PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال نویسنده برای سایت خبری موبایل

SaeedFazlollahzadeh
August 25th, 2016, 22:16
سلام
نیازمند نویسنده برای وب سایت خبری موبایل به شکل تخصصی در حوزه سامسونگ هستم
cms: وردپرس
شرایط: حداکثر پنج پست در روز و حداکثر یک مقاله با حجم بالا در هفته
در صورت داشتن رزومه مرتبط، ارسال کنید
جهت تست، یک لینک به شما جهت ترجمه آنی به شما داده خواهد شد و پذیرش/عدم پذیرش بر اساس همان نوشته انجام خواهد شد
راه های ارتباطی
تلگرام @vbinna
ایمیل s.fazl73@gmail.com
میزان دستمزد و دیگر موارد در گفتگو های دو نفره ذکر خواهد شد

SaeedFazlollahzadeh
August 26th, 2016, 21:54
متاسفانه نمونه ترجمه های ارسالی دارای کیفیت حداقلی نیز نبوده!
هم چنان در انتظار

Farid Saadat
August 27th, 2016, 01:46
درود. قربان ، طبق تعرفه شما ، كيفيت ترجمه اى كه انحام ميشه در همون حدى كه ارسال كردم هست. اگر تمايل به افزايش قيمت داشتيد ، ميتونم در خدمت باشم اما با اون تعرفه ، جملات رو ويرايش نميكنه كسى چون ارزش وقت نداره. در صورت نياز ، اى دى بنده رو داريد.
پيروز باشيد

SaeedFazlollahzadeh
August 27th, 2016, 02:05
درود. قربان ، طبق تعرفه شما ، كيفيت ترجمه اى كه انحام ميشه در همون حدى كه ارسال كردم هست. اگر تمايل به افزايش قيمت داشتيد ، ميتونم در خدمت باشم اما با اون تعرفه ، جملات رو ويرايش نميكنه كسى چون ارزش وقت نداره. در صورت نياز ، اى دى بنده رو داريد.
پيروز باشيد
شما میتونی رزومه برای زومیت ارسال کنید اگر اینقدر به خودتون مطمئن هستید!
میتونم شما رو سایتی هدایتم کنم که رنک 200 الکسا ایران رو داره اما تعرفه اش کمی از تعرفه من بالاتر هست!
شما میتونستی اعلام کنی با این هزینه نمیتونی کار کنی (گفته بودین پول باید حلال باشه با این هزینه و اختصاصی هم خواهد بود و از این چیز ها، اگر یادتون باشه) (پیام های قبلی رو پاک کرده بودم قبلا)
به هر حال، اگرم بخوام در آینده نویسنده جذب کنم و تعرفه بالاتر از این هم بره، شما دیگه هرگز راهی به مجموعه من نخواهید داشت!
شب خوش

Farid Saadat
August 27th, 2016, 02:13
شما میتونی رزومه برای زومیت ارسال کنید اگر اینقدر به خودتون مطمئن هستید!
میتونم شما رو سایتی هدایتم کنم که رنک 200 الکسا ایران رو داره اما تعرفه اش کمی از تعرفه من بالاتر هست!
شما میتونستی اعلام کنی با این هزینه نمیتونی کار کنی (گفته بودین پول باید حلال باشه با این هزینه و اختصاصی هم خواهد بود و از این چیز ها، اگر یادتون باشه) (پیام های قبلی رو پاک کرده بودم قبلا)
به هر حال، اگرم بخوام در آینده نویسنده جذب کنم و تعرفه بالاتر از این هم بره، شما دیگه هرگز راهی به مجموعه من نخواهید داشت!
شب خوش
درود. بنده خدارو شمر نيازى به معرفى كار توسط شما ندارم قربان. مورد بعد اينكه من هم اصرارى نكردم با من كار كنيد و قصدم اطلاع رسانى به دوستان بود كه در وقتشون صرفه جويى بشه. هنوز هم ميگم به پول حلال اهميت ميدم و تو عمرم حتى يك ريال پول غير حالا نخواهم خورد دوست عزيز.
در مورد ترجمه هم نيازى به اثبات ندارم خدا رو شكر ، مشترى هاى خودم رو دارم ( هم در امر ترجمه و هم در امر نويسندگى. دليل اينكه ميخوام جاى ديگه هم كار كنم ، اينه كه حتى دوست ندارم يك ساعتم رو هدر بدم )
در مورد زوميت هم بايد عرض كنم كه شماراطلاعى از نويسنده هاى اين سايت نداريد. من به دليل اين كه اطلاع دارم ، هرگز سمتش نمى رم چون سيستم اشتباهى داره ( اين مورد نظر شخصى من هست ، هرچند كه زوميت بزرگترين وبسايت تكنولوژى ايرانى باشه )
به هر حال ، اميدوارم اشخاصى كه مد نظرتون هست رو پيدا كنيد و سايتتون روزى به رتبه اى بهتر از زوميت هم برسه.
پيروز باشيد