PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید لب تاپ

babelirani
August 25th, 2016, 11:38
با سلام خدمت تمامی عزیزان

قصد دارم توی این ماه به لب تاپ بخرم

با جستجو به این لب تاپ رسیدم

http://meghdadit.com/product/8047/lenovo-y5070-core-i7-16gb-1tb8gb-ssd-4gb-4k/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%88%D8%A7%DB%8C-5070-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-i7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%84%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AF%DB%8C-%D9%88%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84/

میخواستم ببینم کسی نظری در مورد این لب تاپ داره ؟ و اگه در همین محدوده قیمتی لب تاپی دیگه پیشنهاد میدید خوشحال میشم

با تشکر

Farid Saadat
August 25th, 2016, 12:09
درود. كاربرى رو ميفرماييد ؟
----
پيشنهاد من اينه كه واسه اينكه ميخواين هزينه خوبى بكنين ، لنوو نخرين! من پيشنهادم بهتون ، برند هاى ايسوز ، ايسر ، اچ پى و اپل هست و مدل پيشنهادى هم اين مدل :
http://www.digikala.com/Product/DKP-150718/ASUS-K550VX-A-15-inch-Laptop/لپ-تاپ-15-اينچي-ايسوس-مدل-K550VX#!/tab-techspecs/
با آرزوى شاد كامى

ArianMP
August 25th, 2016, 12:19
سلام، برای multimedia می خواین یا کار های سنگین و بازی ؟
اگر برای کارای عادی می خواین سری N ایسوس پیشنهاد میشه ولی اگه برای کارای سنگین می خواین سری G ام اس ای پیشنهاد میشه.
موفق باشید

babelirani
August 25th, 2016, 14:03
درود. كاربرى رو ميفرماييد ؟
----
پيشنهاد من اينه كه واسه اينكه ميخواين هزينه خوبى بكنين ، لنوو نخرين! من پيشنهادم بهتون ، برند هاى ايسوز ، ايسر ، اچ پى و اپل هست و مدل پيشنهادى هم اين مدل :
http://www.digikala.com/product/dkp-150718/asus-k550vx-a-15-inch-laptop/لپ-تاپ-15-اينچي-ايسوس-مدل-k550vx#!/tab-techspecs/
با آرزوى شاد كامى

کاربری عادی هستش نهایت بخوام یه دست فوتبالم باهاش بزنم

ببخشید چرا لنوو نخرم مگه مشکلی دارن این برند ؟

سلام، برای multimedia می خواین یا کار های سنگین و بازی ؟
اگر برای کارای عادی می خواین سری n ایسوس پیشنهاد میشه ولی اگه برای کارای سنگین می خواین سری g ام اس ای پیشنهاد میشه.
موفق باشید

برای کاربری عادی میخوام

سری n ایسوس فک کنم یکم از بودجه من بالاتر میره حدودا ۴-۴.۵ باید داد برای لب تاپ

black.p
August 25th, 2016, 14:11
سلام

به هیچ وجه سمت لنوو نرید،با همین بودجه میتونید این مدل ایسوس رو بخرید: اینجا
(http://www.digikala.com/Product/DKP-150718/ASUS-K550VX-A-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%D9%8A%D9%86%DA%86%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-K550VX#!/tab-techspecs/)
خودتون هم که میگید نحوه استفاده تون عادی هست و چندان بازی نمیکنید ، این مورد خیلی عالیه براتون

بنده خودم تقریبا یک ماهه ایسوس دارم از هر نظر بگی عالیه و هیچ مشکلی نداره ، msi هم پیشنهاد میشه اگر ایسوس نخاستید

