PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره پی پینگ

CaeZer
August 22nd, 2016, 19:23
سلام دوستان

طبق معمول در حال وبگردی بودم که چشمم به درگاه پرداخت واسط پی پینگ با آدرس https://www.payping.ir افتاد .

ظاهر و امکانات جالبی داره .

دوستان اطلاعی از اعتبار این درگاه واسط دارند یا کسی تجربه کار کردن با ایشون رو داره ؟

black.p
August 22nd, 2016, 20:25
سلام

چرا نمیرید از زرین پال بگیرید یا درگاه های پرداخت شناخته شده ؟
هر کی از جاش بلند میشه درگاه پرداخت واسطه میزنه،خوبه میلیون میلیون پولتون به باد بره ؟

اگر این مورد هم که گفتید خوب باشه اطمینان نکنید به نظر من ، برید سراغ درگاه پرداخت های مطمن و شناخته شده

kiava
August 22nd, 2016, 20:27
به درد کارتون نمیخوره فقط یه صفحع برای شما میسازه و از طریق اون میشه پرداخت کرد
به صورت اسکریپت این ها چیزی در اختیار نمیزارن از paypax.info بگیرید بهتره ما خودمونم از این سایت میگیریم

CaeZer
August 22nd, 2016, 21:08
سلام

چرا نمیرید از زرین پال بگیرید یا درگاه های پرداخت شناخته شده ؟
هر کی از جاش بلند میشه درگاه پرداخت واسطه میزنه،خوبه میلیون میلیون پولتون به باد بره ؟

اگر این مورد هم که گفتید خوب باشه اطمینان نکنید به نظر من ، برید سراغ درگاه پرداخت های مطمن و شناخته شده

سلام.

بنده شخصا از آرین پال استفاده میکنم جایگزین بهتر از زرین پال .

ولی امکانات این جالب هست و طراحی زیبایی نیز داره فقط خواستم میزان اعتبارش چطور هست آیا کسی تا حالا استفاده کرده در اینجا.

به درد کارتون نمیخوره فقط یه صفحع برای شما میسازه و از طریق اون میشه پرداخت کرد
به صورت اسکریپت این ها چیزی در اختیار نمیزارن از paypax.info بگیرید بهتره ما خودمونم از این سایت میگیریم

سلام تشکر از راهنمایی شما ، ولی برای کسی که نیاز به این دکمه ها داشته باشه میتونه مفید واقع بشه و به همین خاطر چون بنده نیاز به چنین امکانی دارم نظر دوستان در رابطه با اعتبار این سایت خواستم

kiava
August 22nd, 2016, 21:23
سلام.

بنده شخصا از آرین پال استفاده میکنم جایگزین بهتر از زرین پال .

ولی امکانات این جالب هست و طراحی زیبایی نیز داره فقط خواستم میزان اعتبارش چطور هست آیا کسی تا حالا استفاده کرده در اینجا.

سلام تشکر از راهنمایی شما ، ولی برای کسی که نیاز به این دکمه ها داشته باشه میتونه مفید واقع بشه و به همین خاطر چون بنده نیاز به چنین امکانی دارم نظر دوستان در رابطه با اعتبار این سایت خواستم
اعتبارشونو تایید میکنم چون از دوستان استفاده کردن و دیدم

ace_gishniz
August 23rd, 2016, 00:44
اینا یه استارتاپ هستن که تو accelerator آواتک هستن.
تو سایت آواتک هم توضیح در موردشون هست: http://avatech.ir/fa/startups/payping/

از نظر اعتبار خود آواتک که شرکت معتبری هست و تمام استارتاپهایی که ساپورت مالی میکنن هم 100 درصد معتبرن.
استارتاپهای ریحون و کافه تونز زیر نظر همین آواتک هستن.

ali-rezam
August 23rd, 2016, 01:43
ایده جالبی هست
دقیقا همین ایده رو بنده داشتم ولی اون زمان توانایی پیگری نداشتم الان هم میبینم به بهترین شکل ایجاد شده واقعا خوشحالم
شاید خود بنده هم همین سیستم رو در کنار چند امکان خاص دیگه در یک مجموعه ارائه کنم البته اگر خداوند یاری کنه و وقت و توانش هم باشه

peyman_m
September 8th, 2016, 16:09
هم سامانه و هم تیمشون تائید میشه