PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای سایت دانلود

S-ARM
November 22nd, 2010, 00:20
سلام
من سایتی دارم که هم دانلوده و هم انجمنم
میخوام ببینم به نظر شما کودوم کار فعلا برای من بهتره؟
(تحریم و به خصوص امنیت)

1- هاست اشتراکی (سایت)+ هاست دانلود (دانلود)
2 - هاست اشتراکی (سایت) + سرور مجازی ( دانلود)
3- سرور مجازی (هم سایت هم دانلود)

نکته:
من فعلا کسی رو ندارم که امنیت سرور مجازی رو برام تامین کنه و سرور منظورم سرور خام با پنل هست

---------- Post added 10-11-22 at 12:20 AM ---------- Previous post was 10-11-21 at 11:45 PM ----------

دوستان یه نظری بدند

itjavani
November 22nd, 2010, 00:28
تجربه نشون داده گزینه 1-2 بهتر جوابگو هست!

next
November 22nd, 2010, 00:38
گزینه 1 از یک شرکت معتبر

rozdata
November 22nd, 2010, 00:42
اگر امنیت واستون مهمه و هاست نیاز دارین ما میتونیم با شرایطی که دارین هاست کنیم امنیتی که حتی 1 دقیقه سایت داون نباشه( هاست اصلی) و یا فایل هاتون در دسترس نباشه ( فایل هاستینگ)

در صورت نیاز با روابط عمومی ر ارتباط باشید

mamali5
November 22nd, 2010, 01:21
گزینه 1 و 2 خوب 3 اگه روش کار بشه خوب تره
اگه نیاز به امکانات بیشتر مثل دانلود و آپلود با حجم و سرعت بالا دارین وی پی اس بهتره
برای وی پی اس هم دایرکت دمین نصب کنین خوب(هم از نظر امنیت و هم از نظر مصرف منابع سرور)

Warez-Host.IR
November 22nd, 2010, 10:02
S-ARM (http://www.webhostingtalk.ir/member/11503/) , عزیز اینهایی که دوستان فرمودن همه درست هست ولی اول باید ببینیم شما چقدر میخواهید هزینه کنید :
مثلاً خود من هاست دانلود میدم 100 گیگ ماهیانه فلان قدر (( قیمت ندادم که تبلیغ نشه )) ولی شما می تونید همون را یک سرور مجازی تهیه کنید با هارد 400 گیگ و همان حدود قیمت
ولی خوب درسته از نظر فضا و ... صرفه هست ولی مدیریت یک سرور مجازی بسیار دشوارتر از هاست دانلود هست
شما ابتدا هزینه ای که قرار هست برای این کار در نظر بگیرید را اعلام کنید تا دقیق تر راهنمایی کنیم
مثل این می مونه که دوستی آمده بودند و تاپیک زدند که هاست دانلود میخوان سالیانه 150 تومان
وقتی ازشون پرسیدم چقدر فضا نیاز دارید گفتن فعلاً 50 گیگ
خوب 50 گیگ کم کم ماهیانه 40 هزار تومان هزینه داره که سالیانه 480 تومان و کسی مثل ایشون یک سرور مجازی تهیه کنه براش بصرفه تر هست

sohrab.khan
November 22nd, 2010, 12:59
گزینه سوم چون تجربه ثابت کرده کسی که امنیت براش مهمه باید سرور مجازی داشته باشه

S-ARM
November 22nd, 2010, 15:09
S-ARM (http://www.webhostingtalk.ir/member/11503/) , عزیز اینهایی که دوستان فرمودن همه درست هست ولی اول باید ببینیم شما چقدر میخواهید هزینه کنید :
مثلاً خود من هاست دانلود میدم 100 گیگ ماهیانه فلان قدر (( قیمت ندادم که تبلیغ نشه )) ولی شما می تونید همون را یک سرور مجازی تهیه کنید با هارد 400 گیگ و همان حدود قیمت
ولی خوب درسته از نظر فضا و ... صرفه هست ولی مدیریت یک سرور مجازی بسیار دشوارتر از هاست دانلود هست
شما ابتدا هزینه ای که قرار هست برای این کار در نظر بگیرید را اعلام کنید تا دقیق تر راهنمایی کنیم
مثل این می مونه که دوستی آمده بودند و تاپیک زدند که هاست دانلود میخوان سالیانه 150 تومان
وقتی ازشون پرسیدم چقدر فضا نیاز دارید گفتن فعلاً 50 گیگ
خوب 50 گیگ کم کم ماهیانه 40 هزار تومان هزینه داره که سالیانه 480 تومان و کسی مثل ایشون یک سرور مجازی تهیه کنه براش بصرفه تر هست

سلام و ممنون بابت پاسختون
من میخوام ماهانه 20 هزینه کنم یا کم تر
حدود 20 تا 30 گیگ

