PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فواید و مشکلات فروش هاست نامحدود

ehsan-68
August 21st, 2016, 14:23
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من میخوام رو سرورم و whmcs6 هاست نامحدود بفروشم

حالا میخوام قبل از اینکه اینکارو بکنم بدونم که چه فوایدی و چه مشکلاتی میتونه داشته باشه .

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

ali-rezam
August 21st, 2016, 14:52
توجه داشته باشید که کلمه نامحدود بی معنی هست ! شما به هیچ عنوان نمیتونید ادعا کنید که هاستی ارائه میدید که از نظر حجمی یا حتی پهنای باند نامحدود باشه و این موضوع فقط جنبه تبلیغاتی داره
سوال شما خیلی گنگه ولی حس میکنم قصد شروع کار هاستینگ رو دارید و قبلا هم تجربه این کار رو نداشتید (شاید اطلاعات کافی هم ندارید)
به نظر بنده با نمایندگی محدود و یا درصدی شروع کنید و بعدا به فکر سرور و ... باشید

ehsan-68
August 21st, 2016, 15:14
توجه داشته باشید که کلمه نامحدود بی معنی هست ! شما به هیچ عنوان نمیتونید ادعا کنید که هاستی ارائه میدید که از نظر حجمی یا حتی پهنای باند نامحدود باشه و این موضوع فقط جنبه تبلیغاتی داره
سوال شما خیلی گنگه ولی حس میکنم قصد شروع کار هاستینگ رو دارید و قبلا هم تجربه این کار رو نداشتید (شاید اطلاعات کافی هم ندارید)
به نظر بنده با نمایندگی محدود و یا درصدی شروع کنید و بعدا به فکر سرور و ... باشید

مرسی از پاسخ

ولی منظورم اینکه کنار بقیه هاستام که حجمشون مشخصه میخوام هاستی هم در نظر بگیرم تا مقدار حجمش نامحدود باشه

مثلا هاست نامحدود باشه فقط مدتش یک ماهه تا 1 ساله باشه

حالا هرچی کاربر خواست از این فضا استفاده میکنه دیگه

انگار من یک هارد کاملو در اختیارش گذاشتم و مدت بهش میدم

ali-rezam
August 21st, 2016, 17:00
این کار رو خیلی از دوستان انجام میدن مشکلی هم ندارن (حتی خود بده هم زمانی که سرویس ارائه میکردم یک پلن نامحدود داشتم)
میتونید ارائه بکنید فقط باید توانایی تامین هارد در صورتی که کاربرتون مصرف حجم بالایی داره رو داشته باشید
به این موضوع هم توجه داشته باشید در صورتی که یک کاربر قصد استفاده بالا از حجم رو داشته باشه طبیعتا منابع دیگه رو هم ممکنه به مقدار زیادی درگیر کنه
البته بیشتر کاربرانی که هاست نامحدود تهیه میکنند نمیتونند مقدار زیادی حجم رو پر کنند و اگر قصد آپلود فایل بر روی هاست داشته باشند و به عنوان هاست دانلود استفاده کنند مسدود میشن