PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربر ایرانی می پذیرد ! Webmoney

WHTkhalezanak
August 26th, 2016, 01:33
:113:
سلام نمی دونم من خبر نداشتم یا اینکه واقعا جدیده ولی با تعجب دیروز در وب مانی ثبت نام کردم، با شماره ی ایران و کد احراز هویت فرستادند و بعد اطلاعات پاسپورت رو خواستند و بعد از ارسال تایید کردند و حساب من رو فعال کردند!!!
با این ترتیب خدماتی که ارائه میدیم رو میتونیم به همه ی دنیا بفروشیم.
خداروشکر

saeed1988m
August 26th, 2016, 01:35
درود بر شما
وب مانی برا روسیه هست و تحریمی برای ایران نداره البته فعلا!!!!

hegza
August 26th, 2016, 02:53
سلام نمی دونم من خبر نداشتم یا اینکه واقعا جدیده ولی با تعجب دیروز در وب مانی ثبت نام کردم، با شماره ی ایران و کد احراز هویت فرستادند و بعد اطلاعات پاسپورت رو خواستند و بعد از ارسال تایید کردند و حساب من رو فعال کردند!!!
خداروشکر

قسمت اول رو دوستان جواب دادن(که تحریم نبودیم و البته بعضی خدماتش تو ایران نیست)
اما اینکه به تمام دنیا خدمات بدین باید عرض کنم وبمانی فقط در زمره کشورهای بلوک شرق اروپا و چند کشور آسیایئی طرفدار داره که اوناهم جنس بخر نیستن!!!!

IRPAYPAL
August 26th, 2016, 10:14
سالهاست دارم از وب مانی و پرفکت مانی استفاده میکنم و این موضوع جدیدی نیست دوست عزیز

WHTkhalezanak
August 27th, 2016, 00:48
قسمت اول رو دوستان جواب دادن(که تحریم نبودیم و البته بعضی خدماتش تو ایران نیست)
اما اینکه به تمام دنیا خدمات بدین باید عرض کنم وبمانی فقط در زمره کشورهای بلوک شرق اروپا و چند کشور آسیایئی طرفدار داره که اوناهم جنس بخر نیستن!!!!

وقتی خدماتت شما در دنیا مشتری داشته باشه و مشتری بتونه با کریدیت کارت خرید کنه دیگه واسط میخواد پی پال باشه یا وب مانی یا زرین پال :d
برای من که خوشحال کننده بود

hegza
August 27th, 2016, 04:14
وقتی خدماتت شما در دنیا مشتری داشته باشه و مشتری بتونه با کریدیت کارت خرید کنه دیگه واسط میخواد پی پال باشه یا وب مانی یا زرین پال :d
برای من که خوشحال کننده بود

شما حاضرید اطلاعات کارت بانکیتون بهمراه رمز و cvv2 رو به زرین پال بدین؟!
تفاوت در اعتماد مشتریه اخوی جان

Raymvnd
August 27th, 2016, 15:29
خداروشکر

درود...خیلی وقته به ایرانی ها خدمات میده...چون تحریم نیستیم...خوش نباش