PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزونه simple - p/ ro/ /x/y

m.ghf
August 21st, 2016, 11:49
سلام وقت همگى بخير
دوستان من ميخوام يك سايت وردپرس با قالب هاى اماده اش داشته باشم كه بتونم اين افزونه رو روش نصب كنم. وقتى ميخواستم هاست و دامين رو از پرشين تولز بخرم گفتن كه اگر بخوام اين افزونه رو اجرا كنم غيرقانونيه!
حالا كسى هست كه بتونه اين سايت رو برام طراحى كنه و اين افزونه رو وارد كنه؟ و البته يك بنر هم بالاى سايتى كه فيلتر شده و ميخوام بالا بيارمش روى سايت خودم، بزنه؟
قيمتتون رو هم اعلام كنيد.

T.Toosi
August 21st, 2016, 12:41
سلام، چه سایتی میخواهید روی افزونه ست کنید ؟ چون سایت ***** میخواهید ست کنید بالا بیارید برای همین گفتن غیرقانونی هست، اطلاعات بیشتر بفرستید.

m.ghf
August 21st, 2016, 12:42
trendyol.com
يك سايت حراجى لباس ترك هستش

T.Toosi
August 21st, 2016, 12:46
یک بنر فقط میخواهید بالاش اضافه شود ؟

m.ghf
August 21st, 2016, 12:55
بله. ميخوام وقتى ميرن ترنديول از طريق سايت من، بالاى صفحه هاى ترنديول نوشته باشه كه براى سفارش به كانال تلگرامم مراجعه كنن.

T.Toosi
August 21st, 2016, 12:57
بله. ميخوام وقتى ميرن ترنديول از طريق سايت من، بالاى صفحه هاى ترنديول نوشته باشه كه براى سفارش به كانال تلگرامم مراجعه كنن.

نصب کنید، دسترسی بفرستید درست کنم.

m.ghf
August 21st, 2016, 12:59
ممنونم ازتون خيلى لطف مى كنيد.
هزينه اش چقدر ميشه؟
و اينكه از همون پرشين تولز بگيرم ميشه؟ مشكلى نداره؟

T.Toosi
August 21st, 2016, 13:16
ممنونم ازتون خيلى لطف مى كنيد.
هزينه اش چقدر ميشه؟
و اينكه از همون پرشين تولز بگيرم ميشه؟ مشكلى نداره؟

اگر گفتن غيرقانونيه هست از جای دیگه تهیه کنید که در آینده به مشکل نخورید، هزینه ای ندارد.

m.ghf
August 21st, 2016, 13:31
ممنونم، خيلى لطف ميكنيد.

- - - Updated - - -

میشه چند جا رو معرفی کنید برای خرید هاست واینکه هاست داخل ایران باشه یا خارج از ایران، مهمه ؟

m.ghf
August 21st, 2016, 18:51
من از ایران هاست پرس و جو کردم، جوابشون این بود:
بحث استفاده این پلاگین از URL Fopen هست که فعال بودنش مشکل امنیتی ایجاد می کنه

دیگه نمیدونم باید از کجا تهیه کنم که قابل اطمینان باشه. اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

RealHAM
August 21st, 2016, 23:15

دیگه نمیدونم باید از کجا تهیه کنم که قابل اطمینان باشه. اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

در اکثر هاست های اشتراکی این امکان غیر فعال است سعی کنید یه سرور مجازی سبک برای خود تهیه کنید

ColdWorld
August 21st, 2016, 23:27
آقا من 100 بار این مورد رو پرسیدم اصلاً کسی جواب نداد که ما باید چی کار کنیم که سایت imdb رو در ساب دامینی جدید با استفاده از این افزونه یا افزونه دیگه و یا حتی اسکریپت بالا بیاریم!!!!

لطفآً یکی راهنمایی کنه که چی کار باید بکینم این افزونه کار میکنه با این بریم نه اگر کار نمی کنه یه اسکریپتی چیزی معرفی کنید یا قیمتش رو اینجا یا خصوصی بهم بگید.ممنون

T.Toosi
August 22nd, 2016, 08:04

اگر از این افزونه میخواید استفاده کنید که کاری با url fopen نداره، به هر حال از هر جایی هاست میگیرید حتما استرداد وجه داشته باشد، در همینجا هم تاپیک درخواست بزنید میزبانی های معتبری پیدا میشود.

https://wordpress.org/plugins/simple-*****/

RealHAM
August 22nd, 2016, 08:15
آقا من 100 بار این مورد رو پرسیدم اصلاً کسی جواب نداد که ما باید چی کار کنیم که سایت imdb رو در ساب دامینی جدید با استفاده از این افزونه یا افزونه دیگه و یا حتی اسکریپت بالا بیاریم!!!!

لطفآً یکی راهنمایی کنه که چی کار باید بکینم این افزونه کار میکنه با این بریم نه اگر کار نمی کنه یه اسکریپتی چیزی معرفی کنید یا قیمتش رو اینجا یا خصوصی بهم بگید.ممنون

سلام

فکر نمی کنم بتوانید این کار را انجام بدید چون X-Frame-Options و Content-Security-Policy روی imdb ست شده است و این ها در حالت معمول اجازه چنین کاری را به شما نخواهند داد