PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل این ارور در هاست لینوکس چیست؟

Ramin
November 21st, 2010, 17:56
دوستان عزیز برای سایت اصلی یا هاست لینوکس با دایرکت ادمین استفاده میکنم .تا کنون مشکلی برای من ایجاد نشده بود .

از چند روز قبل پیام خطای زیر در قسمت های مختلف سایت دیده می شود.
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at www.--------------.ir (http://www.nightmusic.ir/) Port 80

چندین بار به پشتیبانی اطلاع دادم اما گفتند نیاز به تنظیماتی بوده است که انجام داده اند.
با الین حال مشکل من هنوز حل نشده و این پیام خطلا در قسمت های مختلف برای خودم و دیگر بازیدید کنندگان دیده میشود .همچنین یک قسمت سایت هم با فناوری آجاکس کار میکرد و هر 30 ثانیه رفرش میشد دیگر کار نمیکند.

لطفا راهنمایی کنید مشکل اصلی از سرور است؟؟؟آیا به دلیل بازید زیاد این مشکل ایجاد شده است؟؟؟ نیاز به تغییر هاست است؟ی ام اس سایت ما نیوک است .

پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

Online24
November 21st, 2010, 18:04
خطای Service Temporarily Unavailable(503 مربوط به webserver شماست و زمانی ایجاد میشود که سرور Overload شده باشد و قادر به پردازش request های کاربر در آن لحظه نباشد .

مشکل سمت سرور است و افزایش بازدید یکی از دلایل ایجاد این مشکل می باشد .

irlogo
November 21st, 2010, 18:10
هارد سرور پر نشده؟

Ramin
November 21st, 2010, 18:25
هارد سرور پر نشده؟

فضایی که من برای هاست دارم هنوز خیلی خالی است .

irlogo
November 21st, 2010, 21:55
فضایی که من برای هاست دارم هنوز خیلی خالی است .
هاست شما جا داره یا هارد سرور فضای خالی داره؟

Ramin
November 21st, 2010, 23:09
هاست شما جا داره یا هارد سرور فضای خالی داره؟

ببینید من از هارد سرور اطلاع ندارم .چون هاست اشتراکی برای سایت دارم .اما خوب وقتی من 10 گیگ فضا دارم و تنها 128 مگابایت مصرف کردم با فرض اینکه بقیه هارد سرور هم پر باشد باز در بدترین حالت باید 9 گیگ فضای خالی موجود باشه.درسته؟

kingoftehran
November 21st, 2010, 23:24
مشکل سرور هست با مدیر هاستینگ (http://www.parmishost.com) که خریداری کردید تماس بگیرید.

irlogo
November 21st, 2010, 23:52
ببینید من از هارد سرور اطلاع ندارم .چون هاست اشتراکی برای سایت دارم .اما خوب وقتی من 10 گیگ فضا دارم و تنها 128 مگابایت مصرف کردم با فرض اینکه بقیه هارد سرور هم پر باشد باز در بدترین حالت باید 9 گیگ فضای خالی موجود باشه.درسته؟
هاستینگ Oversell هست
یحتمل هارد سرور پر می باشد

pardishosting
November 23rd, 2010, 12:31
شما ادرس سایتتون رو بدید به من تا یه چیزی رو چک کنم.

- بیشتر ممکنه مال پردازش باشه
- اگه دائمی هست مال ، هارده ...