PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد زدن سایت دانلود

wordownload
August 23rd, 2016, 20:15
سلام ابتدا از مدیران این انجمن عذر می خوام اگه جای مناسبی تایپک نزدم
برای سایت دانلود چه چیزایی نیاز است؟
برای نگهداری فایل ها و لیچ کردنش از چه نوع هاستی استفاده کنم یا اینکه از آپلودسنتر ها استفاده کنم .کدوم به صرفه تر است؟

navid2zp
August 23rd, 2016, 20:43
هزینه بالا برای سرور و نویسنده
وقت

تنهایی هم وقت خودتون رو هدر نردید
حتما یک تیمی رو قبلش جمع کنید

wordownload
August 23rd, 2016, 21:05
هزینه بالا برای سرور و نویسنده
وقت

تنهایی هم وقت خودتون رو هدر نردید
حتما یک تیمی رو قبلش جمع کنید
نمی خوام تو اون حد جامع باشه و می خوام خودم فقط بعضی از چیز های خاص مثل فیلم و برنامه و بازی های معروف را قرار بدم و جمع کردن تیم خودش کلی داستان داره

iHSG
August 23rd, 2016, 21:08
اصلاً تیم و تنها نبودن به کنار الان با این همه رقیب جدی مثل پی سی دانلود و سافت 98 و... خیلی خیلی سخته که بتونید موفق بشید مگر اینکه پولدار باشید و به جای مهارت روی پولتون سرمایه گذاری کنید و با تبلیغات گسترده در تمامی سایت ها و حتی تلویزیون (که جدیداً تبلیغات سایت ها هم ظاهراً توش مد شده) رقیب این سایت ها بشید وگرنه اگر بخواید آهسته و پیوسته پیشرفت کنید شاید بعد 10 سال (که تازه اگه تا اون موقع پایدار بمونید) بتونید جزو سایت های دانلود برتر ایران حساب بشید.

navid2zp
August 23rd, 2016, 21:11
نمی خوام تو اون حد جامع باشه و می خوام خودم فقط بعضی از چیز های خاص مثل فیلم و برنامه و بازی های معروف را قرار بدم و جمع کردن تیم خودش کلی داستان داره

خوب اگر جامع نباشه به جایی نمی رسید
کلا سایت دانلود کار ساده ای نیست و پر هزینه هم هست
حتی اگر از پس هزینه ها بر بیاید با محتوی به مشکل می خورید

خود ما کلی هزینه کردیم و همه چیز فراهم هست ولی اگر نویسنده میاد بعد 1 ماه خسته میشه و میره
هرکی هم میاد برای همکاری انتظار داره توی یک تیم 3 نفره مثلا 60% به اون برسه

در کل کار بسیار سختی هست

armin.rf
August 23rd, 2016, 21:16
در صورت تمایل با ایدی

@mr_fo4r

در تماس باشید
یک سایت اسکریپت موجوده با رتبه 4000 ایران تنهایی نمیتونیم ادامه بدیم برای ایجاد تیم