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

ببینید
الان حرف اصلی من سر امنیته
امنبت کودوم بهتره
آیا امنیت سرور مجازی که کسی رو امنیتش کار نمیکنه بهتره یا هاست؟

Warez-Host.IR
November 22nd, 2010, 15:57
سلام و ممنون بابت پاسختون
من میخوام ماهانه 20 هزینه کنم یا کم تر
حدود 20 تا 30 گیگ

با سلام
دوست عزیز شما با همان هزینه ماهیانه 30 تومان می تونید 30 گیگ هاست دانلود خرید کنید

ببینید
الان حرف اصلی من سر امنیته
امنبت کودوم بهتره
آیا امنیت سرور مجازی که کسی رو امنیتش کار نمیکنه بهتره یا هاست؟
به قول دوستمون امنیت مطلق نیست
این هم بستگی داره
شما میاید و یک سرور مجازی تهیه میکنید و میدید یک شخص عالم به این کار براتون بهترین کانفیگ را انجام میده و مثلاً 150 هزار تومان میگیره
خوب دیگه تمام شد
آیا به نظرتون در طول سال به روز رسانی ندارید ؟؟
آیا به نظرتون شما دیگه هیچ مشکل امنیتی براتون پیش نمیاد که بخواد بدید کسی براتون انجام بده ؟؟

اما سرور اختصاصی که یک شخص داره از روی اون هاست دانلود میده خیلی فرق داره
همیشه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها یک فرد خاصی که نیست - یک گروه هستند
همیشه خودشون مسائل امنیتی را رعایت می کنند و به روز رسانی ها و ... را انجام می دهند
شما نگران و دغدقه های کارهای سرور را ندارید و تنها کار خودتون را با خیال راحت انجام میدید

همیشه نباید این را نگاه کنیم که یک سرور مجازی خرید میکنیم و همه چیز دست خودمون هست و یک فضای زیاد با یک قیمت مناسب گیرمون میاد
باید به دیگر چیزها هم اندکی دقت کرد

S-ARM
November 22nd, 2010, 16:01
با سلام
دوست عزیز شما با همان هزینه ماهیانه 30 تومان می تونید 30 گیگ هاست دانلود خرید کنید

به قول دوستمون امنیت مطلق نیست
این هم بستگی داره
شما میاید و یک سرور مجازی تهیه میکنید و میدید یک شخص عالم به این کار براتون بهترین کانفیگ را انجام میده و مثلاً 150 هزار تومان میگیره
خوب دیگه تمام شد
آیا به نظرتون در طول سال به روز رسانی ندارید ؟؟
آیا به نظرتون شما دیگه هیچ مشکل امنیتی براتون پیش نمیاد که بخواد بدید کسی براتون انجام بده ؟؟

اما سرور اختصاصی که یک شخص داره از روی اون هاست دانلود میده خیلی فرق داره
همیشه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها یک فرد خاصی که نیست - یک گروه هستند
همیشه خودشون مسائل امنیتی را رعایت می کنند و به روز رسانی ها و ... را انجام می دهند
شما نگران و دغدقه های کارهای سرور را ندارید و تنها کار خودتون را با خیال راحت انجام میدید

همیشه نباید این را نگاه کنیم که یک سرور مجازی خرید میکنیم و همه چیز دست خودمون هست و یک فضای زیاد با یک قیمت مناسب گیرمون میاد
باید به دیگر چیزها هم اندکی دقت کرد

تشکر از این که وقت میزارید و با صبر و حوصله جواب منا میدید
ظاهرا حق با شماستمتاسفانه این santrex خیلی به من ضرر زده
خدا لعنتش کنه

---
November 22nd, 2010, 16:05
1 از همه بهتره دغ دغه هم دیگه ندارید

S-ARM
November 22nd, 2010, 16:07
ولی هاست ها از نظر سرعت لود سایت ضعیفند

Warez-Host.IR
November 22nd, 2010, 16:40
تشکر از این که وقت میزارید و با صبر و حوصله جواب منا میدید
ظاهرا حق با شماستمتاسفانه این santrex خیلی به من ضرر زده
خدا لعنتش کنه
خواهش میکنم وظیفه است

ولی هاست ها از نظر سرعت لود سایت ضعیفند
اون به سروری اصلی مربوط میشه
اگر هم خواستید هاست واسه دانلود بگیرید از جایی تهیه کنید که واقعاً هاستشون هاست دانلود باشه نه اینکه میان و رو یک سرور 20 مدل سرویس ارائه می کنند
از vps/vds گرفته تا هاست اشتراکی و هاست دانلود و ...
من اینها را قبول ندارم ، چون باید سرور دانلود از سرور هاست اشتراکی جدا باشه و روی سرور دانلود هم سعی بشه نمایندگی داده نشه

موفق باشید