iHSG
August 25th, 2016, 14:58
سلام
به نظر منم اصلاً سمت Lenovo نرید.
یه تبلت 10 اینچی Lenovo رو فقط به خاطر قیمت پایینش نسبت به سایر برند ها خریدم 2 ماه نکشید شارژ نمیشد دیگه بردم تعمیرگاه گفت درست کردم اما کلاً با Lenovo ها ظریف کار کنید منم گفتم اصلاً تبلت دست یه خانم هستش و فقط باهاش کار های معمولی خودش رو انجام میده و مسلماً کشتی نمیگیره که باهاش گفت نه کلاً منظور اینه مثلاً تو جنس سامسونگ شما حین شارژ هم اگه کار میکنید با تبلت تو Lenovo بذارید 100 درصد کامل شارژ بشه بعد از برق در بیارید بعدش کار کنید که تازه وقتی 100 درصد شارژ بشه کل شارژش 2 ساعت نمیکشه :( یعنی هر دو ساعت باید زده بشه به شارژ که شارژ شدنش بیشتر از 5 ساعت طول میکشه تا 2 ساعت فعالیت بشه باهاش کرد.فعالیت هم فیلم دیدن نیست که باتری بخوره کار های اینترنتی هست.
حالا باز گذشت تا کمتر از 1 ماه دیگه و با اینکه تمام نکات رو رعایت کردیم ولی باز شارژ شدنش خراب شد و این بار بردیم جای دیگه تعمیر اون جا هم درست کرد و از این توصیه های چرت و پرت بازم کرد منم گفتم آقا یعنی چی هی میگن با Lenovo ظریف کار کنید مگه مثلاً تو دیجی کالا نزده مثلاً لپ تاپ Lenovo رم 6 گیگ سی پی یو 4 هسته و... میگه درسته ولی مسلماً هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری برای همین Lenovo بد نیست اما کیفیت ساخت و دووم قطعاتش مسلماً پایین تر از برند های مشهوری مثل Asus و Samsung و... است حتی میگفت در زمینه تبلت برند Huawei کیفیت بهتری نسبت به Lenovo داره چه برسه به Samsung و...
تا اینکه بازم خراب شد و این بار بردم تعمیر گفتن که حین تعمیر هم آیسی شارژش سوخت و الان خیلی وقته تبلت 10 اینچی Lenovo که 500 هزار تومان + هزینه های جانبی خریده بودم بلااستفاده افتاده تو خونه و میشه ازش به عنوان سبزی خورد کنی استفاده کرد :)

به همین دلیل هرگز هرگز هرگز در هیچ کجای دنیا (نه فقط ایران) گول قیمت پایین (در هیچ حیطه ای نه فقط لپ تاپ و تبلت) رو نخورید و بدونید هیچ ارزونی بی حکمت نیست و هیچ گرونی بی علت :)

Farid Saadat
August 25th, 2016, 18:37
کاربری عادی هستش نهایت بخوام یه دست فوتبالم باهاش بزنم

ببخشید چرا لنوو نخرم مگه مشکلی دارن این برند ؟

برای کاربری عادی میخوام

سری n ایسوس فک کنم یکم از بودجه من بالاتر میره حدودا ۴-۴.۵ باید داد برای لب تاپ
دوستان هم اينكه لنوو نخريد رو تاييد كردند اما دلايل رو نگفتن. دلايل :
كيفيت ساخت پايين
لنوو نميدونه ميخواد چه كار كنه ! يك روز رو لپ تاپ هاى ١٣ اينچى كار ميكنه و تمركزش رو ميذاره روى اون ، يك روز تمركزش روى ١٥ اينچى هست و ...
كيفيت سخت افزارى كه استفاده ميكنه ، در حد ضعيف ترين لپ تاپ هاى ايسوز و اچ پى بازدهى دارن
لپ تاپى كه شما گفتين ، درايو نورى نداره كه خيلى خيلى مشكل بزرگى هست ( الان ممكنه فكر كنين نياز ندارين )
----
در كل ، طبق تجربه من ، بهتون پيشنهاد ميكنم سمتش نريد و فقط به فكر اين برند ها باشيد :
١- ايسوز : كيفيت عالى و مناسب براى كار طولانى مدت
٢- اچ پى : اگر كول پد بخرين ، ميتونه از ايسوز هم بالاتر قرار بگيره چون اچ پى خيلى روى فن تمركز نكرده ( اما به اين معنى نيست كه كيفيت فن بد هست )
٣- ايسر : لپ تاپ بسيار خوبى هست بعد از دو لپ تاپ بالا
٤- ام اس اى : كار نكردم باهاش ولى نشنيدم كسى بگه راضى نيستم
٥- فوجيتسو : اين هم كار نكردم ولى ٢ نفر كه دارن خيلى تعريف كردن

البته اين رده بندى ، براى لپ تاپ هاى ويندوزى هست و از همه بهتر ، مك بوك اپل هست. اين ليست بالا ، طبق تجربه و نظر شخصى و شنيده هاى من بوده پس لطفا كسانى كه با اين نظر مخالفند ، دليلى نداره راجع به اين رده بندى بحث كنند.
با آرزوى پيروزى