنن)
و همچنین مواردی مثل تعداد سایت هایی که بر روی سرور هستند متناسب با سخت افزار بسیار اهمیت داره و سعی کنید از سرویس دهنده هایی که تعداد سرویس بالا بر روی سرور با مشخصات پایین دارن استفاده نکنید
در کنار این موارد سرویس دهنده اگر از رایانش ابری استفاده کنه یک پوینت مثبت برایشون حساب میشه
سایت اصلی سرویس دهنده رو ملاک آزمایش خودتون قرار ندید چون هم ممکنه بر روی بهترین سرور قرار داشته باشه و سایر سرور ها کیفیت کافی رو نداشته باشند و یا برعکس ممکنه بر روی سروری جدید و استیبل نشده قرار داشته باشد
خیلی ممنون از توضیحاتتون
سرور ما آمریکاست!
اس اس دی هم نیست
لایت اسپیده
پینک هم افتضاح! برخلاف رقبامون
ابری هم فک نکنم باشه چیزی نگفتن!

کلاود هاست یعنی بهتره؟

- - - Updated - - -

سرور میزبان کجاست؟
کجا ها(چه لوکیشن هائی) تایم اوت میده؟

- - - Updated - - -

بعضا هاستینگ ها کانکشن همزمان رو برای یک اکانت محدود میکنند
مثلا شما از هاست تراکر پینگ(http) میگیرید بالای 50 درخواست میره خوب طبیعتا نصفش فیل میشه و علت هم در محدودیت کانکشن همزمان هست(البته نه بطور 100% اما عمدتا علت اینه)

سرور آمریکاست!
توی تست بیشتر جاهارو از جمله ایرانو تایم اوت 100 درصدی میده!
و اینکه الان هرچی وبسایت خوب ایرانو من با این وبسایت چک کردم همه بدون ارور پینگ خوبی دادند! حتی رقبای ما
و اینکه هاستینگ من توی یه ماه اخیر چندبار چند ساعتی سایت منو باز نمیکرد و ارور 500 میداد

تعجب میکنم از وب هاستینگی به این قدمت چندین ساله با نماد 2 ستاره !!

2JZ
August 27th, 2016, 14:02
کلاود هاست یعنی بهتره؟

بستگی به کلود داره...

به نظر من بهترین گزینه برای شما استفاده از سرور مجازی هست.
خیالتون هم راحت میشه.

ACGE
August 27th, 2016, 14:06
بستگی به کلود داره...

به نظر من بهترین گزینه برای شما استفاده از سرور مجازی هست.
خیالتون هم راحت میشه.

درد سر و هزینه ش نسبت به بازده و بازدید کم فعلی توجیه پذیر نیست!
منظورتون از نوع کلود چیه؟

2JZ
August 27th, 2016, 14:07
درد سر و هزینه ش نسبت به بازده و بازدید کم فعلی توجیه پذیر نیست!
منظورتون از نوع کلود چیه؟
چقدر هزینه میزبانی می کنید؟

ACGE
August 27th, 2016, 14:19
چقدر هزینه میزبانی می کنید؟

65 سالینه
یک گیگ

kandohost.com
August 28th, 2016, 12:20
سلام بر دوستان
بنده یه مشکلی داشتم و اونم اینه که وبسایتم روی میزبانی سایتی قرار دادم و اصلا راضی نیستم بعد چند ماه
ینی توی این مدت داون تایم داشته به دفعات که سایت بالا نمیومده و...
حالا به نظر شما من میتونم مبلغ باقی مانده از اشتراک یک ساله ام رو ازشون درخواست کنم؟؟
و اینکه با چه وبسایت هایی میشه یک میزبان خوب رو چک کرد؟
من این وبسایت https://www.host-tracker.com رو دیدم ولی نمیدونم با کدوم ابزارش میتونم ادعای میزبانی خوب و یا بد یه وب هاستینگ رو بکنم؟

- - - Updated - - -

آپ آپ آپ

با سلام

بعید می دونم شرکنی بعد گذشت چند ماه هزینه رو برگشت بده چون معمولا گارانتی برگشت وجه فقط برای چند روز اول هست . باز شما می تونید با هاستینگ خودتون در این مورد مکاتبه داشته باشید .

روش هایی هم که می تونید میزبانی سرویس دهنده رو چک کنید می تونید چند نمونه از وب سایت هایی که این هاستینگ میزبانی می کنه رو دریافت کنید و در وب سایت های آمارگیری و تست سرعت وارد کنید و نتیجه رو بسنجید .