PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف زیاد وردپرس

tanha123
November 21st, 2010, 21:08
سلام
دوستان من از وردپرس استفاده میکنم و متاسفانه خیلی خیلی رم مصرف میکنه:(
اما من نمی دونم چرا سایت های بزرگی که از وردپرس استفاده میکنند چرا اکانتشان ساپرتد نمیشه چرا با اینکه این همه بازدید دارند سرورشون داقون نمیشه:39:
اما هر چی هم ازشون می پرسم جواب نمیدن آخه این رسمشه؟
اما دوستان هر میدونه باید چی کار کنم لطفا بگه لطفا:77:

amirizadi
November 21st, 2010, 21:18
ورد پرس همین طوره چند تا پلاگین که بهش اضفه میشه لودش میزنه بالا

tanha123
November 21st, 2010, 21:21
خب پس سایتهای بزرگی که از وردپرس استفاده میکنن پس چی کار میکنن؟

NiceIran.net
November 21st, 2010, 22:18
با كانفيگ مناسب!!

BloodThirsty
November 21st, 2010, 23:01
ببخشید من یه سوال داشتم , از کجا بفهمیم چه قد رم از سرور مصرف شده , چون منم دو تا سایت تو وردپرس دارم و می خوام بدونم که تا حالا چه قد مصرف شده ...
اگه مسیرشو برام بگید ممنون میشم . :63:

kingoftehran
November 21st, 2010, 23:22
با سلام
سایت های بزرگ خودشون سرور اختصاصی یا وی پی اس دارند و مثلا به جای آپاچی ار لایت اسپید استفاده می کنند ولی سروری که برای سرور اشتراکی ساخته شده شدیدا توسط وردپرس اذیت می شه.
واسه همینه که یک سری از از هاستینگ ها زدند هاست (http://www.parmishost.com) ویژه ورد پرس و می فروشند.

Fracture
November 21st, 2010, 23:35
بیشتر cpu مصرف میشه.

tanha123
November 22nd, 2010, 06:49
سلام
دوست عزیز NiceIran.net خب چه کار هایی باید توی کانفیگ انجام داد؟

NiceIran.net
November 22nd, 2010, 08:42
وب سرور تون بايد بهينه بشه. توصيه ميشه از لايت اسپيد استفاده كنيد

Warez-Host.IR
November 22nd, 2010, 10:07
بستگی به سروری داره که شما دارید از اون سرویس می گیرید
خودم برای سایت شخصی از وردپرس استفاده میکنم
تا به حال هیچ مشکلی با این سیستم نداشتم
شهرآموزش - اولين و بزرگترين سايت آموزشي براي تمام سنين بدون محدوديت موضوعي || LearnCity.IR (http://www.learncity.ir/)

rozdata
November 22nd, 2010, 10:50
بستگی به سرور هم داره
سرور ما که مشکلی نداره چند تا سایت با وردپرس با پلاگین های زیادی که روشون نصب شده الان به راحتی لود میشن

Warez-Host.IR
November 22nd, 2010, 12:55
tanha123 (http://www.webhostingtalk.ir/member/7532/) , عزیز اگر تمایل داشتید می تونم بهتون یک هفته هاست واسه تست بدم که ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر
ولی تضمین 100% میدم که بدون هیچ مشکلی بتونید از وردپرس استفاده کنید

tanha123
November 22nd, 2010, 13:56
سلام
دوست عزیز NiceIran.net لایت اسپید یه سایته یا یه چیز دیگه؟ میشه توضیح بدید؟
و دوست عزیز Warez-Host.IR من خودم وی پی اس دارم و میبینم که چغدر روز یه روز داره مصرف رم میره بالا.
دوستان اگه کسی میتونه مووبل تایپ رو فارسی کنه بگه چون میخوام وردپرس رو بزرام کنار اما به نظرم بهترن وردپرسه و اگه این مشکل رو نداشت بهترین بود.
و دوست عزیز rozdata من وی اس دارم میشه بگید شما از کجا سرور خریدید شاید من هم بخریم.

rozdata
November 22nd, 2010, 17:09
دوست عزیز rozdata من وی اس دارم میشه بگید شما از کجا سرور خریدید شاید من هم بخریم

tanha123 عزیز ما سرورها مون از دیتا سنترهای کانادایی هست مهم نیست که از کجا سرور داشته باشید مهم آپتایم سرور هست و یک سری مراحل امنیتی که با مهارت لازم و وقت زیاد روی سرور که باعث مقاومت سرور بشه

در صورت نیاز میتونیم براتون سرور مجازی هم از همون دیتا سنتر تهیه کنیم در صورت نیاز در تماس باشید